PDA

View Full Version : μια ερωτηση!



KrimOr
01-02-2011, 05:04 PM
Υπαρχει καμια περιπτωση να βρω το game του Warcraft III (Reign Of Chaos και Frozen Throne)
μεσω Internet και να τα κατεβασω, να τα εγκαταστησω στο pc μου, μετα να παω σε ενα παλιατζουρικο Internet Cafe να κλεψω ενα CD key και να μπορω να λιωνω σπιτι ανενοχλητος?

Me[G]a
01-02-2011, 05:08 PM
file m auto pou les den nomizw na ginete gt kai apo to internet prepei na to agoraseis den kateuenei etc...oso afora gia cd pane klepse osa thes...alla tha s protina na pas na to agoraseis simferei pio poli oute dc an pesei sta net ktlpa...

KrimOr
01-02-2011, 05:13 PM
Καλα το να τα αγορασω ειναι η εσχατη λυση! :D Το θεμα ειναι να μπορεσω να τα βρω ετσι!! Αλλα απ' οτι βλεπω μαλλον δεν θα το αποφυγω να τα αγορασω!! Θενξ anywayz

bLooD_GuiLty
01-02-2011, 05:28 PM
Exw akousei oti boreis na pas sta net na mpeis sto fakelo na kaneis c/p olo to fakelo warcraft3 kai paizei kanonikotata xwris install me cd-key

KrimOr
01-02-2011, 05:33 PM
Αυτο το εκανα αλλα οταν παταω battlenet να παιξω κανει download κατι και μετα βγαζει ενα σφαλμα...! Δεν μαμιεται.. το παρηγγειλα απο το e-shop μολις τωρα!! xD

xalaragr
01-02-2011, 05:38 PM
egw sto pc exw katebasei ametrita paixnidia.......ta katebazw ola apo torrent se ISO morfi.....me ena programma POWERISO h ALCOHOL ta anoigeis kai ta kaneis install apla kai eukola........


kai fysika mporeis na katebaseis to warcraft apla dn tha mpainei b.net ..alla opws eipes an pareis kai ena cd key apo moufa net ola GG..TESPA....

Psolobixtis
01-02-2011, 05:43 PM
Αυτο το εκανα αλλα οταν παταω battlenet να παιξω κανει download κατι και μετα βγαζει ενα σφαλμα...! Δεν μαμιεται.. το παρηγγειλα απο το e-shop μολις τωρα!! xD

poso ekane vasika?

KrimOr
01-02-2011, 05:46 PM
poso ekane vasika?

17 ευρω και τα δυο παιχνιδια μαζι.. Μπορει και να τα εχω και αυριο!

i-PsyBlokos_ViP
01-02-2011, 05:49 PM
17 ευρω και τα δυο παιχνιδια μαζι.. Μπορει και να τα εχω και αυριο!

14 κάνει...
Αλλά γιατί να το κλέψεις?οι άλλοι που τα αγοράζουν τι είναι? βλάκες?

KrimOr
01-02-2011, 05:54 PM
K;436840']14 κάνει...
Αλλά γιατί να το κλέψεις?οι άλλοι που τα αγοράζουν τι είναι? βλάκες?

16.99 εγραφε στο e-shop! Οχι φιλε μου δεν ειναι βλακες.. Αλλα που ξερεις εγω μπορει να μην εχω λεφτα να το παρω.. Κακο ειναι μ αυτη τη "πατεντα" να το περασω στο pc μου και να λιωνω?? xD

i-PsyBlokos_ViP
01-02-2011, 05:59 PM
16.99 εγραφε στο e-shop! Οχι φιλε μου δεν ειναι βλακες.. Αλλα που ξερεις εγω μπορει να μην εχω λεφτα να το παρω.. Κακο ειναι μ αυτη τη "πατεντα" να το περασω στο pc μου και να λιωνω?? xD

Do you know the word ''Δουλειά'' what means?
Αν εσύ βαριέσαι να δουλέψεις δεν σου φταίνε οι άλλοι που δούλεψαν και το πήραν...

KrimOr
01-02-2011, 06:03 PM
K;436853']Do you know the word ''Δουλειά'' what means?
Αν εσύ βαριέσαι να δουλέψεις δεν σου φταίνε οι άλλοι που δούλεψαν και το πήραν...

Ξερω τι σημαινει και μην μου το παιζεις εξυπνος σε παρακαλω πολυ... Δεν με ξερεις και δεν ξερεις και τις καταστασεις στη ζωη μου, οποτε δεν βρισκεσαι εσυ σε θεση να πεις για μενα οτι βαριεμαι να δουλεψω.. Παρακαλω να περασετε απο Σερρες, οδο Φιλιππου 15, 1ος οροφος οσοι αγορασατε το game με λεφτα βγαλμενα απο τον κοπο σας και τον ιδρωτα σας για να σας αποζημιωσω για τη πουστια που πηγα να κανω.. Ευχαρηστω.. Πφφφφφφ

i-PsyBlokos_ViP
01-02-2011, 06:11 PM
Ξερω τι σημαινει και μην μου το παιζεις εξυπνος σε παρακαλω πολυ... Δεν με ξερεις και δεν ξερεις και τις καταστασεις στη ζωη μου, οποτε δεν βρισκεσαι εσυ σε θεση να πεις για μενα οτι βαριεμαι να δουλεψω.. Παρακαλω να περασετε απο Σερρες, οδο Φιλιππου 15, 1ος οροφος οσοι αγορασατε το game με λεφτα βγαλμενα απο τον κοπο σας και τον ιδρωτα σας για να σας αποζημιωσω για τη πουστια που πηγα να κανω.. Ευχαρηστω.. Πφφφφφφ

Έξυπνος δεν στο παίζω προσπαθώ να σε βάλω να σκεφτείς αλλά μάλλον είσαι πολύ μικρός για να το καταλάβεις... Θέλεις να πάρεις cd-key με ''πουστια'' όπως λες και εσύ και περιμένεις να σου στείλω λινκ για να κατεβάσεις το πρόγραμμα... είσαι σοβαρός? εσένα θα σου άρεσε αν ερχόταν ένας ίδιος με εσένα και σου έκλεβε το cd-key? Μάλλον όχι... κάτσε σκέψου λοιπόν και άσε τα ''δεν με ξέρεις'' και τα ''δεν ξέρεις τις καταστάσεις της ζωής μου'' για άλλους...
Μπορεί να μην σε ξέρω αλλά τουλάχιστον από αυτά που λες έχω ήδη καταλάβει για τι άνθρωπο μιλάμε...

KrimOr
01-02-2011, 06:25 PM
K;436862']Έξυπνος δεν στο παίζω προσπαθώ να σε βάλω να σκεφτείς αλλά μάλλον είσαι πολύ μικρός για να το καταλάβεις... Θέλεις να πάρεις cd-key με ''πουστια'' όπως λες και εσύ και περιμένεις να σου στείλω λινκ για να κατεβάσεις το πρόγραμμα... είσαι σοβαρός? εσένα θα σου άρεσε αν ερχόταν ένας ίδιος με εσένα και σου έκλεβε το cd-key? Μάλλον όχι... κάτσε σκέψου λοιπόν και άσε τα ''δεν με ξέρεις'' και τα ''δεν ξέρεις τις καταστάσεις της ζωής μου'' για άλλους...
Μπορεί να μην σε ξέρω αλλά τουλάχιστον από αυτά που λες έχω ήδη καταλάβει για τι άνθρωπο μιλάμε...

12087
talk to my hand
Pointless η συζητηση μαζι σου.. Κυπριακο το κανες το θεμα για ενα CD key και μου αρχιζεις τα μαθηματα περι ηθικης..!
Keep trying να φανεις σωστος και ηθικος εδω στο forum.! Who knows μπορει να σου βγει σε καλο!!!
Και μια συμβουλη... Ποτε μη βγαζεις βιαστικα συμπερασματα για καποιον και προπαντων μην χαρακτηριζεις καποιον, οπως τον χαρακτηριζεις χωρις να τον ξερεις.. Ειναι πολυ ασχημο και σου δημιουργει μια εικονα πολυ ασχημη... Για μενα τουλαχιστον.. That's all!

DaRk_CLoW(N)
01-02-2011, 06:43 PM
17 ευρω και τα δυο παιχνιδια μαζι.. Μπορει και να τα εχω και αυριο!

egw to peira 5 euro apo enan kinezo PIANETE? ;P edw kai 3 xronia eimai mia xara :P

DaRkShInEsS
01-02-2011, 06:57 PM
Boris na to vRIS aneta to reign of chaos kai frozen throne sto internet alla dn tha exis prosvasi sto bnet !

Egw gia paradeigma pigeno se 2 net edw k 6 xronia kai vale kai se ena net apauta to afentiko mafise na paro to warcraft me to cd key tzampe , alla otan bi kapios me to cd key apo ta net dn tha boris na bis esu !
An pas se tpt net sti geitonia sou , benis xalara sta program files C/P to warcraft sto usb sou kai to pezis spiti sou , wraia kai kala.

A kai marik vgale to koblex sou allou , katalavame poso paidaki eisai kai mas kanis ton megalo .

GL krimor ;)

Ripper_Awakened
01-02-2011, 06:58 PM
O Krimor Ekane To Thread Gia Na Rwtisi Kati Na Ton Help Opoios Mporouse Ke Ithele Alla Apo Ti Vlepw To Koplex Sinexizete Kanonika Ke Me To Nomo.

Meriki Den Tha Megalosete Pote Tha Psilonete Mono Ke Tha Paxenete krima.

KrimOr
01-02-2011, 07:05 PM
Boris na to vRIS aneta to reign of chaos kai frozen throne sto internet alla dn tha exis prosvasi sto bnet !

Egw gia paradeigma pigeno se 2 net edw k 6 xronia kai vale kai se ena net apauta to afentiko mafise na paro to warcraft me to cd key tzampe , alla otan bi kapios me to cd key apo ta net dn tha boris na bis esu !
An pas se tpt net sti geitonia sou , benis xalara sta program files C/P to warcraft sto usb sou kai to pezis spiti sou , wraia kai kala.

A kai marik vgale to koblex sou allou , katalavame poso paidaki eisai kai mas kanis ton megalo .

GL krimor ;)

Thx bro για το tip αλλα οκ το παρηγγειλα απο το e-shop να χω το κεφαλι μου ησυχο.. Μαλλον το μαθημα ηθικης του Mark απεδωσε after all.. lol (/παρτα)


O Krimor Ekane To Thread Gia Na Rwtisi Kati Na Ton Help Opoios Mporouse Ke Ithele Alla Apo Ti Vlepw To Koplex Sinexizete Kanonika Ke Me To Nomo.

Meriki Den Tha Megalosete Pote Tha Psilonete Mono Ke Tha Paxenete krima.

Τρελε μου!!! Το βραδακι ψηνεις Dotoules μεχρι την ανατολη του ηλιου?? xDDDD

ActiveTourman
01-02-2011, 08:14 PM
cd-key grabber kai cd-key changer is your tools.grapwneis 3-4 cd key apo net.egatasteis kai to cd-key changer sto pc sou kai kathe fora p tha pas na logareis bnet tha testarei poio apo ta 4 cd key einai free.e tou pousti kapoio tha breis.mn pas kai esy se net p gemizei.pigaine se ena pseutiko

KrimOr
01-02-2011, 08:26 PM
cd-key grabber kai cd-key changer is your tools.grapwneis 3-4 cd key apo net.egatasteis kai to cd-key changer sto pc sou kai kathe fora p tha pas na logareis bnet tha testarei poio apo ta 4 cd key einai free.e tou pousti kapoio tha breis.mn pas kai esy se net p gemizei.pigaine se ena pseutiko

Καλα και στα g-net να παω τωρα δεν θα υπαρξει προβλημα... αδειο ειναι ολη την μερα ετσι κι αλλιως... χαχα xD
Anywayz θενξ θα το 'χω υποψην!!

K[a]ne
02-02-2011, 09:02 AM
16.99 εγραφε στο e-shop! Οχι φιλε μου δεν ειναι βλακες.. Αλλα που ξερεις εγω μπορει να μην εχω λεφτα να το παρω.. Κακο ειναι μ αυτη τη "πατεντα" να το περασω στο pc μου και να λιωνω?? xD

Άμα δεν έχεις λεφτά να το πάρεις και δε δουλέψει η "πατέντα" μπορείς απλά να κλέψεις το πορτοφόλι κάποιου. Σίγουρα θα έχει τουλάχιστον 17 ευρώ μέσα για να πάρεις το game!!


Καταλαβαίνεις τώρα γιατί το "Έλληνας" έχει αρχίσει να γίνεται συνώνυμο του "απατεώνας" παγκοσμίως.

KrimOr
02-02-2011, 12:24 PM
Τροπος του λεγειν ηταν!! Και δεν θα φτασουμε και στα ακρα για ενα game!, προς Θεου!!
anywayz το game μου εφτασε κιολας!! Παω να το παρω... QQ μου με λιγα λογια.... -,-