PDA

View Full Version : [DENIED] Admin abuse alexic, rplay22



Lader)crimx)x
03-02-2011, 02:57 PM
* Όνομα του κατηγορούμενου admin: alexic, rplay22

* Το όνομα σας : Lader)crime)x

* Game Name:ar--

* Παράπτωμα του Admin: illegal votekick το οποιο ξεκίνησε ο rplay22 και συνένεσε και ο alexic

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: Στο 29 έγινε.Δεν μου βγήκε σωστά το game και γιατι σε ορισμένα deaths μου δεν είχα support και γιατι ήμουν άτυχος σε ορισμένα battles οπου έχασα Kills και με πιάσανε gang στην πορεία. Ξεκινησε ενα votekick εναντίων μου χωρις φυσικά να είναι σωστό. Το 1-8 δεν ειναι υπερμετρο noobplaying. Παρολα αυτά οι 2 admins μιλούσαν με υπεροπτικό τρόπο και στο all ενώ οι αντιπαλλοι προσπαθούσαν να τους εξηγησουν οτι δεν είναι σωστό το votekick και τιμωρείται με ban. Επίσης είχα και αρκετό delay όπως φανηκε και μεσα στο παιχνίδι.

Παραπλήσια σκηνικά έχουμε δει προσφατα οπως το admin abuse Prodotaexe που εκανε kick σε εναν παιχτη με 1-8 οπως εμενα και εφαγε 2 lvl warn,όπως και είχε πιο μυστήριο gameplay απο μένα.

Αν θελετε μπορώ να σας αναδείξω και άλλα παραπλύσια θέματα τα οποία έχουν ανοιχτεί.

Serbitoros3
03-02-2011, 03:04 PM
+1 στο abuse των κυρίων!Δεν είναι δυνατόν να θεωρείτε το 1-8 υπερμετρο noobplay,ενώ δεν βλέπουν το πως απεκτησε αυτό το 1-8!!! Εχω αφισει προσωπικά ατομα με 0-10 να συνεχισουν το παιχνιδι τους γιατι εβλεπα οτι οντως ετρωγε gangs και όντως είχε lag και όντως δεν μπορούσε να σταυρώσει Kill. Εδω ο lader και heal έκανε σε 2-3 περιπτώσεις,και συμμετείχε στα battles,απλώς ήταν ο σάκος του μποξ καθώς ολα αυτός τα έτρωγε.Επεισης είχε και lag 400ms το οποίο μάλλον δεν εδωσαν σημασία..

Παρεπιπτόντως για illegal votekick εφαγα ban για 1 μηνα εγώ. Ελπιζω το ιδιο να συμβεί και εδώ,στην καλύτερη περιπτωση ενα 2 lvl warn καθώς ειναι και stuff ο ένας απο αυτούς.

Hex-
03-02-2011, 03:12 PM
Votekick γίνεται αν το team θεωρεί ότι τους είσαι άχρηστος και δεν τους βοηθάς επίσης δεν τρως ban μπορεί να είχες lag,να έτρωγες gangs αλλά η αλήθεια είναι ότι έκανες ένα μικρό gameruin και εξαιτίας του lag και των gangs noobplaying και ας μη το ήθελες.Αλλά εφόσον δεν τρως ban στο votekick γιατί σκας.

STAFF OXI STUFF :rolleyes:

Prodotaexe
03-02-2011, 03:19 PM
Votekick γίνεται αν το team θεωρεί ότι τους είσαι άχρηστος και δεν τους βοηθάς επίσης δεν τρως ban μπορεί να είχες lag,να έτρωγες gangs αλλά η αλήθεια είναι ότι έκανες ένα μικρό gameruin και εξαιτίας του lag και των gangs noobplaying και ας μη το ήθελες.Αλλά εφόσον δεν τρως ban στο votekick γιατί σκας.

Εντάξει ρε φίλε... ο alexic και ο riplay22 και δικοί μου Bnet φίλοι είναι... όμως αυτό δεν σημαίνει ότι θα πω τέτοιες βλακίες για να τους καλύψω...
Επίσης ΕΔΩ (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?59187-SOLVED-User-Abuse-RespectMeOrDie-Serbitoros3&highlight=serbitoros3) μπορείς να δεις οτι δεν εγινε το kick αλλά η ποινή στον Serbitoros3 δώθηκε! Ο mire) τότε γιατι έσκασε και έκανε το post?? Δυστηχώς μαλλον δεν θα το προλαβες το ποστ εκεινο για να γράψεις την γνώμη σου και εκεί!!

Πάντως έβλεπα το game καθώς ήμουνα δίπλα στον lader)crime)x Και απότι κατάλαβα δεν του βγήκε.
τώρα ήταν μία άτυχη στιγμή για το votekick. αλλά το λάθος δεν παύει να είναι λάθος.
Ας κρίνουν οι αρμόδιοι!

lary_k1ng
03-02-2011, 03:20 PM
Votekick γίνεται αν το team θεωρεί ότι τους είσαι άχρηστος και δεν τους βοηθάς επίσης δεν τρως ban μπορεί να είχες lag,να έτρωγες gangs αλλά η αλήθεια είναι ότι έκανες ένα μικρό gameruin και εξαιτίας του lag και των gangs noobplaying και ας μη το ήθελες.Αλλά εφόσον δεν τρως ban στο votekick γιατί σκας.

STAFF OXI STUFF :rolleyes:


Δηλαδή παίζει για το αν θα φάει ban? Παίζει για την καύλα , γιατί του αρέσει το παιχνίδι και για να περάσει καλά την ώρα του.. Το αν δεν του βγει ενα game δεν σημαίνει οτι δεν θέλει να το παίξει..

bLooD_GuiLty
03-02-2011, 03:35 PM
Vasika,public channel einai to eleos mwre,poios o logos na uparxei votekick gia mi-eskemeno feed? Tosh dota kserei o anthrwpos,tosh tha paiksei.An einai etsi ta pragmata,as prosexoun oi admin ligaki..Efoson uparxei prospatheia gia last hit/farm/help ktl,poios o logos gia votekick? Epipleon,nomizw pws to votekick ginete an oloi sumfwnoun,oxi mono to team.For fun paizei to palikari,den nomizw na efage mia wra apo th zwh tou gia na feedarei..

alexic
03-02-2011, 03:52 PM
[1. To votekick το έκανα εγώ.]Άκυρο ετοιμαζόμουν αλλά με πρόλαβε.

2. Το votekick είναι εκεί για noobplay το οποίο και έκανες. Δεν σε είπε κανένας άσχετο ούτε ότι είσαι αρχάριος. Δέχομαι οτι δεν σου βγήκε το game γιατί επιμένεις τότε; Αφού δεν μπορείς άστο, σε όλους μας έχει τύχει, αλλά όχι ότι δεν ήταν noobplay ! Μας κόστισες το game ενώ χωρίς εσένα παίζει να το είχαμε. 1+1=2

3. Έχω αφήσει 0/18 στο game γιατί έβλεπα πως ούτε να βγει δεν το είχαμε, δεν είσαι οσιομάρτυρας που άντεξες τον αρχάριο.

Εν ολίγης υποστηρίζω πολύ άνετα το votekick, και μην ξεχνάς το μοναδικό σου kill το πήρες ενώ περίμενες για lasthit δίπλα στον άλλον που ήταν οριακά να πεθάνει.

Εννοείτε πως δεν είμαι stuff, δεν θεωρώ τον εαυτό μου πράγμα.

Riplay
03-02-2011, 04:00 PM
Dn xreiazetai na pw kati to score s kai h adiaforia sou sta fights htan fanerh... dn eipe kaneis oti s vgeike to game alla 8a borouses na swseis to diko mas toulaxiston .. tespa dn 8elw na kanw whining as apofasisoun oi armodioi

L3stat
03-02-2011, 04:08 PM
Το 1-8 δεν ειναι υπερμετρο noobplaying.

Αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό.Για μένα είναι στα όρια του votekick.


Παραπλήσια σκηνικά έχουμε δει προσφατα οπως το admin abuse Prodotaexe που εκανε kick σε εναν παιχτη με 1-8 οπως εμενα και εφαγε 2 lvl warn,όπως και είχε πιο μυστήριο gameplay απο μένα.

O prodotaexe έκανε Kick και ban,όχι votekick.

Δεν υπάρχει abuse από τον admin alexic.

Denied.