PDA

View Full Version : Kserei kaneis



omG.stoGRC
06-02-2011, 12:48 PM
Kserei kaneis ena anime p legete Blood: The Last Vampire ??

An nai:

Einai kalo? aksizi na to do?

Pou mporo na to vrw/katevasw/dw giati den exw ksanadi anime.

An oxi:
GTFO

ShanksLeRoux
06-02-2011, 12:54 PM
www.animecrazy.net
Egw toulaxiston apo ekei blepw. Exei streaming videos alla kai links gia download se HD.
Pantws an einai h prwth fora pou mplekeis me anime ksekina me Darker Than Black h Death Note gia na pareis mia prwth "kalh" geusi.
To Last vampire einai arketa kalo an kai dn to exw dei olo.

Ekkentr0 ._.
06-02-2011, 12:55 PM
to blood:the last vampire einai tainia pou vasistike sto anime blood. an kanw lathos diorthoste me.
oso gia to pou mporeis na to deis psaksu ligo pantou uparxoun anime sites

ShanksLeRoux
06-02-2011, 12:59 PM
to blood:the last vampire einai tainia pou vasistike sto anime blood. an kanw lathos diorthoste me.
oso gia to pou mporeis na to deis psaksu ligo pantou uparxoun anime sites

Yeah exeis dikio to Last vampire einai tainia. To mperdepsa me to Blood Plus to opoio einai anime seira basismenh sto Blood:The Last vampire.
Anyway sth selida pou sou egrapsa to exei to Last vampire an thes na to deis.

MIXELAS
06-02-2011, 01:29 PM
www.animecrazy.net
Egw toulaxiston apo ekei blepw. Exei streaming videos alla kai links gia download se HD.
Pantws an einai h prwth fora pou mplekeis me anime ksekina me Darker Than Black h Death Note gia na pareis mia prwth "kalh" geusi.
To Last vampire einai arketa kalo an kai dn to exw dei olo.

den tin ehw dei tin tainia an kai ehw akousei to blood plus, to death note to ehw dei kai einai poli kalo alla to allo ohi...an thes kati gia prwti fora egw tha proteina bleach i one piece :P i full metal alchemist!

bLooD_GuiLty
06-02-2011, 01:33 PM
empnew me ta avatar mou o atimos.

alexthedevil
06-02-2011, 01:51 PM
nai einai kalo anime alla uparxoun kai kalutera pou tha mporouses na afierwseis ton xrono sou gia na ta deis

OUPS-_-
06-02-2011, 01:58 PM
To parakolouthisa ligo,gtp m fanhke alla emena den m aresoun kai poli ta anime...pantos den tha sto proteina na to deis!

bEy0nDAnApIr0S
06-02-2011, 03:33 PM
re t paizei simera me t aneme st offtopic?
btw des dragon ball telos