PDA

View Full Version : [REJECTED] Unban Request : EimaiXaibani



EimaiXaibani
05-10-2009, 07:59 PM
geia sas paides.eimai bannarismenos apo ton admin meepeises gia ton logo to oti ekana leave.nai to dextika kai me to dikio tou,leave pantws ekana.Alla
uparxei ena alla.Paizw apo internet station kai apo oti katalabame exei faei ban h ip tou net eksaitias mou apo oti anaferthike kai etsi den mporoun oi kathimerinoi users tou warcraft na mpoun sta paixnidia ths nol kai sta botgames.emena proswpika den me endiaferei na ginei unban to name mou outws h allws den paizw pleon.Ws ergazomenos omws sto internet station exw thn upoxrewsh na sas zitisw unban ths ip etsi wste na mporoun ta paidia non-leavers se antithesh me mena na paiksoun kai na ''katharisei'' h ip tou net.to magazi den fteei se tipota sto na xasei tous pelates tou eksaitias mou kai poso mallon kai to warcraft(nol-botgames kai alla chanels)apo kathimerinous users kai players.Dustixws den exw kapoio replay na sas deiksw to sugkekrimeno game alla nomizw den xreiazetai gia to request mou.Sas euxaristw gia to xrono sas kai tha sas parakalesw kante thn ip unban alliws tha me kanoun me ta kremudakia edw pera :D Have fun

X-ELIXIS
05-10-2009, 09:10 PM
ee den nomizw na ginete ban to ip an den kanw la8os. eisai sigouros oti exei faei ban to ip?

Try2KiLLmE
05-10-2009, 11:57 PM
1on: Siplirose sosta ti Forma apo auto to Link=====> http://www.dota-alliance.com/board/showthread.php?t=1531
2on: Dn ginete Ban Ip
3on: Auta...
4on: >> >>
5on: >> >>

JimMature
06-10-2009, 12:19 AM
Mporeis na kaneis ban ip alla , mono kapoios armodios mporei na xrhsimopoihsei authn thn entolh kai oxi gia reason leave !

Tha to elegksoun ta ta paidia (armodioi) kai se periptwsh pou exei ban to ip sou , egw dinw !support . Krima einai na xaseis thn douleia sou kai meta na exeis kai tupseis !

IlIlIl
06-10-2009, 12:52 AM
Egw lew na tous kanoume olous ban kai na ton apolusoume kai apo tin douleia tou.. : ) : ) : ) xexexe kidding

PaRaFrOnAss
06-10-2009, 06:15 AM
den exi faei to net sas ban ip, apla ta bot 1,2 se merika net diapistonoun provlimata.[exoun simvi k se alla atoma to idio] den boro na kano kati egw!

topic closed!