PDA

View Full Version : [DENIED] Ban gia prolong???



Portgas.D.Ace
09-10-2009, 10:42 AM
* Accused Admin Account :zimba

* Game Name :

* Παράπτωμα του Admin :Ban xwris post,k xwris logo.

Den exw profanos to replay tou game.O zimba pantws eipe sto telos oti 8a kanei ban k to ekane.To 8ema einai oti den kaname kati to a3iosimioto sto game.Aytos evrise enan player ,fisika perase aparatirito apo ton game owner.

anarxi66
09-10-2009, 12:03 PM
gia na sekane ban kati thakanes... den mporei na mhn ekanes tpt opos mas les.
tharthei o zimba na apanthsei ;)

zimba
09-10-2009, 02:34 PM
Mono kai mono epidi eisai admin exeis perasei ipoti8ete kapia kritiria!!!!
Ena apo auta einai na tiris tous kanones in game!!!
Me to na ka8ese na kaneis prolong se ola ta games dixneis oti den xereis pia ta rules kai akoma xirotera oti eno ta xereis ta parakapmpteis telios!!!
Me t na s lew na stamatiseis to prolong kai na m apadas ade pigene k kaneme post dixneis oti den sendiaferei odos nase admin!!
To na eisai admin den simenei oti exeis mono tin ipoxreosi na xekinas games ma kirios na kratas ta rules!!!
An krinoune skopimo na s vgaloune to ban na t kanoune ,ma egw den 8a stovgaza mias kai to kaneis sinexia!!
Tokanes toses fores,8a to xanakaneis!!!
Ipostrizeis panw oti evrisa ena paidi,me ta psemata kaneis den vrike to dikio tou!!
To na faw ena warn DEN me niazei,gti apla 8a exei paei g sobaro logo!!
Replay den kratisa gti apla den m ta apo8ikeuei!!!
Hf!

Portgas.D.Ace
09-10-2009, 03:32 PM
1on:Exoume pe3ei 3 fores mazi game k tis dio eimastan stin idia omada.2on: Den ekanes post k ekanes ban, exeis to dikaioma?3on:Teliwsa to game me 4 kill k to 3ereis. An esy exeis ta neyra sou epeidi xaneis i akomi perissotero an den simpa8eis kapoion den einai logos na kaneis ban.To ligotero pou eixes na kaneis einai ena post afou tireis tous kanones esy k na doun oloi ti egine sto paixnidi.I epi8esi kata emou deixnei tin pikria sou apo to game k oxi kati perissotero.Anevase to replay opws ofileis na kaneis gia na dikaiologiseis to ban na doume an lew ali8eia..Me tin simperifora sou ayti esy dixneis pws den a3izeis na eisai admin.Deite to parakalw, xwris na 8elw tin eynoia sas apla den dexomai na kanei kapoios ban gt neuriase sto game, xwris apodei3eis oti leei tin ali8eia.. ayta apo mena.

fors4ken_years
09-10-2009, 03:40 PM
dikaiwma se admin den exei na kanei ban kai to prolong den einai lysi dld ti? aftos ekane prolong kai oi alloi sympaiktes tou? an einai na to pame etsi. Kai fainetai poios lei psemata legontas 3 games paiksate kai sta 3 prolong enw sta 2 hsastan mazi. unban ton portgas.


With respect.

X-ELIXIS
09-10-2009, 03:45 PM
mono o portgas ekane prolong??aftos pou teliwse me 4 kills? posous efage dipla stin pigh... nomizw pws einai adiko to ban.

aenaon11880
09-10-2009, 04:37 PM
prolong den shmainei mono na kaneis kills alla kai to na boreis na teleiwseis to game opoiadhpote stigmh kai esu apla na ka8esai na creepareis h na farmareis kai na to ka8ustereis oso perissotero mporeis gia na bgaleis kalutera items... kai opote sou er8ei h ebneush na pate kai na to teleiwsete. twra omws na kanei enas mono prolong einai ligo duskolo exete dikio se auto alla xwris replay den 3ereis ti ginetai :/

Pure
09-10-2009, 05:37 PM
Xoris replay to mwno pou mporei na ginei einai na paei sta unban request

Flush-RoyaL
09-10-2009, 05:37 PM
Auto to prologe Einai akiro rule vgalte to unban KANTE to paidei Oli i admin EPREPE na eixane BAN GIA PROLOGE tora min me doulevete OLI TO kanoune OLIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Portgas.D.Ace
09-10-2009, 06:28 PM
Den einai abuse to oti ekane ban xwris post enan admin.Apofasise dld monos k epra3e.Nomizw oti edw einai perito to replay, ta abuse aloste einai 2: 1on adiko ban k 2on ban se admin xwris post.Ta neyra mas kapoies stigmes kalo 8a einai na ta kratame k oxi na 3espame xwris logo ston prwto pou mas mpenei sto mati.

H2O_Poloman[GR]
09-10-2009, 06:35 PM
Re paidia...abuse einai...afou bannare admin,kati pou APAGOREVETE...
enw to prolong einai poli sxetiko....
Kai nomizo prepei na ginete se akraies periptoseis mono...
Twra file,to oti DEN prepei na kaneis ban admin,se kamia periptosi nmz einai poio ksekatharo rule...e?
Den simfoneis,esi pou ksereis ta rules..??[antitheta me tn portgas]("Me to na ka8ese na kaneis prolong se ola ta games dixneis oti den xereis pia ta rules kai akoma xirotera oti eno ta xereis ta parakapmpteis telios!!!")

Apo mena eisai katefthian gia demote :)
Kai epitelous,kante pio sovara atoma admins,i toulaxiston,moiraste pio "aplwxera" ta demote,exei gemisei to admin abuse....

X-ELIXIS
09-10-2009, 06:51 PM
apagoreutete? gt apagoreuete? mia xara mporeis na bannareis admin.
oi admin apla ftaxnoun game kai kratane tin ta3h stoo game. den exoun to dikeoma na brizoun kai na leavaroun xwris sinepies... Kai akous ti les? edw prospa8oume na poume oti den itan prolong kai esi les demote... den exw tpt me ton zimba apla bite stin 8esh tou me 4 kills na lete oti ekane prolong kai to oti den exoume replay to kanei diskolotero.

giannakiss
09-10-2009, 07:00 PM
re pedia oli kratane to game ligo parapanw apo oso tha eprepe kanonika gia mena den trexei kt siga..

malakismeno7
09-10-2009, 08:32 PM
1on: Exoume pei apires fores oti apagoreuetai na banareis admin. Fisika iparxnoun perwpteseis p mporei kapoios na mi kserei oti o allos einai admin k na riksei ban. An k pisteuw oti edw den isxisei kati tetoio.

2on: To prolonging den timoreitai pote me ban, Zimba san admin k palio mellos tou DA tha eprepe na to ksereis. Mexri prin ligo kairo den ipirxe timwria kan gia to prolong. To mono p mporeis na kaneis se kapoion p kanei prolong einai na ton postareis sto site gia aitima midenismou twn stats, pragma p den ekanes.

Pisteuw oti akoma k an ekane prolong to palikari p banares, me tin praksi s auti xaneis oti dikio mporei na eixes. Kai nai pisteuw oti akoma ena demote stin silogi s einai auto p armozei.
K ennoeitai unban to paidi.

H2O_Poloman[GR]
09-10-2009, 11:57 PM
apagoreutete? gt apagoreuete? mia xara mporeis na bannareis admin.
oi admin apla ftaxnoun game kai kratane tin ta3h stoo game. den exoun to dikeoma na brizoun kai na leavaroun xwris sinepies... Kai akous ti les? edw prospa8oume na poume oti den itan prolong kai esi les demote... den exw tpt me ton zimba apla bite stin 8esh tou me 4 kills na lete oti ekane prolong kai to oti den exoume replay to kanei diskolotero.

Demote ton zimba leo...
To oti apagorevete na bannareis admin to exoun pei XILIADES fores...

EDIT:Prosekse kaneis oti kanenas apo tous dio admin dn krataei save...?
Re paidia...proton ta paixnidia apothikevontai meta to telos tou game,'H an exeis faei Disconect ws lastsavedreplay...
Ego prospatho PANTA na krataw replay apo kathe paixnidi opou ekana ban,i ipirkse kapoio simantiko gegonos...

PS: mipos na valoume san erotima st applications "Kserete na apothikevete replay???" :P

tsigaras
10-10-2009, 01:30 AM
;54120']PS: mipos na valoume san erotima st applications "Kserete na apothikevete replay???" :P

haha kalo :P

Pure
10-10-2009, 02:39 PM
To prolonging den timoreitai pote me ban, Zimba san admin k palio mellos tou DA tha eprepe na to ksereis. Mexri prin ligo kairo den ipirxe timwria kan gia to prolong. To mono p mporeis na kaneis se kapoion p kanei prolong einai na ton postareis sto site gia aitima midenismou twn stats, pragma p den ekanes.

To exoume ksanapei

O midenismos ton stats den einai efiktos autin tin stigmi gia texnikous logous

to prolong timorite me ban h demote.

X-ELIXIS
10-10-2009, 03:17 PM
me afti tin eneia to eipa... oti den 3ereis an einai o allos admin... kai egw etuxe na kanw ban admin kai meta post... alla telika den itan admin alla kapios ton ekane owner kai epese fb kai leavare...
pure den adilegw... alla prolong den ginete na ekane mono o portgas ti tous eipe dld w8 min to ligete na farmaroume stats gt exw mono 4 kills?

Portgas.D.Ace
10-10-2009, 04:18 PM
Pure enw i3ere pws eimai admin den ekane post, alla ban. An exei tin dikaiodosia na krinei k na apofasizei monos, apla peite to. Egw lew pws den ekana prolong ( pws einai dinaton na kaneis me 4 kill) , apla neyriase me kapoion simpekti tou mid, foniko_aggouri exei nick k ektos to oti ton evrize me ekane ban gt opws isxirizete ekana monos mou prolong. Den einai para3eno to na kaneis ban admin k na min exeis ena replay gia na dikaiologiseis tin pra3i sou?Mipws den se simferei na exeis to replay gia na min doun oloi ti pragmatika egine?Mipws prospa8eis me prosopiki epi8esi pros kapoion na vgaleis ta neyra sou? Ta lew ola ayta gt pragmatika 8elw na dw ti 8a apantisei. Apla epra3e opws i8ele xwris na ton endiaferei ti k pws 8a ginei.isws me to ela mwre exw filous den me akoumpaei kaneis sto mialo . Kapoies stigmes oso kiros k na exei kapoios den mporei na kanei oti 8elei.. Pure se parakalw apantise mou stin prwti erwtisi. K eyxaristw gia ton xrono sas pedes.

HawkEyes
10-10-2009, 06:03 PM
kante to unban to paidi einai krima p efage tetio ban diladi...

zimba
10-10-2009, 06:38 PM
Portgas.D.Ace exeis dikio kai metaniwnw mono pou den evala to replay....!!!
Exeis dikio oti to ban den t ekana opos eprepe kai oti eprepe prwta na se postarw....!!!
Parto opos 8es,to pc mou den krataei last replay kai gto den postarw pote replay!!!
An exeis proseksei pada postarw se allonon replay otan eimai k egw sto game gia ton parapanw logo!!!
Den exw tpt prosopiko mazi sou,oute se 8ewrw kanena kolopedo!!!
Enoite oti den exw provlima na vgei to ban sou kai na faw egw warn i demote,isos m axizei,omos filarako m ekanes prolong k min les oti den ekanes!!!
Gia mena to ban iotane swsto,alla xanw t dikio m pou den ekana k tous allous ban!!!
Odos to foniko aggouri ixe pnixei sekino to game kai exane epitides sto mid,ma den ixa logo na xespasw se sena....!!!
Eisai poli entaksi pedi os xaraktiras,den exw tpt prosopiko mazi s xanalew!!!
Kai parto swsto,parto la8os,otan krinw oti kapios abbusarei in game den kitaw pios einaia dmin k pios oxi,den to psaxnw gti den me poliendiaferei na kserw pios einai admin k pios oxi!!!
Opos exw egw tin apetisi na einai oi admin swstoi kai opios den einai na ton banarw kai meta na pgenei sta unban request,etc dexomai k egw na faw ban an den kanw kati swsto in game apo allon admin kai meta na paw sta unban request!!!
Elpizw o Portgas.D.Ace na min xanakanei prolong kai episis na tirite epitelous autos o kanonas me ban mias k iaprxei!!!
Sxedon se ka8e game ginete prolong alla opos den t kanw egw otan nikaw,etc exw tin apetisi na to kanoune kai oi "enemys" otan nikane !!!
Lew kati paralogo?
Kade unban to pedi kai peraste m emena warn i demote,oti krinete aparetito!!!
Soz g t bahalo,with respect,zimba!

Portgas.D.Ace
10-10-2009, 07:51 PM
Loipon exw na pw dio pragmata.An eleges pws i8eles na mou kaneis post egw 8a kratousa to replay k deyteron an 8ewreis oti den eprepe enw erxese gia def sto mid na min se skotonoun den exw na pw kati.K tonizw erxese gia def.

Pure
10-10-2009, 08:15 PM
Nai eprepe na se postarei prota

apla mporei na mn ixere oti ise admin kai opos ipame to check den litourgei sosta

giauto kai dinw ena elafrintiko

Alla efoson theleis na perastei warn tha perastei


lvl 1 warn ston zimba pou den ekane report prota

Portgas.D.Ace unbanned.



Closed