PDA

View Full Version : Admin Application : Experiences



empiries
13-03-2011, 11:22 PM
Personal Info

Your name:Сhristos



Age: 17

Your country: Ellada/Edessa

Occupation:Mathitis

Spoken languages: Ellinika,Agglika kai poly liga gallika.

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account: Experiences

Former experience and/or safelisted channels: PDC,Gr,Ihl,1p,GrC kai Sp.

Your activity and average playtime each week:47 me 48.

Which time of the day you usually play: Polles fores to prwi epeidh eimai ligo kopanatzis apo to sxoleio :pp Messhmeria apo ts 2 mexri 5 kai ta vradia apo ts 10 mexri arga!!!

How long you have been playing DotA: Giro sta 4 paizw apo prwth gymnasiou..

Your ability to communicate with others: Nomizw pws eimai arketa koinwnikos mporw na epikinonisw eykola me enan simpekti/antipalo messa sto game kai (nomizw) pws exw kali diagogi panta messa sta games vevea auto dn mporw na to krinw egw
alla kapoioi user pou exoun paixei game mazi m...

Have you read the rules and agree to follow them? Den mporw na kanw kai diaforetika vevea an eixa to dikeoma na allaxw merika apo auta 8a ta allaza alla entx... to nol gia mena einai san mia koinwnia pou prepei na akolou8is tous kanonismous gia na epiviosis...

How do you react/behave when you're under pressure? Opws eipa kai prin eimai koinwnikos kai prospa8w na iremisw ta pneumata messa sto game alla an kapoios me ferei sto "amin" apla lew ston host/admin na me kanei ena mute h emena h tn user pou me 'neuriazei' etsi oste na mn er8w se diskoli 8esh kai paravo tn kanona tn manners... giati opws eipa kai prin to NoL einai mia koinwnia pou prepei na akolou8oume tous kanones tis gia na (epiviosoume

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks) Oxi an eixa teteio provlima den 8a ekana to admin application...

Is there anyone who can vouch for you? 8a tous dite :))



Final Thoughts


Why do you want to be an Admin:Den eiparxh kapoios sigekrimenos logos den exw kapoio skopo apla den maresei na prospa8w 1 wra na mpw Sto Channel tis Clan NOL kai na mou leei channel it full gia na paixw ena game...

Why should we pick you and what can you offer to us: Mporw na sas prosferw sigoura perisotera games wres pou to nol dn exei "admins" opws einai ta prwina...
giati opos sas eipa sxedon ka8e mera kanw apo ena game t prwi...

A few things about yourself:eimai anoixtos tipos kanw eukola filous maresei polu to xioumor alla to (komso xioumor) Eimai latris ts mousikis kai idika tn entexnwn tragoudion... :))

M(o0)sT-
14-03-2011, 02:59 AM
supp of course apo mena :D

VIP.SWTOS
14-03-2011, 10:22 AM
To xristos ton exw petuxei se arketa pdc games kai mporw na pw me sigouria pleon oti mporei na antapokrithei stis apethseis mias tetoias theshs me opla thn hremia kai thn euxeria tou na elegxei katastaseis,pragma to opoio ton kanei mia arketa kalh prosthikh...gl my friend...=)

Ant1
14-03-2011, 10:29 AM
+1 Ston experiences ton eixa petixei se games pdc palia pou epeza me name eimai_skliros...!

bejitassj2
14-03-2011, 11:47 AM
metrio appli...apo prosopiki empeiria stin clan ymc polu kakos oson afora ta manners...fantasteite entos paixnidou upo piesi diladi...banned apo to channel mas kai parapona apo arketous... -1 apo emena

N3meSiS_Br3aKeR
14-03-2011, 01:11 PM
Tα καλύτερα εύχομαι Χρίστο :)

bEy0nDAnApIr0S
18-03-2011, 06:08 PM
simfono apolita me ton beji.
poli kaka mannesrs apo merous aplikatora.

anyway good luck

InHumanity
28-03-2011, 05:42 PM
-1 Unmannered. Πραγματικά δεν έχει ιδέα από συμπεριφορά. Απαίσιο game play, που πολλές φορές καταντάει game ruin. Αν παίζεις ΕΣΥ τέσσερα χρόνια τότε εγώ είμαι ο Χριστός. Δεν νοείται να παίζεις τόσο καιρό και να μην έχεις ουδεμία ιδέα περί του αθλήματος. Κοίταξε το σχολείο σου, βρες καμία να χώσεις το πουλάκι σου στην τρύπα της και άσε την dota, γιατί πραγματικά και μόνο από τα greeklish που γράφεις κάνει "ΚΡΑ" πως δεν έχεις ιδέα από την ελληνική γλώσσα.

Είπαμε το κανάλι έχει ανάγκη για καινούριους διαχειριστές, αλλά όχι και να γίνεται και όλο το σκουπιδαριό!
Καλό σας απόγευμα..

bEy0nDAnApIr0S
28-03-2011, 08:02 PM
inhumanity t avatar mou pros apantisin..........:P

BtW min eisai toso skliros me t pedi eipame

ksaplostras
01-04-2011, 02:25 PM
Είσαι unmannered και δεν κάνεις για admin.

Rejected.