PDA

View Full Version : [DENIED] Admin : DrunkHater



Chasseur
10-10-2009, 09:48 PM
Accused Admin Account : DrunkHater
Game Name : NLDrunk
Παράπτωμα του Admin : Me kickare apo to game sto opoio Laggara kai o logos htan to oti feedara.Apo oso kserw Dn yparxei rule p na kickareis kapoios o opoios laggarei kai prospathei na paiksei oso kalutera mporei kai as xanei to team t. Pantos thelw na dw ti tha ginei me to atomo auto .. kai epeidh kserw oti ton gnwrizoun polla atoma .. pisteuw oti dn tha ginei tpt .. Eseis apofasizete.

Edw exw to replay:
http://www.mediafire.com/?sharekey=50ed05b46436154ee7c82ed4b8f0c380569d50f6 15364d509d4bfef7ef5beeff

Lazin
10-10-2009, 10:11 PM
δεν σε εκανα ban μιας και το game ηταν 4v5 και επειδη απλα εκανες game ruin Και καθοσουν afk δεν χρειαζοταν να κατσεις
το οτι με γνωριζουν πολλα ατομα δεν σημενει και τπτ ολοι ισοι ειμαστε
επεισης απορω με το abuse σου, σου ειπα πολλες φορες οτι μπορεις να βγεις χωρις να σε κανω ban η οτιδηπωτε και σε whisper και στο allies.

serious_smile
10-10-2009, 10:27 PM
Ela epeza kai gw se ayto to game... patithike Pause.... kai epeses den kserw giati ... den nomizw pados na se kickare :S afou eixes adistrofi metrish otan se kickaroune vgeneis apethias.... :/......!!! egw apogoiteyika pados otan sou eipe vges kai den thaa se Banarw daksh oso kai na feedarei o allos den tou tou to les ayto eksalou ena game einai isws omws na sto eipe epidi htane 4v5 opws leei .... daksh ekei to dexome... .... pados einai kalo pedi ...! des to kai apo mena to replay pou to exw olo na deis pws epeses mono sou ... etc nomizw diladi afou opws sou eipa kai prin eixe adistrofi metrish... http://www.mediafire.com/download.php?3cd2gumqmju

fors4ken_years
10-10-2009, 10:58 PM
Ela epeza kai gw se ayto to game... patithike Pause.... kai epeses den kserw giati ... den nomizw pados na se kickare :S afou eixes adistrofi metrish otan se kickaroune vgeneis apethias.... :/......!!! egw apogoiteyika pados otan sou eipe vges kai den thaa se Banarw daksh oso kai na feedarei o allos den tou tou to les ayto eksalou ena game einai isws omws na sto eipe epidi htane 4v5 opws leei .... daksh ekei to dexome... .... pados einai kalo pedi ...! des to kai apo mena to replay pou to exw olo na deis pws epeses mono sou ... etc nomizw diladi afou opws sou eipa kai prin eixe adistrofi metrish... http://www.mediafire.com/download.php?3cd2gumqmju

kick itan alla prwtinw tpt

Anwnimos
10-10-2009, 11:28 PM
K egw imoun st game (NameStealer)

Kick egine o logos pou eipe o drunkhater itan: To lagg kai gameruin(Feed logo lag)Den s ekane ban opote den pisteuw na yparxei logos anaforas...

spamer_killer
11-10-2009, 12:07 AM
egw den eimoun alla apo osa diabasa den prepei na ginei tpt den fteei oute einai wreo na kickareis kapion

t3k1ll3r
11-10-2009, 10:02 AM
K egw imoun st game (NameStealer)

Kick egine o logos pou eipe o drunkhater itan: To lagg kai gameruin(Feed logo lag)Den s ekane ban opote den pisteuw na yparxei logos anaforas...

Το kick όμως θα ήταν.Αλλά εφόσον υποστηρίζεται πως δεν τον kickare,αλλά απλά έπεσε τότε νομίζω πως δεν τίθεται θέμα.

anarxi66
11-10-2009, 01:42 PM
t3k afou ton kickare!!!
den simfwnw me to kick ektos an simfwnouse olo to team tou...votekick ara eprepe na ginotan...

strid3r
11-10-2009, 02:01 PM
An ton ekane kick mono kai mono epeidi feedare itan la8os.
Alla an ton ekane drop epeidh kollouse gia na min perimenoun to xrono den einai tpt shmantiko
eksallou den ton bannare opote den egine tpt ena game pouton petakse epeidi enoxlouse me to lag pou trwge to PC tou.

MvP-
11-10-2009, 08:25 PM
kl to replay to eidate oi perissoteroi gt oi misi lete tn kickare kai dn tn kickare afou lene ta paidia sto game oti evgale countdown... to replay to da alla dn mporw na do to countdown apla m kolai kai meta vlepo para poli spamm tsp kapoios gm na di to rep... ty

StopByToSayHi
11-10-2009, 08:27 PM
kai gw tha sumfwnhsw sto oti den prepei na ginei tpt

Chasseur
11-10-2009, 09:41 PM
Efoson eidate to replay .. Gt lete oti me petakse? Efoson sto 3lepto p eimoun afk ( Toualeta ama kserete ti einai ) EImoun back .. KAi m leei vges ... Kai poios einai autos na m pei na vgw .. to sunexise kai t lew sks .. kai m kanei sks? .. !kick ippokampoC.HSF .. To vriskete polu wraio e? MEgia sas kai xara sas .. Na sas to kanoun sunexeia tote auto .. Kai dn yparxei dikaiologia gia to 4v5 .. Dld egw ftaiw p leavare to allo to kwlozwo? Auta exw na pw ws apantish gia ta paidia

King_Roger
12-10-2009, 10:39 AM
efoson dn s ekane ban.. pisteuo oti i epilogi tou tha mpori na theorithei mi epilipsimi... feedares arketa... isoun atixos kata poli mporo na po!

protino i tpt i apla warn lvl 1

Try2KiLLmE
12-10-2009, 01:53 PM
Den ti8ete logos gia Abuse apla apo to na xalai to game me feed kai sinexomenes idopiisis gia drop player tn kickare twra an eprepe na gini kick i Votekick auto einai alo 8ema....An8rwpoi eimaste....

t3k1ll3r
12-10-2009, 08:00 PM
Αν είναι εύκολο ας πει ένας που είδε το replay σε ποιο λεπτό παίζει η φάση γιατί πλέον δεν έχω την πολυτέλεια χρόνου να εξετάζω τα replays ένα ένα.Ευχαριστώ...

DotAddicteD
15-10-2009, 11:15 AM
δεν σε εκανα ban


1.12 Use of the !kick command

The use of the !kick command is allowed only in extreme cases of harassing noobplay and should be applied only by the owner. The use of that command should be followed by the banning of that player.

Eprepe na tn kaneis ban mazi me to kick symfwna me to rule :)

A.c.a.b)
15-10-2009, 11:29 AM
Ti les re file ntaksei den tou vgike to game eixe kai lag tha s arese esena na se kanan Kick +ban?Den nomizw :D

dmG.RaV3n^_-
15-10-2009, 11:33 AM
file oso 3erw ton drunk, dn exei dwsei aformes, paizei na einai apo ta poio swsta atoma edw mesa, to gegonos oti se kickare epidi laggares, borei na se kanei kick+ban an laggareis p.x ka8e 2 lepta(game ruin), apla pragmata min trogomaste gia malakies.

EDIT:kai an ekanes game ruin , dn ftanei p dn efages ban, milas kiwlas...anyways symfwna me ta rulles se vlepw banned gt kick paei paketaki me ban. hf filika pada

nekro8aftis
15-10-2009, 01:37 PM
paidia to topic prepei na kleisei gt den exei ousia... sigoura oi head-admin den 8a kanun tpt gt mporei ontws na ekanes game ruin kai na s ekane kick.. afou leei kiolas oti s elege na bgeis kai den ebgaines... no offence paides... den pernw to meros kanenos gt kai tous 2 tous kserw:/

dmG.RaV3n^_-
15-10-2009, 02:51 PM
paidia to topic prepei na kleisei gt den exei ousia... sigoura oi head-admin den 8a kanun tpt gt mporei ontws na ekanes game ruin kai na s ekane kick.. afou leei kiolas oti s elege na bgeis kai den ebgaines... no offence paides... den pernw to meros kanenos gt kai tous 2 tous kserw:/

dn exei simasia poion 3ereis, simasia exei poios exei dikio...

strid3r
15-10-2009, 04:19 PM
kai epeidh kserw oti ton gnwrizoun polla atoma.. pisteuw oti dn tha ginei tpt .. Eseis apofasizete.


gt ta grafete auta re paidia???dld pisteuete oti kapoios 8a a8ww8ei epeidi kserei kapoion head i epeidi exeis pollous friends kai 8a tou kanoun support..
nomizo(kai pisteuo pos +fwneite oloi)pos sto forum iparxei antikeimenikotita pros ola ta atoma oti diakrish kai na xoun...

Pipa_Herb
15-10-2009, 06:00 PM
Όπου κι αν πέσεις πάντα θα σ'ακολουθώ!


eleos allakse to bam kanei den to vlepeis?

nekro8aftis
15-10-2009, 06:26 PM
dn exei simasia poion 3ereis, simasia exei poios exei dikio...

nai re file apla to lew gt ta kserw kai ta 2 ta paidia... oti kai na poume den exei simasia gt tin apofasi 8a tin parooun oi head admins :/

StealingSpree
15-10-2009, 09:29 PM
Closed λόγω spam.

Θα κοιταχτεί απο κάποιον αρμόδιο.

Toska
18-10-2009, 05:43 PM
Ειχες score 0-10 . Οι mate σου , σου ειπαν αν θελεις να βγεις χωρις ban πολλες φορες. Πρεπει να τον ευχαριστησεις που δεν σε εκανε ban. Στο ζητισε ευγενικα. Δεν υπαρχει περιπτωση abuse.

Topic Closed.