PDA

View Full Version : Admin Application : PoutaNa(O_O)



t0_pitSa_efeRa
20-03-2011, 11:13 PM
Your name: Θεόφιλος

Αge: 18

Your country: Ελλάδα.Λάρισα

Occupation: Φοιτητής

Spoken languages: Ελληνικά, Αγγλικά,

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account: PoutaNa(O_O)

Former experience and/or safelisted channels: Άρχισα με το να παίζω garena, μετά public games στο b.net και τώρα ελεος

Your activity and average playtime each week: αφιερώνω περίπου 4 με ώρες καθημερινά

Which time of the day you usually play: βράδυ δηλαδή από 11 μέχρι 4
How long you have been playing DotA: παίζω περίπου 2 με 2,5 χρόνια .

Your ability to communicate with others: Με θεωρώ πολύ επικοινωνιακό άτομο και κοινωνικό. Δεν θυμάμαι να είχα ποτέ πρόβλημα με κάποιον και ολα κάθομαι να τα λύσω με ηρεμία .


Have you read the rules and agree to follow them? Φυσικά και τους έχω διαβάσει και εννοείται πώς θα τους ακολουθώ πιστά.

How do you react/behave when you're under pressure? Πιστεύω πως είμαι πολύ ήρεμο άτομο όπως είπα και πριν. Όταν η κατάσταση φτάσει στα όρια εκεί θα είναι πολύ χρήσιμη η επέμβαση κάποιου Admin. Αυτός είναι και ένας από τους λόγους που θα ήθελα να γίνω admin.

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks) Απολύτως κανένα πρόβλημα γιατί προφανώς έχουν κερδίσει τον σεβασμό και την εμπιστοσύνη του "Leader" και είναι αρμόδιοι για την λειτουργία του channel.

Is there anyone who can vouch for you? Νομίζω αρκετά άτομα αλλά δεν θα ήθελα να αναφερθώ συγκεκριμένα.

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional) Φυσικα ;)


Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: Η κατάσταση πολλές φορές στα games του ελεος είναι τραγική. Θέλω να γίνω admin για να σταματήσει πια αυτή η συνεχείς παραβίαση των κανόνων και τα leaves.
Είμαι σίγουρος πως μπορώ να βελτιώσω την ποιότητα των games.

Why should we pick you and what can you offer to us: Είμαι αρκετά active και γνωρίζω πολύ καλά τους κανόνες. Πιστεύω πως μπορώ να συμμετέχω και εγώ στην βελτίωση του channel.

A few things about yourself: Είμαι ΒΑΖΕΛΟΣ και μαρέσει εκτός απο το να παίζω μπάλα να βλέπω κιολας..επισης λιωνω στους καφεδες στην ταχυδρομειου...και πολλες βολτες με το car..:)

Additional information:Ελπίζω πως μέσα από το application μου καταλάβατε κάποια πράγματα για εμένα. Αν με προσθέσετε στο δυναμικό σας να είστε σίγουροι πως
θα προσπαθώ να γίνομαι όλο και καλύτερος για να μπορέσω να βοηθήσω στην βελτίωση του καναλιού.Τέλος θέλω να πω πως εχω πολύ καλό stay rate :D

chaosweasel
22-03-2011, 01:15 AM
me tetio name ligw diskolo na s kanoun admin mpori na xriasti na kanis swap acc gia to admin right
tespa GL

t0_pitSa_efeRa
22-03-2011, 02:25 AM
dn einai vrisia man....einai ekfrash...poutana ola....:D

CQC-
22-03-2011, 02:35 PM
+1 και απο μενα για τον πολυ αγαπητο το πιτσα εφερα , αρκετα καλος player δεν δινει ποτε αφορμες ακσιζει να γινει admin !! GooD Luck mate !!!

vivh.
26-03-2011, 03:49 AM
+1 liges amfivolies gia to name exw mono:)

t0_pitSa_efeRa
27-03-2011, 11:49 PM
ty paidia <3

ksaplostras
01-04-2011, 02:31 PM
1. Δεν έχεις την απαιτούμενη συμμετοχή στο forum (απαίτηση 3).

2. Μιλάς για το eleos ενώ έχεις κάνει admin app για τα Inhouse bots.

3. Το nick σου δεν είναι κατάλληλο για admin.

Rejected.