PDA

View Full Version : [REJECTED] Unban Request : HoLiC-



HoLiC
27-03-2011, 03:03 PM
Your Battle.Net nickname: HoLiC-
Game name: Δεν θυμάμαι , πάει καιρός..
Reason : Maphack
Admin name : J3ns3n ( αν το γράφω σωστά )

More info : Well καλησπέρα και πάλι για όσους με θυμούνται.Είμαι εδώ και 3 μήνες inactive λόγω διαβάσματος για τις πανελλήνιες και μιας και πιστεύω πως είμαι έτοιμος να δώσω θέλω αν γίνεται να γίνω unban με το account που είχα καιρό εδώ στο Nol.Διάβασα τα stickies και ξέρω πως το maphack τιμωρείται για πάντα αλλά ήταν μια άτυχη στιγμή καθώς το χρησιμοποίησα σε νετ που είχα πάει με φίλο..Έκανα χαζομάρα το ξέρω και απολογούμαι γι'αυτό.Αν με το καλό μου δωθεί η δεύτερη ευκαιρία θα αποδείξω πως έκανα λάθος χρησιμοποιώντας το.Τέλος πάντων η κρίση είναι δική σας..Δεν έχω να πω κάτι άλλο..Το ban είναι παλιό και όπως είπε ο Kane τα παλιά bans δεν βγαίνουν..Απλά ζητάω κατανόηση γιατί υπήρξα και manager εδώ.. ( ωραίος manager ... usare maphack ) -.- .
Τέλος πάντων..Ζητώ συγνώμη κα υπόσχομαι πως δεν θα επαναληφθεί τίποτα.

Κisses και .. Good luck μου .. ;)

KiTz
27-03-2011, 03:58 PM
awwwww, τι συγκινητικό...


Διάβασα τα stickies και ξέρω πως το maphack τιμωρείται για πάντα αλλά ήταν μια άτυχη στιγμή καθώς το χρησιμοποίησα σε νετ που είχα πάει με φίλο..

Δηλαδή σε αυτό το σημείο τώρα πρέπει να σε λυπηθούμε? CMON YOU'RE BETTER THAN THAT!


Το ban είναι παλιό και όπως είπε ο Kane τα παλιά bans δεν βγαίνουν.

true


Απλά ζητάω κατανόηση γιατί υπήρξα και manager εδώ..

Ελπίζω να μην προσπαθείς να το χρησιμοποιήσεις αυτό ως επιχείρημα γιατί φαίνεσαι διπλά ηλίθιος


rejected?

SoD.KiLleR
27-03-2011, 08:21 PM
REJECTED.