PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : fayol



Power_Coblex
28-03-2011, 12:53 PM
* Όνομα του κατηγορούμενου admin: fayol

* Το όνομα σας: POWER.COBLEX

* Game Name: nlfayol

* Παράπτωμα του Admin: pentaka8aro BACKDOOR

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: meta to 27 peripou sto 28-29-30-31 ekei dn 8ymame akrivos
mpenei mid spaei to ena rack kai tou leme epppp backdoor kai mas leei den yparxei plewn back door ...meta leei e kai siga ala3e i roi tou paixnidou ....

burnt
28-03-2011, 12:55 PM
+1 sto abuse..imun k egw sto game antipalos...den pername to game meta apo tetoio fail..alla ta rules einai rules...gl

FayoLzZz
28-03-2011, 12:56 PM
Deite to replay to score 614613463216-20 kserw gw kai ta creeps irthan 2 sec afou arxisa na varaw kai vrikan patima oi paixtarades tou scourge na xaroun meta to rape... rofl

Power_Coblex
28-03-2011, 12:57 PM
meta apo 9 sec ir8a kai gw na kanw def alla eixes spasei prin boun ta creeps .....diavase kalutera ta rules prin peis auto p einia na peis .....den yparxei back door ....;;;;;;

SoulRequiem
28-03-2011, 12:58 PM
backdoor backdoor backdoor backdoor! ( bone eixa)

ps. fanike pragmatika na pisteuei oti den uparxei backdoor kai an itan eugenikos den tha kaname kan post. egw toulaxiston.

ps2. an ksereis ti simainei luna me helm kai butter tha katalaveis gt einai toso simantika auta ta 4 sec. gt 4 itan opws tha deis sto replay. oute 1 oute 2.

"spare the rod, spoil the child" ...peace...

FayoLzZz
28-03-2011, 01:04 PM
Facepalm mode on ...

diskolaxanwNOL
28-03-2011, 01:32 PM
ffs otan xanete ena game giati vgazete toso misos se auton pou sas dialiei?

shadowfiend-
28-03-2011, 01:38 PM
to paidi ekane link to thread sto irc kai bika na pw oti apo ti fenete ksekathara den itan katholou backdoor , isa isa sxedon oute kan gemise to tw eleos tha prepei na min paraponieste toso eukola , nai kserw itan krisimo shmeio alla parola auta mou fenete ligo parakseno na kaneis abuse ena tetoio prama.. dld adi na trws ton xrono s me to na tou dwseis ade to polu 1 lvl warn gia auta ta 4 sec giati den beneis se allo game ?

/facepalm re man hremiste pia , otan eiste eseis admins kai sas spane ta mpalakia o kathenas me tis pipes tou sta abuse sas ti spaei alla eiste kati priksarxides otan thete wres wres..

s_CoR-
28-03-2011, 01:47 PM
kala autes tis 10xrwnes antidraseis den boreite na tis stamatisete sas exei paei (pipa kwlo ebloki) p leme k ston volo k ton kanete abuse gia 2 hit????.. den exei tuxei na kaneis bd athela s gia 2 hit??? gt emena m sumvenei sunexeia!!... mathete na dexeste tin hta k koitaxte na veltiwtheite!!! oxi na vgazete misos!!!!

SoulRequiem
28-03-2011, 01:48 PM
to backdoor einai backdoor. to rule einai rule. otan den uparxei spasmeno lane kai exei late heroes to antipalo team gia na sikwsei game den kaneis bd. o kosmos na xalasei. an den sou poune ainte elate spaste den kaneis bd. btw ta tws den gemizoun panta. an gemize kathe tower me backdoor tote den tha eixe noima na to dokimaseis kan. den ktlvainw twra gt suzitame to an eprepe na postaroume i oxi. an einai backdoor tha paei demote kai ban ki an oxi tha ginei closed. telos. an thelete na peite kati miliste gia to paixnidi kai oxi genikologa peri tis nol, twn admins kai tou misous. eseis prospatheite na vreite patima gia na peripleksete tin katastasi. den exw kanena prob me ton fayol kai poso mallon kai na eixa stin poutsara mou. an itan eugenikos oute kan tha sxoloumoun. i alazonia omws kai oi eristikes sumperifores timwrountai sunithws. prospathise 1os na kerdiseis ton sevasmo tou antipalou sou kai meta tha deis ti wraia ha se antimetwpisoun. oxi to antitheto. eimai 1os sto game kai tha me sevesai akoma kai an den akolouthw ta rules. an pas me auto to skeptiko tote dustuxws to papari tha to fas. end of discussion.

burnt
28-03-2011, 01:58 PM
thelw na apantisw se osous lene oti ta 2 hit den epireazun to game...prin ena xrono peripou eixa faei ban gia bd gia ton idio akrivws logo..to game den to eixane oi antipaloim,itan tsonte alla epidi itan koblexikoi oi alloi me kanan post kai ban...min kanume diakriseis..:)

Power_Coblex
28-03-2011, 02:00 PM
eee re spameria oloi sas enas enas xwris na kserete otidipote mpenete sto thread kai spamarete an einai dinaton ...parte post apo kapou allou oxi apo dw ....itan krisimo shmeio deite to replay deite ti leei kai sto chat KAI META ELATE NA PEITE OTI EXETE NA PEITE ............an mas milouse opos 8a mas milouse o ka8e sovaros den tha kaname tetoia kinish .......kai kati teleutaio ...kapou diavasa oti an o admin kanei backdoor timwreite me demote kai ban .....oute ta vasika rules dn kserete kai mpenete kai spamarate gia na grapsei +1 ta posts sas...!!! KALO MESIMERI ...!!!!

FayoLzZz
28-03-2011, 02:04 PM
Re paidia oute allazonas eimai oute tipota apla to game eixe teleiwsei kai to kserete apla mpika na spasw na teleiwnoume me to game varesa gia 2 sec den me eixate 4 atoma erxosastan kai sas etrwga... to post egine kathara giati apla ksenerwsate pou xasate etsi kai psaxnate tropo na aisthantheite kalutera.... an thewreite oti auta ta hits epireasan to game .... ti na pw ... mpravo sas kai kante me kai ban kai ta panta .... anti na kathisete na ginete kaluteroi vriskete tropous me ta forums kai auta na mplekete...

SoulRequiem
28-03-2011, 02:08 PM
kurie fayol pou molis twra arxises na milas swsta, koita sto replay oti enw hittares, sou spammarame sto chat na stamatiseis gt einai bd. ama prolavame na kanoume toso spam se 2 sec prepei na allaksoume epaggelma. anefera oti itan 4 sec alla to prosperasame auto. an sunexisete to spam na kserete pws mono to replay tha koitaksoun kai oxi ta comments. eis varos sas einai. kleiste to to gamidi to thread.

Power_Coblex
28-03-2011, 02:23 PM
pisteueis oti itan to 1o i to teleutaio game pou exasa .... p.s as epaiza egw kai as kerdizes toso eukola ....!!!se solare o morf o aderfos m p epaize 6h fora dota kai panigirizeis kai sto forum oti mas viases kiolas ....!!ELA NA SOVAREUOMASTE SIGA SIGA ...!!kai emeis admin eimaste alla dn kanoume bd i toulaxiston dn leme e siga ti egine eli3e to game ...o ka8enas mporei na pisteuei oti to game mporei na gyrisei ....

victorakosf
28-03-2011, 02:24 PM
enta3ei epeidh to 3erw kairo to paidi dn einai i prwth fora pou to kanei.mono etsi nikaei dn paei allo i katastash exei 3efugei..pisteuw xreiazetai ena ban..

FayoLzZz
28-03-2011, 02:25 PM
HAHAHAH O ADERFOS MOU EPAIZE EIPE O THEOS ... VIctorako soz man den tha to ksanakanw

SoulRequiem
28-03-2011, 02:28 PM
victorako den kserw an to les gia plaka alla den nomizw pws isxuei.
fayol an eides replay apo to scourge to eipe oti epaize stin arxi o aderfos tou. den kserw an exei logo na pei psemata.

up-grade
28-03-2011, 02:30 PM
Καλά είστε σοβαροί ? τελείως ρεζίλια. Τον κάνατε abuse λες και κρινόταν από αυτό το bd 3 δευτερολέπτων το game. Στο 27 είχε batterfly και σας είχε μόνος του..... Άσκοπο abuse.

wtfmejt
28-03-2011, 02:34 PM
fail abuse sorry.. sas tsakise k bgazete axti