PDA

View Full Version : [ACCEPTED] : Unban Request - Tsekouris



Tsekouris
27-05-2009, 01:49 AM
Geia sas :) eimai o tsekouris kai tha ithela na kano mia aitisi gia unban sto bot 3 kai 4 giati enas admin me ekane ban epidi efaga disconnect kai nomize oti to ekana epitides :( distixos den exo to replay alla paizo stin nol poli kairo mazi me 2 filous kai den thelo na allakso nickname...ipotheto xoris to replay den ginete na gino unbanned alla aksizei mia prospatheia :) anyway exaristo

Moved By Archmage

BoT-AsTeRioS
27-05-2009, 07:04 AM
apo emena reject i aitisi soy. Gia ton logo tou oti enas admin xtes se ekane kserw unban sta bots 5-6 xwris na rwtisei kanena kai bebaia egine demote. Twra fenete den exeis kanena filaraki admin na se kanei unban sta alla bots kai les den kanw request... oxi file moy den paei etsi. An isouna swstos tha ekanes unban request gia ola ta bots epeidi isouna ban se ola oxi na bazeis filo/gnwsto gia unban kai twra pou den briskeis na beneis se aftin tin diadikasia.
Epeidi milaw me apodeikseis panta an exeis amfibolies mporw na anebasw antistoixo screenshot.

Dreena
27-05-2009, 07:55 AM
English Only, please respect and translate.

Archmage
27-05-2009, 07:56 AM
Dreena, he post in wrong sestion hehe i will move it

Tsekouris
27-05-2009, 09:52 AM
Proton eixa faei ban mono sta bot 3 kai 4... kai bika monos mou me to account tou admin gia na do pou exo faei ban (diladi gia na sigoureuto) kai tha ekana ksana ban afou ekana to unban kai etsi kai allios autos o admin pou me ekane mporei mono sto 5 kai 6 unban kai ego iksera oti efaga sto 3 kai 4...kai tha sas parakalousa na bgalete to demote...oso gia to ban pou efaga an kai itan poli adiko epeidi kapooi admin kanoun ban etsi gia to gamoto tous den peirazei...alla plz bgale to demote giati o admin den eftege se tipota ego to ekana...

FoNo_MaNia
27-05-2009, 10:15 AM
kai tin mana tou na ferei dn to sozei ... to command unban gt to ekanes ??? gia an deis pali an eisai ban ?? kai apo commands pou kses filos esu ? to palikari tin patise opwc kai esu ...

Tsekouris
27-05-2009, 10:20 AM
ti tha pei re apo pou ksero commands? stin nol afou sinexeia ta patane admins ego den ta exo dei pote? kai sto orkizomai monos bika me to account tou admin...

FoNo_MaNia
27-05-2009, 10:27 AM
to unban dn nmz na to patame sinexia .... kai pali file dn dikeologise oute esu oute aftos ...

Tsekouris
27-05-2009, 10:31 AM
ego den dikaiologoume alla autos dikaiologeite....einai aderfos mou re kai oute tou to eipa oti to ekana...kai efage demote kai tha me skotosei...tha tou po na allaksei ton kodiko na min mporo na baino kai na kano tetoies malakies alla plz re bgalte to demote

Black.Lady
27-05-2009, 10:44 AM
pedia exei dikio.ta kserw k ta 2 ta pedia.dn 8a ipirxe periptosi na kanoun kati p dn epitrepete.pezoume para poli kairo oloi mazi me auta ta nick k dn 8a 8elame to ban logo DC .stin teliki egine ipo agnoia tou....sas parakalw poli na kanete tin xari kai na mn tin plirosei kapoios p dn exi kamia ef8ini

EmperorGR
27-05-2009, 11:05 AM
Καταρχήν έχω παίξει αρκετά games με τον tsekouri αντίπαλο , δεν έχει βγεί ποτέ ακόμα και όταν έχανε οπότε όσον αφορά ότι έφαγε απλά dc τον πιστεύω

Όμως με το να μπείς να κάνεις unban χάνεις το δίκιο σου και πήρες κ στο λαιμό σου τον αδερφό σου

Όσον αφορά τον admin , σε όσα games έχω παίξει υπάρχει το εξής rule : Είσαι αποκλειστικά υπεύθυνος για το account σου για αυτό ακριβώς τον λόγο δεν πρέπει να δίνεις το pass σου πουθενά, πόσο μάλλον απο τη στιγμή που μιλάμε για admin account


και κλείνοντας απλά να πώ ότι τον τελευταίο καιρό έχω παρατηρήσει αρκέτα bans σε disconnects , όταν κάποιος πέσει απο το game ΔΕΝ BANNAROUME εκτός εάν είναι φανερό rage quit..rage quit σημαίνει ότι μόλις πεθάνει/δώσει fb κλπ αμέσως μετά βγαίνει το countdown ότι έπεσε , τότε μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι δεν ήταν ένα τυχαίο dc και ότι ο user βγήκε/έπεσε εσκεμμένα , στις άλλες περιπτώσεις που δεν είμαστε σίγουροι απλά δεν bannaroume η αμφιβολλία είναι υπερ του κατηγορούμενου ;p


Κατάλληλη τιμωρία πιστευω θα ήταν να χάσει ο admin τα δικαιώματα του για λίγο καιρό και να τα ανακτήσει αφού αλλάξει pass και ο user tsekouris να παραμείνει banned για μερικές μέρες

Tsekouris
27-05-2009, 11:20 AM
emena den me peirazei na meino banned kai gia panta...alla sas parakalo na bgalete to demote meta apo kana 1-2 meres opos proteine o emperorgr

BoT-AsTeRioS
27-05-2009, 12:38 PM
egw den katalabainw twra pou to pas.... apo tin mia zitas unban kai apo tin alli oxi demote.
Loipon exw na pw ta eksis. Se olous aksizei mia deyteri eykaria. Opote to unban soy ginete dekto sto hostbot-4.
Twra gia to demote na prosexe o aderfos soy kai esy. Parola afta an thelei na ksanaginei admin mporei meta to peras 15 hmerwn na kanei ksana request gia admin. An apla den se eixa petyxei ekeini tin wra na patas tin entoli isws na min eperne ektasi to thema.
Tespa H apofasi parthike kai nomizw einai dikaia gia olous.
Closed