PDA

View Full Version : About inactivity and unvouch..



OtiNanaiBans
05-04-2011, 05:44 AM
Καλημέρα...Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής,κάπου διάβασα ότι τα inactive vouched members γίνονται αυτομάτως unvouch...Μήπως να δημιουργούσατε ένα thread όπου άν κάποιος θα ήταν ανενεργός για ένα μικρό χρονικό διάστημα να το πόσταρε εκεί σαν το admin inactivity thread ένα πράγμα?

ΠΧ εγώ με τις ώρες 6-12 που είναι on έχω παίξει όλα κι όλα 3 παιχνίδια και κανένα αυτό το μήνα..Loggarw συνηθως 10 το βράδυ,δε βρίσκω game ή δε με επιλέγουν κάπιοι captains και πάω nol/eleos μετά...Εχω ουσιαστικά πρόβλημα με τις ώρες που έχει games...

Ali[Gi]
05-04-2011, 10:12 AM
Και εγω ηθελα να ρωτησω το ιδιο...και επισης αλλο ενα πραγμα...επειδη αυτην την στιγμη ο ενας ξερει τον αλλον...και ο ενας παιρνει τον φιλο του αλλου και καποιος μενει συνεχεια στην απ'εξω...τυχαινει ρε παιδι μου να μην τον διαλεγουν να παιξει...θα γινεται unvouch και σε αυτην την περιπτωση???

Dr_HannibaL_
05-04-2011, 01:48 PM
Και εγώ δεν έχω παίξει ούτε ένα game γιατί είμαι on συνήθως μετά τις 12.

NastouWANNABE
05-04-2011, 01:58 PM
1)Yparxoun kai ta sg pou paizoun oloi
2)Kai eseis na eisastan sthn thesh twn captains,den tha sas pickararate :P

L3stat
05-04-2011, 03:09 PM
1)Yparxoun kai ta sg pou paizoun oloi
2)Kai eseis na eisastan sthn thesh twn captains,den tha sas pickararate :P

Όπως πολύ σωστά ανέφερε ο NastouWANNABE,υπάρχουν και τα startgames.
Εάν δεν σας διαλέγουν σε παιχνίδια,μπορείτε να γίνεται και εσείς captains(εφόσον πιστεύετε ότι μπορείτε να ανταπεξέλθετε στις υποχρεώσεις), συμπληρώνοντας την απαραίτητη φόρμα που υπάρχει.
Έτσι δεν θα χρειάζεται να περιμένετε.

Επίσης όσοι είναι on μετά τις 12 και δεν μπορούν να συμμετάσχουν στο league ,λογικό είναι να αφαιρεθούν από την λίστα των vouched members.

Όσο για το inactivity θα εξετάζεται ανά 2 βδομάδες.Όποιος δεν μπορεί να συμμετάσχει στο league για κάποιο χρονική περίοδο ας με ενημερώσει με ένα private message.

OtiNanaiBans
05-04-2011, 11:43 PM
Όπως πολύ σωστά ανέφερε ο NastouWANNABE,υπάρχουν και τα startgames.
Εάν δεν σας διαλέγουν σε παιχνίδια,μπορείτε να γίνεται και εσείς captains(εφόσον πιστεύετε ότι μπορείτε να ανταπεξέλθετε στις υποχρεώσεις), συμπληρώνοντας την απαραίτητη φόρμα που υπάρχει.
Έτσι δεν θα χρειάζεται να περιμένετε.

Επίσης όσοι είναι on μετά τις 12 και δεν μπορούν να συμμετάσχουν στο league ,λογικό είναι να αφαιρεθούν από την λίστα των vouched members.

Όσο για το inactivity θα εξετάζεται ανά 2 βδομάδες.Όποιος δεν μπορεί να συμμετάσχει στο league για κάποιο χρονική περίοδο ας με ενημερώσει με ένα private message.

Εγώ προσωπικά δεν έχω κρατήσει κάποιο replay που είμουνα captain...Αλλά δε νομίζω το league να δημιουργήθηκε για να παίζουν 4 captain με τα φιλαράκια τους όλοι κι όλοι..Εμένα προσωπικά μόνο ο er_mal με pickarei και μια φορά o allen...

tespa..εγώ κάθε μέρα μέσα είμαι απλά δεν τυχαίνει να παίζω πολλά games...Στο λέω εδώ δε χρειάζετε να σου κάνω private...

MIXELAS
10-04-2011, 12:43 PM
1)Yparxoun kai ta sg pou paizoun oloi
2)Kai eseis na eisastan sthn thesh twn captains,den tha sas pickararate :P

egw den ehw akoma kanena game an kai mpainw sto channel... sta sg den mpainei kaneis ki oloi perimenoun ta challenges....

Karieristas
10-04-2011, 11:24 PM
Efoson uparxoun polla atoma san emena kai tous lans m pou bainoun meta tis 00:00 kai den prolavainoun games sto nihl gt apla den kratate to league mexri tis 1-2 toulaxiston wste na boroume na paizoume kai emeis kapoia games? EInai paralogo na to kratate 6-12 otan paraponiounte arketa atoma. Exw milhsei se staffs na katalavw gia poio logo den to vazete mexri 1-2 alla den exw parei apanthsh.

Obs.NinJaZz
05-05-2011, 02:11 AM
Καλημέρα...Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής,κάπου διάβασα ότι τα inactive vouched members γίνονται αυτομάτως unvouch...Μήπως να δημιουργούσατε ένα thread όπου άν κάποιος θα ήταν ανενεργός για ένα μικρό χρονικό διάστημα να το πόσταρε εκεί σαν το admin inactivity thread ένα πράγμα?

Δεν είναι άσχημη η ιδέα σου πάντως... Ίσως υλοποιηθεί.

Το ωράριο έχει αλλάξει και έχει γίνει 18:00-03:00 έτσι ώστε να δοθεί η ευκαιρία και στους βραδινούς gamers να συμμετάσχουν στο league μας.

OtiNanaiBans
05-05-2011, 02:17 AM
Δεν είναι άσχημη η ιδέα σου πάντως... Ίσως υλοποιηθεί.

Το ωράριο έχει αλλάξει και έχει γίνει 18:00-03:00 έτσι ώστε να δοθεί η ευκαιρία και στους βραδινούς gamers να συμμετάσχουν στο league μας.


Ποτέ δεν είναι άσχημες οι ιδέες μου :P

Το ότι άλλαξε το ωράριο και το ότι προστέθηκες στο staff team είναι 2 πολύ καλές κινήσεις πάντως απο μόνες τους... ;)

Have fun.