PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : t3k1ll3r



X-ELIXIS
27-05-2009, 02:22 PM
loipon exoume kai leme :
1) eixame afk sto 2 kai ekane kick meta apo 9 lepta
http://i39.tinypic.com/2i05i7t.jpg

2) afou ton ekane kick den ekane ban!!! (oute end ekane)!!tu lew ban 8a kaneis kai mou leei meta to game!!! http://i41.tinypic.com/24e9w7k.jpg

3)argotera leavare kai allos... pali ban den egine... 3anarwtaw ban??kai mou leei OXI!!!! http://i43.tinypic.com/5k274l.jpg

4) zhthsa unlock tou game gia na tous kanw egw... i apantish...
meta 8a to kanw unlock http://i43.tinypic.com/246m0rq.jpg

telos panton to game teliwse kai ta bans den eginan...
admin abuse ~t3k1ll3r~

EmperorGR
27-05-2009, 02:32 PM
Όσον αφορά το 1 σωστά έπραξε μέχρι κ το game σου δίνει τη δυνατότητα για kickafk μετά το πέρας 10 λεπτών

για το 2 λάθος του admin εκτός αν τον ενημέρωσε το παιδί ότι κάτι του συνέβη και για αυτό ήταν afk

για το 3 με ένα screenshot δεν μπορούμε να καταλάβουμε εάν όντως leavare ή εάν απλά έφαγε dc και για αυτό δεν τον bannare o admin εδώ χρειάζετε replay

Τώρα για το 4 πιστεύω καλά έκανε ούτε εγώ θα το έκανα unlock απο τη στιγμή που ζήτησες και end ποιός μπορεί να εγγυηθεί ότι δεν θα έκανες εσύ end , εάν ήθελες να τους bannaris μπορούσες να το κάνεις μετά το game ή με whisp στο bot , δεν βλέπω λόγο για unlock

για το end πιστεύω θα έπρεπε να γίνει rmk αλλά δεν ξέρουμε τι αποφασίσανε ingame χωρίς replay

Συμπέρασμα? Ενα replay θα βοηθούσε πολύ αν μη τι άλλο χρειάζεται περαιτέρω διερεύνηση το θέμα

X-ELIXIS
27-05-2009, 02:53 PM
etc opws ta les einai san na ton kalipteis...
to replay to exw... to unlock opws 8a deis kai sto replay to zhthsa otan spagane kai oxi gia na to kanw end alla gia na bannarw toulaxiston kai teleutea stigmh tous leaver... pou einai leaver o enas kai afker o allos opws
8a deis sto replay pou 8a sou dwsw. o leaver leavare ksera molis epese kai opws eipa 8a to desi sto replay.

FoNo_MaNia
27-05-2009, 02:58 PM
bale to replay X-ELIXIS ...

D0MeNiCa
27-05-2009, 04:49 PM
Perimenw na akousw kai tin ekdoxi tou t3k1ll3r giana pw ton teliki m gnomi.

X-ELIXIS
28-05-2009, 09:06 AM
egw sou lew oute xampari den 8a exei parei... telos panton. To replay pws to anebazw?? :S

BoT-AsTeRioS
01-06-2009, 01:50 PM
o admin egine demote
!closed

t3k1ll3r
02-06-2009, 02:08 PM
Prin dosw tin apantisi mou gia ka8e katigoria kalw ton X-EXELIXIS na anebasei to replay gia na parakolou8isw ksana to game oste na dosw mia eustoxi topo8etisi...

Mr_dotamania
02-06-2009, 02:48 PM
Egw pisteyw pos to palikari dn 8elei na kanei bans kai kl einai.Omws se tetoies periptwseis prepei na kanei.Mhn ton kanete demote dn ekane kati kako

PrinCeOfReTarDs
02-06-2009, 05:54 PM
kai egw pisteuw pws to demote aksizei se ayto to paidi.... h NOL exei gemisei para pollous admin p blaptoun thn kalh fhmh ths NOL... 8a parakalesw tous head-admins na blepoun polloi prosektika kai na bazoun epilektika kai ta kalitera atoma p kanoun admin apllication

t3k1ll3r
02-06-2009, 06:17 PM
kai egw pisteuw pws to demote aksizei se ayto to paidi.... h NOL exei gemisei para pollous admin p blaptoun thn kalh fhmh ths NOL... 8a parakalesw tous head-admins na blepoun polloi prosektika kai na bazoun epilektika kai ta kalitera atoma p kanoun admin apllication
Prwta apo ola pws mporeis kai me katigoreis xwris na exeis dei replay kai xwris na me ksereis?dn 8umamai na exw paiksei pote game mazi sou k oute eixame tin paramikri sxesi esto antallagi leksewn.Me to post p kanei to paidi kai xwris to anebasma replay pws esi mporeis na me krineis anaksio na eimai admin??? den to katalabainw auto,esu kai o ka8e esu...den eixa pote kapoio parapono apo kanenan.oute otan eftiaxna games oute otan imoun se allonwn games.I sumperifora m itan panta kosmia kai imoun eugenikos pros tous pantes.Kai ti proteineis diladi?na ginw demote xwris kan enas head admin na exei dei to game?swsti krisi exeis sugxaritiria.....

Strike
02-06-2009, 07:50 PM
kai egw pisteuw pws to demote aksizei se ayto to paidi.... h NOL exei gemisei para pollous admin p blaptoun thn kalh fhmh ths NOL... 8a parakalesw tous head-admins na blepoun polloi prosektika kai na bazoun epilektika kai ta kalitera atoma p kanoun admin apllication
kai eg s lew na parakaLeseis tous head admins na mhn akoune atoma san esena kai na kanoune tin douLeia tous.autoi exoun kapoio stoxo wste na kanoun games me nolag strategy kai no leavers.
ec exeis skopo na gineis anwteros apo kapious aLLous k epishs dn epilegeis ec to pios 8a meinei kai to pios oxi sthn NoL ec apLa kaneis discuss me apodei3eis
dn vLepw apodei3eis gia auto to 8ema oses 8a eprepe.
8eLei na kanei upload to replay kai dn 3erei?einai toso duskoLo?
exei tosa topics.
auta apo emena
h gnwmh mou?dn arkoun oi apodei3eis wste na vgei siberasma.
-Strike

Strike
02-06-2009, 09:00 PM
καλά ρε ζώα δεν βλέπετε ο,τι είναι [solved] το κολοτόπικ;
τι σπαμμάρετε;
maLLon ec dn to eixes dei oti to topic egine solved otan o asterios eipe oti egine demote kai meta ekanan paLi unlock to topic...
reason?i dont know..
kai s parakaLw miLa kalutera!

t3k1ll3r
02-06-2009, 11:08 PM
mallon ec dn to eixes dei oti to topic egine solved otan o asterios eipe oti egine demote kai meta ekanan pali unlock to topic...
Reason?i dont know..
Kai s parakalw mila kalutera!

Συμφωνω....Και ο λογος ηταν γιατι εγω τον μιλησα γιατι θεορω αδικο το ντιμοουτε για μενα ως αντμιν και μου εδωσε την ευκαιρια να αντικρουσω μιας και δεν ημουν μελος στα φορουμς ενω τωρα ημουν.Αλλα οπως ειπα για να εκφρασω συνολικη κ ευστοχη τοποθετηση πρεπει να ανεβει το ριπλει.Δεν μπορει με απλες φωτογραφιες να γινομαι ντιμοουτ.(δεν αυτοσυγχωρουμε με το γεγονος οτι δν ημουν μελος απλα ειναι αδικο)

Inf0
02-06-2009, 11:16 PM
maLLon ec dn to eixes dei oti to topic egine solved otan o asterios eipe oti egine demote kai meta ekanan paLi unlock to topic...
reason?i dont know..
kai s parakaLw miLa kalutera!

έλα strike χαλάρωσε και μην μου λές πως θα μιλάω.
επίσης σταμάτα να spammαρεις το φόρουμ και μην κανεις reply εδώ γιατί ειναι [SOLVED]

Vercis
02-06-2009, 11:25 PM
Inf0 received 1 infraction...
Reason: Inappropriate language and insulting towards other users.

by Vercis

D0MeNiCa
03-06-2009, 09:01 AM
loipon exoume kai leme :
1) eixame afk sto 2 kai ekane kick meta apo 9 lepta
http://i39.tinypic.com/2i05i7t.jpg

2) afou ton ekane kick den ekane ban!!! (oute end ekane)!!tu lew ban 8a kaneis kai mou leei meta to game!!! http://i41.tinypic.com/24e9w7k.jpg

3)argotera leavare kai allos... pali ban den egine... 3anarwtaw ban??kai mou leei OXI!!!! http://i43.tinypic.com/5k274l.jpg

4) zhthsa unlock tou game gia na tous kanw egw... i apantish...
meta 8a to kanw unlock http://i43.tinypic.com/246m0rq.jpg

telos panton to game teliwse kai ta bans den eginan...
admin abuse ~t3k1ll3r~

1)kala ekane kai ego ama imoun stin thesi tou to idio tha ekana.
2)Auto einai kathara stin krisi tou admin,diladi kataposo balance einai to game
3)Auto itane lathos,leave xoris kapio sobaro logo prepei na ginete ban.
4)8a mporouses na kaneis to ban meta sto kanali afou eixe teliosei to game.

t3k1ll3r
03-06-2009, 12:30 PM
1)kala ekane kai ego ama imoun stin thesi tou to idio tha ekana.
2)Auto einai kathara stin krisi tou admin,diladi kataposo balance einai to game
3)Auto itane lathos,leave xoris kapio sobaro logo prepei na ginete ban.
4)8a mporouses na kaneis to ban meta sto kanali afou eixe teliosei to game.

Oson afora gia no3 den eimai sigouros gia ti eixe ginei...an den me gelaei i mnimi m prepei na itan apo dc.Den eimai sigouros.As anebasei to paidi pou nomizei oti eimai aksios katigorias to replay..

SoLi[D]SnaKe
03-06-2009, 12:38 PM
nomizw pws to paidi exei dikio an kai ime prosfato member edw 8a i8ela na pros8eso pws paroli tin kali fimi tis NoL kai ta orea games tis iparxoun kapioi admin m tin disfimoun(san kai auton edw)exei tixi se filo m apo to idio net i idia akrivws empiria kai poles fores kai se mena kai gia na min faw ban apla dn milaw...pisteuw pws auto ine adiko....auti ine i diki m apopsi

t3k1ll3r
03-06-2009, 01:30 PM
SnaKe;4725']nomizw pws to paidi exei dikio an kai ime prosfato member edw 8a i8ela na pros8eso pws paroli tin kali fimi tis NoL kai ta orea games tis iparxoun kapioi admin m tin disfimoun(san kai auton edw)exei tixi se filo m apo to idio net i idia akrivws empiria kai poles fores kai se mena kai gia na min faw ban apla dn milaw...pisteuw pws auto ine adiko....auti ine i diki m apopsi

Den katalava pws les oti apo tin mia exw dikio kai apo tin allw dusfimw tin clan....

t3k1ll3r
04-06-2009, 12:46 PM
Loipon epikoinwnisa me ton x-elixis kai ton esteila minima sto site alla kai afou ton sinantisa se game tn eipa opote eimaste en anamoni gia replay nomizw....

X-ELIXIS
04-06-2009, 12:58 PM
Distuxws to replay den to exw... np as paralipsoume ta 1 2 4 kai as doume to 3. no ban ton leaver. episis exw swsei to screenshot to opoio dixnei
ka8ara to leave. http://i43.tinypic.com/1424kuo.jpg

BoT-AsTeRioS
04-06-2009, 01:14 PM
dyskoli periptwsi.
exoume enan admin pou den ektelei to kathikon toy kai den afinei kai allon admin na kanei ta bans....
perimenw apantisi kai apo allous head admins gia to thema.
gia mena o t3k den prepei na ksanaginei promote se admin logo tou oti einai asynepis.

T2]eNiaC_
04-06-2009, 01:35 PM
o t3k ekane la8os se athn tin periptwsh anamfisvtita...alla den 8a htan asxhmo na parei mia 2h efkairia...(oti poun oi head admins pantws)

t3k1ll3r
04-06-2009, 01:38 PM
dyskoli periptwsi.
exoume enan admin pou den ektelei to kathikon toy kai den afinei kai allon admin na kanei ta bans....
perimenw apantisi kai apo allous head admins gia to thema.
gia mena o t3k den prepei na ksanaginei promote se admin logo tou oti einai asynepis.
Sugnwmi diladi esu me aples photos mporeis na katalaveis oli tin ekseliksi tou game???Kai entaksei itan ena ban isws p den ekana(dn 8umamai epakrivws to paixnidi)...ti simainei?oti entaksei einai anikanos ws admin k asunepis???Pws diamwrfonete apopseis me aples photos??????????einai teleiws parakseno...mia apla logia pou sto katw katw mporw na sto antistrepsw kai afou to paidi dn exei kapoia stoixeia mporw na pw oti proigoumenws me ebrize kai dn sumperiforetan ws prepei kai giauto apantisa oxi...Dn uparxoun kseka8ara stoixeia kai dn mporeite esto kai apo mia paralipsi na m krinei kaneis ws anikano i ws asinepi opws proigoumenos eipes..Emena auti einai i apopsi mou....

t3k1ll3r
04-06-2009, 01:40 PM
dyskoli periptwsi.
...kai den afinei kai allon admin na kanei ta bans....
.

Kai ws pros auto 8umamai kseka8ara oti mou eipe na to kanw unlock kai rotisa giati...Kai mou apantise : 8a sou pw meta...Etc kai gw tou eipa oti 8a to kanw meta unlock...Pou na iksera an 8a ekane end??Meta mporousan na bgoun oi alloi 6 kai na me postaroun ws asunepeia mias kai egw ilegxa ta commands tis pistas....

RusVodka
05-06-2009, 12:06 AM
TI demote re? Den to katalava? To palikari einai se nol apo tote pou to aniksame. Epeze kai ekane games pote ixame mono 3-5 atoma online.... sto game den kani mlkies pote..... esis akoma den ixate ma8i gia to nol, omos palikari mas eferne kosmo. Kai demote epedi den ekani 2 bans? Den to katalava!?!?!?!?! mipos aurio kai emena 8a kanete demote? :bangH::bangH::bangH:

t3k1ll3r
05-06-2009, 12:09 AM
TI demote re? Den to katalava? To palikari einai se nol apo tote pou to aniksame. Epeze kai ekane games pote ixame mono 3-5 atoma online.... sto game den kani mlkies pote..... esis akoma den ixate ma8i gia to nol, omos palikari mas eferne kosmo. Kai demote epedi den ekani 2 bans? Den to katalava!?!?!?!?! mipos aurio kai emena 8a kanete demote? :bangH::bangH::bangH:

Kai pali gia ta 2 ban dn einai dedwmeno giati dn uparxei replay...

BoT-AsTeRioS
05-06-2009, 12:14 AM
TI demote re? Den to katalava? To palikari einai se nol apo tote pou to aniksame. Epeze kai ekane games pote ixame mono 3-5 atoma online.... sto game den kani mlkies pote..... esis akoma den ixate ma8i gia to nol, omos palikari mas eferne kosmo. Kai demote epedi den ekani 2 bans? Den to katalava!?!?!?!?! mipos aurio kai emena 8a kanete demote? :bangH::bangH::bangH:

esena se agapame!!!
re rus pou na kserw tin istoria tou kathenos? egw eida 2 posts pou ton katigorousane kai afantos aftos kai otan egine to demote tote emfanistike. twra egw eipa as parei apofasi kai as ton ksanakanei promote egw den borw na ton kanw giati den me kalypse me afta pou apantise. opoios thelei as ton kanei ksana

D0MeNiCa
05-06-2009, 12:17 AM
Ton ksana ekana promote,dioti itan adiko to demote.

t3k1ll3r
05-06-2009, 01:15 AM
esena se agapame!!!
re rus pou na kserw tin istoria tou kathenos? egw eida 2 posts pou ton katigorousane kai afantos aftos kai otan egine to demote tote emfanistike. twra egw eipa as parei apofasi kai as ton ksanakanei promote egw den borw na ton kanw giati den me kalypse me afta pou apantise. opoios thelei as ton kanei ksana
An kai exei liksei to zitima ti eprepe diladi na sou apantisw gia na se kalupsw??? 8a prepe diladi na krataw ka8e replay p paizw mpas k kanei kapoios post....telos pantwn telos kalo ola kala....(for me) :)

X-ELIXIS
05-06-2009, 09:19 AM
to post 3anaanoi3e otan egine demote o tekiller. mono tote katalave oti kati etrexe. telos panton. otan mou eipe o nova na balw to replay tote to eixa. lupame alla twra den to exw :( ... den me enoxleise o tekiller. Opios kai na to ekane 8a ekana post.ok afou ton 3erete apo tote pou egine i nol tote kati 8a 3erete parapanw apo mena . opote paw paso.

t3k1ll3r
05-06-2009, 10:00 AM
to post 3anaanoi3e otan egine demote o tekiller. mono tote katalave oti kati etrexe. telos panton. otan mou eipe o nova na balw to replay tote to eixa. lupame alla twra den to exw :( ... den me enoxleise o tekiller. Opios kai na to ekane 8a ekana post.ok afou ton 3erete apo tote pou egine i nol tote kati 8a 3erete parapanw apo mena . opote paw paso.

Den ME kseroyn...Elaxistoi einai autoi kai o rus exei apoluto dikio...Mia parea paizame 4-5 atoma prin ginei auti i ''mazoksi''.....Telos pantwn afou teliwse t 8ema kai dn exoyme tipota allo na poume as er8ei enas upeu8inos na to kanei close to topic mias kai apo dw k epeita nomizw pws einai askopo to na post replies....