PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Blade.gr



ReiJiN_
27-05-2009, 05:40 PM
1)Κατηγορούμενος:Blade.gr
2)Gamename:nlrei
3)Κατηγορία:Manners sto all kai sto allies kai kalwdio sto telos
4)HostBot:Nol-hostbot-3
5)Replay:http://rapidshare.com/files/237830454/Blade.manners.w3g.html
Kathws to game pigene,kapou sto 20o lepto peftei o bone fletcher apo tin adipali omada.Simfonoume na to peksoume kai to sinexizoume.Benoume apo to katw lane kai spame tower + raxx kai kapou sto 25-30 kanei leave i rylai tis adipalis omadas.O blade zitaei me teliws a3esto tropo switch kai tou eksigoume oti eimaste 4ada kai oti to game exei liksei.Autos apadodas me caps apili enan apo to team mou oti tha faei ban meta to game epidi patise reject ena switch pou ekane o meepo mas.(gia plaka).Kanw mute to all chat kai tou eksigw ta pragmata gia na akousei kai meta to bgazw to mute kai sinexizei tin idia simperifora,telos otan tou lew oti tha ton postarw leei kati (den thimame) sto all kai travaei kalwdio.Oriste i siberifora enos admin o opoios eixe faei ban gia manners kai aposo fainete dn allakse kai tpt...

Mohawk
27-05-2009, 05:46 PM
imouna sto team tou blade.ektos oti epeze san partakias kai epeze last hit ston balanar gia na steal ta kills.Meta to 25 p eixame ta 2 leave ontws arxise na zitaei switch kai na fwnazei.Akomi kai egw p imoun team tou t elega dn iparxei logos gia switch.Mas ta eixan spasei ola ta tower kai ta racks outws i allws.Dn m arese o tropos tou kai kalo ine na timwrithei.

tas0s
27-05-2009, 05:52 PM
Teliwmeno game itan indeed , kanenas logos gia na kanei kapoios switch kai na paei se ena team xwris base stin sigekrimeni periptwsi! Imo tha prepei na dimiourgithei kapoios kanonas gia to pote tha mporoun oi users na kanoune accept i abort se kapoio switch giati einai ena poly lepto zitima pou dimiourgei pareksigiseis sto telos.

blade.gr
27-05-2009, 07:18 PM
ok kai me to post ti kataferate... den katalabenw opos tha di opios admin thelei sto game manners den eiparxoune gt den ebrisa to mono p ekana itane caps kai auto gia ton logo p oxi mono den kanate switch alla koroideuate kiolas kai deuteron den traviksa kalodio ( alla epese i grammi an theleis to pisteueis den me endiaferi kai toso gt etsi kialios opos lete itane teliomeno to game ) deuteron den itane teliwmeno to game gt otan zitisa to switch kai arxisate na koroideuete ( opos les esi gia plaka ) den eixe teliwsei to game epidi eixate spasei mono katw alla meta ta diarkis paouse p ekana sto game gia na to sizitisoume esis to kanate resume kai giauto ebala kai ta caps apo ti prosexata auta eixa na pw thnx

kai reijin o monos pou apilouse sto game kai ebrize eisouna esi kai ta filarakia sou kai opos zitas esi gia mena ban etsi zitaw kai egw gia sena ara i egw i esi perimenoume apantisi ( opos den sarese i simperifora mou etsi den marese kai mena i dikia sas to na me koroideuete kai na min mafinete na kanw pouse to na me kanete moute na min mporw na milisw kai na me brizete )

a kai kati akoma gj sou pantos mazepses meta to game ta filarakia sou kai ekanes post! kai egw tha mporousa na pw se kapion na kanei ena post uper m alla den eimaste idi opos katalabeneis ean eixes kapio prob mazi m mporouses na to sizitisis kai mazi mou

Chaos.Zero
27-05-2009, 07:26 PM
blade ELEOS me ta polapla sou post..sto xw ksanapei!

EXEIS TO EDIT !!!!!

Egw kserw ton Reijin kai to paidi k manners exi k kalos einai..

apo emena tha ufistathoun kurwseis pros ton admin Blade.GR

ReiJiN_
27-05-2009, 07:33 PM
1)den uparxei logos na kaneis 3 post,uparxei to edit
2)Telika paouse h pouse ekanes gt dn katalava?
3)Oso gia to "moute" to ekana epidi spamares kai ithela na sou pw kapia pragmata ta opoia dn itan prosvlitika kai itan oti akrivws egrapsa kai sto 1o post,kai to opoio evgala amesws molis teliwsa,oute ena lepto.(Dn ekana esena mute,to all ekana)
4)Oso giato oti lew sta filarakia mou na postaroun o tas0s pou einai filos mou itan sto game kai den pisteuw oti grafei kati kata sou,apla anaferei ta gegonota kai thetei ena erwtima.Ton allon ton eida 1i fora sto game (an itan filos mou tha ton eixa kai sto team mou) kai o idios sto telos eipe oti tha grapsei sto post giati tous eixes prixei sta allies.
5)Den exw kati prosopiko mazi sou,(apo pou kai ws pou?) apla den mou arese i siberifora sou kata ti diarkeia tou game kai to ironiko ufaki sou.
6)Den pisteuw oti exei noima na sinexisoume emeis ta posts as milisei kapios upeuthinos pou eide to replay.

blade.gr
27-05-2009, 09:19 PM
ox gia na teliwnei to thema den me endiaferi chaos oti xereis ton reijin opos eipa kai egw mporw na balw 10 atoma kai na poune oti me xeroune kai oti eime kalos kai to ena kai to allo ( ola uper gia mena ) den to kanw ( den lew oti se ebale o reijin gia na ta peis auta ) kai telos den me endiaferi ean sas aresei to ufaki mou i oxi autos eime kai telos kai emena den maresei to diko sas ufaki kai apo ti blepw sinexizeis na koroideueis akoma kai edw .. ( 1)den uparxei logos na kaneis 3 post,uparxei to edit
2)Telika paouse h pouse ekanes gt dn katalava? ) to ufaki den exei kamia sxesi me to manners allo to ena allo to allo den mporei na faei kapios ban epidi den tou aresei tou allounou to ufaki kai apo ti blepw manners den exw ara ... teliwnei apo mena edw to thema as apantisi admin apo dw kai pera

Chaos.Zero
27-05-2009, 11:07 PM
to 3plo post sto exw pei k egw 100 fores

eida to replay k dn m arese h suberifora sou...den tithete thema oti kserw ton Reeijin.ime antikimenikos..

exw di kiala replay me esena kai ekanes ta idia..

blade.gr
28-05-2009, 10:23 AM
chaos den tha katsw na to sizitisw kai allo to thema to ti exw kanei se alla game pisteuo oti eine telios asxeto opos eipa kai pio prin apofasiste to ti tha ginei gt apo auto krinete opos katalabeneis to ean tha sinexisw na pezw games sto nol i oxi .. ( egw sto game manners den blepw ) perimenw apantisis

DotAddicteD
28-05-2009, 10:52 AM
ama s afairesoun diladi ta admin rights 8a stamatiseis na paizeis nol?

blade.gr
28-05-2009, 11:00 AM
skepsou tora ti ginete p eime admin ean me bgaloune ti tha ginei ; mporei nai mporei kai oxi den xerw. gt den tha xei noima ... kita tous leavers mporw na tous anexthw ta noobs omos oxi kai giauto mporei se kathe game na eime ligo upervolikos alla etsi eine (p.x otan ton allon tou xekatharizis apo tin arxi oti tha pas solo mid kai erxete sto mid den mporeis na sinexisis xwris na baleis caps i kati allo to game les kai den egine tpt ... neuriazo parapoli me auta )

zimba
28-05-2009, 02:24 PM
skepsou tora ti ginete p eime admin ean me bgaloune ti tha ginei ; mporei nai mporei kai oxi den xerw. gt den tha xei noima ... kita tous leavers mporw na tous anexthw ta noobs omos oxi kai giauto mporei se kathe game na eime ligo upervolikos alla etsi eine (p.x otan ton allon tou xekatharizis apo tin arxi oti tha pas solo mid kai erxete sto mid den mporeis na sinexisis xwris na baleis caps i kati allo to game les kai den egine tpt ... neuriazo parapoli me auta )

Blade afou den boerisd na anexteis ta noobs na pezeis mono grc bro!
Emena prosopika m ixes pei oti oi an8ropoi alazoune k oti esu alaxes...
Den vlepw kamia lagi sauto to replay!
An 8es sinexise na pezeis,an den 8es den pirazei,dikeoma sou!
Apo emena demote!

blade.gr
28-05-2009, 05:37 PM
re malaka gt na eiste oloi akiri sto thema ok kante me demote den me endiaferi pia gt katalabenw ti atoma eiste pes mou mono pou kolaei to grc egw eixa kanei mia sizitisi oti ean arxisw kai pezw nol tha stamatisw na pezw grc kai ontos grc exw na pexw 1 mina proton kai deuteron pote den anefera egw to grc esi gt to anafereis dld ekei den eiparxoune noobakia ; otan lew oti eiste asxetia teliws apo to thema den kanw plaka telwis asxeti omos kai i anthrwpi otan eipa oti alazoune nai alazoune kai exw alaxei kai den piteuo oti to demote to axizw gt opos blepeis kai sto replay oute paraferthika oute tpt ( ta caps den pisteuo oti eine = demote ) alla kante oti katalabenete egw nol thelw na pezw esis omos apo ti blepw me stelnete grc ok tha to metaniwsete argotera omos na to thumase auto euxaristo gia ola! apla gia na min nomizeis oti tha kathome kai tha parakalaw na ginw admin pisteuo pws eime enas kalos kai sovaros player apo ki kai pera oti nomizeis krata ton reijin admin esi. ( ean den saresei p den maresoune ta noobs kai i leavers ok kane me demote esi gj ) Episis parakolouthisa prin ligo ta post tou abby kai to demote tou gt exete pathei kati me to grc? oti ginete edw mesa gt to pernete nte kai kala ' fuge apo dw kai pane grc ' dld osei theloune na erthoune edw esis tous dioxnete....deuteron pola apo auta p leei o abby eine poli swsta kanei o kathenas p den exei sxesi me ta post kanei reply... dld 'eleos' kai episis kati akoma den eine na exeis ena channel me 1000000000000 members 'users' p eine ta 99999999999999 noobs kai enas kalos alla na exeis ena channel p mporei na pezoune 1.000 atoma alla eine kala kai axiopista ( to idec p eine ena kalo channel fantazome den pisteuo na exei 10000000000000 members ...) akira auta ta teleutea pou lew alla pisteuo pws axizoune ton kopo pou ta grafw gt tha ta parete upopsi sas kai oso gia to demote kante me den me endiaferi pia :) otan katalabeneis to ti atoma eine i alli sou erxete aideia kai den theleis na asxolitheis pia thnx gia ton xrono sas ( kai kati teleuteo otan enas admin den xerei dota pisteuo episis oti den mporei na krini kai swsta ton allo epidi den exei gnwsis panw sto thema )

ReiJiN_
29-05-2009, 11:05 AM
krata ton reijin admin esi.
Egw den exw prosopika mazi sou oute eipa kati gia demote apla den mou arese i siberifora sou pou exei ksanaginei thema sizitisis.Opote mazepsou ligo me to ti les.Oso gia to an tha me kratisei admin,den exei simasia an eimai trelos player alla to na eisai logikos anthrwpos se sindiasmo me skill.Egw oute lew oti eimai trelos player alla pisteyw oti kserw arketa apo dota kai polu perisotera apo tous perisoterous admin.Nomizw oti dn exeis katalavei ti logiki tou nol.Opws blepeis To tag tis nol einai NOLAG DOTA FOR THE MASSES.Pou simainei oti einai gia olous xwris na krinontai apo to skill alla apo ta manners perisotero.Auta apo mena.

BoT-AsTeRioS
29-05-2009, 11:16 AM
loipon egw ena tha pw oti efoson theloune oi users na ekselixtoune na ginoune kalyteroi kai na efxaristiounte ena game tha prepei na akoune ena atomo pou exei kapoies parapanw gnwseis apo aftous. ta prive nol games ypotithete exoune ws skopo tin beltiwsi tou skill twn paixtwn kai na einai kati kalytero an einai same me gg tote na pezoune oloi sta gg...
an p.x. egw pw kati kai o allos pou den ton kserw(me grapsei sta @@ toy) neyriazw kai logiko einai na to kanei o kathe paixtis poy pezei xronia dota.

Playlandos
29-05-2009, 11:21 AM
As to liksoume auto to thema sintoma , kapios head as parei mia telikh apofash k na klisei auto to topic

blade.gr
29-05-2009, 11:30 AM
ma re file playlandos to prob den eine sto na klisei to topic eine sto na mathoume kai tpt.. kai na xeroume ti ginete ... ( egw prospathw apo kathe lathos na mathenw kai na kerdizw kati ) kai reijin to oti ginete na pezei opiosdipote sto nol den simenei oti prepei na kratame ta noobs sto channnel tespa perimenw teliki apantisi. ( kai auto p eipe o asteris itane poli swsto ..gt enas noobas den skeftete opos enas kalos player episis enas noobas epidi den ton niazei to game eine kai iremos apla ta pragmata )

Vercis
29-05-2009, 12:04 PM
Den kserw gia ton blade genika mias k exw paiksei mono 2 games mazi tou nomizw, alla k sta 2 htan apsogos! kserw einai 2 games mono alla elpizw na voithisoun stin apofash! ^^

BoT-AsTeRioS
29-05-2009, 03:16 PM
egw proteinw na tou afairerthoune tou blade.gr ta admin rights gia ena mina.
mono kai mono giati einai xazos kai se teliwmeno game me racks spasmena zitouse switch gia na min xasei xp kai apeilouse. kata ta alla den nomizw oti ekane kati lathos.

To community den exei katalabei ena pragma oti prepei na einai enwmenoi kai oxi egwistes. Opws egw otan tha paw na paiksw gia paradeigma me ton Ripper tha parw kota pouli matia kai oti me pei tha kano moko se oti me pei giati apla eimai poly katwteros toy se thema gaming. etsi prepei na sebontai kai oi pextes kapoion pou exei afierwsei poly parapanw xrono apo afton sto paixnidi kai exei kanei poly perissotera. Apla o ellinas pote den akouei kai panta kanei ta dika toy. Gia afto dimiourgounte afta ta problimata. Den katalabainei tin anwterotita tou alloy pexti( se thema gaming ) wste na mathei na ypobibazete.

Kai den to kanoune 1as kai 2 alla oloi. Kai h xeiroteri pasta anthrwpwn gia emena einai aftoi pou glyfoune gia na tous kanei kapoia pragmata kai meta an se doune kai apoxwreis i ypobibazese se koroideyoune kai se brizoune.

zimba
29-05-2009, 04:18 PM
Egw den pisteuw oti prepei na ginei demote gia ena mina ma gia parapano!
Pisteua oti exei alaxei ma den....
Milaei all the time mexri aidias gia to skill pou ton diakrinei....
Edw den einai high skill chanel ma ena aplo chanel me pollous pextes apo t eleos,dld arxarious pextes!
Edw den 8eloume na exelix8oune oloi oi pextes se gosades ma 8eloume na prosferoume ston user ena euxaristo game..
Twra me manner me caps me apiles ktl ktl ktl den ginete kapios an euxaristi8ei to game...
Opote apo emna demote!

BoT-AsTeRioS
29-05-2009, 04:37 PM
Edw den 8eloume na exelix8oune oloi oi pextes se gosades ma 8eloume na prosferoume ston user ena euxaristo game..

Oloi oi arxarioi pextes goustaroune na mathainoune kai na ekselysontai gia na ginoune kapote kaloi... Akoma kai aftos pou pezei ena game tin bdomada gia na xalarwsei den goustarei na ton lene noob.

zimba
29-05-2009, 04:37 PM
Opos den tou aresei na akouei manner kai na vlepei apesio spam...

blade.gr
29-05-2009, 09:36 PM
ean theleis ta noobs zimba krata tote kai balta ekei p xereis ( kai den enow ston kolo sou opos tha katalabes ) ..kai nai tha milaw gia skill epidi to exw ean to eixes kai esi tha milouses kai esi tote kai deuteron ean theoreis to nol me ta xiliades games p ginonte sinexeia xamilou epipedou katse kai pexe tote monos den thelw na pexw xana sto channel egw nomiza oti prospathite na to kanete kalitero kai na anabathmisete to nol wste na pezoune oso ginete kai kaliteri players alla den katalaba swsta fenete np apla aporw ean den thelete na ginoune kaliteri i players tote gt diorganonete ta tour gia na dite pios eine pio noobas? ( ean den theleis na exelixthoune se gosades i players tou eleous tote gt ekanes to nol as tous afines eleos to idio tha itane ) kai apo ti fenete opios sas milaei eutheos kai sas ta leei sta moutra sas auto gia sas eine manneras ( kai asterie ean eides to replay den itane teliwmeno to game egw s lew oti ean kanane to switch to pername to game kai sto easy kiolas exw parei games me 3 lanes spazmena to oti itane 4 atoma lan den kolouse pouthena gt o 5os mporouse na erthei mazi mas alla den ton dwsane den ithela na to kanw gia to xp opos les apla gia na pexti to game den me endiaferi to xp sto nol.... pote den me endiefere... ) !auta apo mena den tha katsw na asxolithw allo me kati tupous san ton 'zimba' pou den xeroune gt exoune kanei ena channel ( kai otan kapios eine noob kai ton lew noob den mporw na katalabo thigete ?) exeis exousia zimba kane me ban kai apo to site ean theleis.... gj ( as poune mia kai i upolipi admins tin gnwmi tous na teliwnei to thema kai klistetw gt thelw na akouso kai tis upolipes gnwmes prota ty !) ( kai asterie opios thelei na ginei kaliteros apo auto pou eine opos les kai esi na exelixthi estw kai ean pezei ena game tin bdomada pisteuo pws akouei kapion pou xerei kati parapanw apo autona gia na mathei ) ( kai to teleuteo p thelw na pw APO TI BLEPETE STO GAME DEN EIPARXOUNE MANNERS TO TI SIZITATE ESIS DEN MPORW NA KATALABW AUTA TELOS APO MENA )

zimba
29-05-2009, 09:58 PM
Den mou edixes kati diaforetiko gia oti iperaspizomouna sta proigoumena post mou..
To demote sou mallon einai oristiko!
To epipedo prosto paron den mas endiaferei opos den mas endiaferei na exoume atoma gia admin like you!
Apo ti stigmi p s do8ikane 2res eukeries eprepe na t xiristeis diaforetika t 8ema!
To an exeis skill ase na to krinoune opi alloi!Epefimeis ton eauto sou pio poli apoti to kanoune alloi gia sena!
Vevea esu me anevokatevazeis noob alla pragmatika den 8imame na me xepernas toso se skill oste na me apokaleis nooba!
Epipleon den ipa oti 8a se banarw apo ti nol oute apo t forum gti apla den asxoloume me ta ban!
Den pisteuw na 8es na s dixw proigoumena post sou pou les oti alaxes ktl ktl...
Apo tote p s xerw 1 zwi manneras isouna kai sto telos parakalages pada gia unban...
Akoma to an pezoune sti nol high skill player pistepseme iparxoune polloi kaliteroi s edw ite os admin ite os aploi user!
Kalitera na eimai me noobades pou na boroune na xehorisoune pio einai swsto kai pio einai vlakia para na eimai me gosades pou den exoune idea apo tropous toso in bnet oso kai in real life!

blade.gr
30-05-2009, 10:10 AM
proton to oti zitaw unban den simenei oti parakalaw kiolas giauto lew oti eise teliws asxetos ma teliws asxetos apo to thema admin. deuteron XAXAXA PEFTW APO TO GELIO RE FILE EINE SOBARA PRAGMATA auta p grafeis xAXAXAXAX kai to skill mou to krinoune kai i alli ean den to krinane kai den itane thetiko den tha elega oti eime kalos !! kala tora pisteueis oti eise kaliteros apo mena XAXAXA ('Kalitera na eimai me noobades pou na boroune na xehorisoune pio einai swsto kai pio einai vlakia para na eimai me gosades pou den exoune idea apo tropous toso in bnet oso kai in real life!') ok katse tote me ta noobakia file kai den me exeis gnwrisi in real life ara min xanamilisis gia in real life ( apo ti katalabeneis me auta p les kai na me parakalouses na ginw admin den tha ginomouna ) xAXAXAXAXAXA AKOMA PEFTW APO TIN KAREKLA alli admin den eiparxoune na poune kapia gnwmi a kai opos eixes dei stin arxi arxi zitaw kai egw na bgei apo admin o reijin giauto to thema den milisate kan apo afto fenete oti exeis problima mono mazi mou kai oxi me to skill mou oute me ta manners mou kai apo ti blepw manners den exw pouthena xaxaxa apla grafeis 'manners manners' ...mono gia mena xereis na milas ( epidi fenete exeis proigoumena mazi mou ) (grapse kai alla thelw na dw mexri pou tha to pas ) ( kai apo to channel nol edw kai mia bdomada eime banned den xerw logo den exete anaferei logo kai apo auto katalabenw ti atoma eiste kante ban esis xwris logous )

Playlandos
30-05-2009, 10:21 AM
As stamatisoume auth thn parodia edw , nomizw to thema arxizei kai ksefeugei...

blade.gr
30-05-2009, 10:24 AM
ti na stamatisoume to thema edw plaka kaneis ;

Playlandos
30-05-2009, 10:26 AM
OXI lathos katalabes na stamatisete esi kai o zimba to anepalilo spam dioti exete ksefigei apo to arxika Abuse....

blade.gr
30-05-2009, 01:14 PM
ma sto game egw den blepw tpt oute manners oute tpt mono caps blepw kai auto epidi kanw pouse kai sinexeia kanoune unpouse kai sto telos troo kai mute stin mapa ti abuse les..

AtSuNaKaToN
30-05-2009, 01:54 PM
Re ti tha ginei me tin parti sas? Tha spammarete poly akomi epidiokontas na anevasete ta points sas sta posts?

D0MeNiCa
30-05-2009, 02:16 PM
Den tithete thema demote i kapias pinis epidi kapios milaei me caps panw sta neura tou, auto omos den prepei na ksana epanalif8ei, tha parakalousa tous palious admin na kalodexonte tous kenourgious kai na min tous exoun peri8orio kai stin proti eukeria na prospathoun na tous bgaloun to mati, edo pera prospathoume na kanoume mia silogiki prospatheia p oloi exoume na mathoume kati apo tous allous.

zimba
30-05-2009, 02:54 PM
proton to oti zitaw unban den simenei oti parakalaw kiolas giauto lew oti eise teliws asxetos ma teliws asxetos apo to thema admin. deuteron XAXAXA PEFTW APO TO GELIO RE FILE EINE SOBARA PRAGMATA auta p grafeis xAXAXAXAX kai to skill mou to krinoune kai i alli ean den to krinane kai den itane thetiko den tha elega oti eime kalos !! kala tora pisteueis oti eise kaliteros apo mena XAXAXA ('Kalitera na eimai me noobades pou na boroune na xehorisoune pio einai swsto kai pio einai vlakia para na eimai me gosades pou den exoune idea apo tropous toso in bnet oso kai in real life!') ok katse tote me ta noobakia file kai den me exeis gnwrisi in real life ara min xanamilisis gia in real life ( apo ti katalabeneis me auta p les kai na me parakalouses na ginw admin den tha ginomouna ) xAXAXAXAXAXA AKOMA PEFTW APO TIN KAREKLA alli admin den eiparxoune na poune kapia gnwmi a kai opos eixes dei stin arxi arxi zitaw kai egw na bgei apo admin o reijin giauto to thema den milisate kan apo afto fenete oti exeis problima mono mazi mou kai oxi me to skill mou oute me ta manners mou kai apo ti blepw manners den exw pouthena xaxaxa apla grafeis 'manners manners' ...mono gia mena xereis na milas ( epidi fenete exeis proigoumena mazi mou ) (grapse kai alla thelw na dw mexri pou tha to pas ) ( kai apo to channel nol edw kai mia bdomada eime banned den xerw logo den exete anaferei logo kai apo auto katalabenw ti atoma eiste kante ban esis xwris logous )

Exakolou8w na pisteuw oti den prepei na einai admin to sigekrimeno atomo...

blade.gr
30-05-2009, 07:32 PM
mafou re zimba esi theoris oti opios zitaei unban ... nomizeis oti parakalai kiolas ... ( theoria admin tora auti ) kai kati akoma pote kaneis kalos player den eipe 'thelw na pezw me noobs ' apo auto fenete oti den eise kalos player. kai thnx domenica gia tin apofasi sou den tha to metaniwseis..( kai ean ginotane na me kanate unban apo to channel gt den xerw ton logo pou eime ban..ty )