PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Sure_



NeTronIo.Gr
19-04-2011, 04:27 PM
Όνομα του κατηγορούμενου admin:Sure_
Το όνομα σας:NeTronIo.Gr
Game Name:nlqq
Παράπτωμα του Admin:kick sto lobby gt to paidi eixe 3 games kai apo auta leei eixe pexei to 1 eno to game einai no vip
Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό:sto lobby eimoun me to mate m kai t kanei kick gia ton parapano logo meta apo suzhthsh me ton kane m eipe na kano abuse

Rulz
19-04-2011, 04:56 PM
1 : to palikari eixe 3 games ,ap ta opia eixe kanei leave/plug sta 2.
2 : to slot mou to eixe zitisei alo paidi ala den prolava na to kanw close.
3 : Se kamia periptosi den eipa ston netronio.gr na me kanei abuse ,kai se kamia periptosi den mou eipe oti to palikari itan mazi tou gt 8a ton afina mesa.

Twra file mou an eisai kobleksikos kai kaneis abuse gia tetious logous einai diko sou thema.

PS. to paidi pou kickara bike sto game ksana afou vgike o netronio.gr kai epekse mia xara ,den mou zitise oute slot oute tpt ,opote malon asinartisies les file oti itan mazi sou.

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

Kai gia na apodikseis oti den psevdese anevase screenshot ,alios arnoume prosopika to abuse.
Eixa 5 atoma lan kai eidan ti egine.

NeTronIo.Gr
21-04-2011, 05:28 PM
popo re malaka barethuka na leo ta idia kai ta idia to post egine meta apo suzhthsh me ton k[a]ne kai ama check to profil tou exei kai hmeromhnia kai wra prepei na htan stis 5 aka 17:00 thn mera p egine to post

na kai pic http://img703.imageshack.us/i/74489602.png/

Jolie
21-04-2011, 11:29 PM
ΚΛεινει μεχρι να το δει ο κυριος K[a]ne !



Closed.

Sexy_mo_mo
05-07-2011, 06:37 PM
Λόγω τεχνικού προβλήματος στα logs,δεν θα μπορέσουν να δούμε τα abuse για Kick στο lobby που έγιναν πριν τον Μαϊο.
Abuse Denied.
Topic closed.