PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : oxette.feat.



oTrS.OwNaGe
21-04-2011, 01:23 PM
Όνομα του κατηγορούμενου admin: oxette.feat.Το όνομα σας: OTRS.TEAMPLAY
Game Name: nlfarmers
Παράπτωμα του Admin: Ban afou arxise to game k egw eixa vgei sto 3 tou countdown
Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: Mpainw sto lobby tou game kai zitaw 2 slot gia c.r.y kai blood_guilty. Mpainei o c.r.y kai o blood kai o blood zitaei alo 1 slot gia ton friend tou kai leei o friend tou pou eixe kanei o oxette hold na paei antipalos. O oxette omws gia na parei to Win den paei panw mono ton lazarog ton friend tou blood alla kai ton c.r.y ton opoio h3ere oti htan mazi mou kai kanei apotoma !start. Prin akoma to countdown o c.r.y tou leei eee scourge team kai egw prospathontas na ton kanw na katalavei oti prepei na kanei abort to game spamara sdgsgs kai sto 3 tou countdown pataw esc gia na mn to dWsei etsi kai pame rmk. Otan arxise to game ekana kanonika load alla sto game me peta3e me thn mia, Kai o kurios oxette theorise na swsto na kanei ban.
<@DA-Bot> -> [NoL]: [otrs.teamplay] was banned by [oXeTTe.Feat.] on 2011-04-21 (nlfarmers) because: [leave] (0.56s)

Zhtw ameso unban kai lvl warn. Euxaristw.

bLooD_GuiLty
21-04-2011, 01:28 PM
Vasika edaksei ton zalisame ligaki,alla htan adikaiologhto na parei ton c.r.y panw me apwtero skopo na nikisei :S Egw ithela na paw vs lazarosg,diladi enemy team,k eipa ston admin na kanei swap 4 8 gia na eimai katw me otrs.teamplay kai ton mate tou kai na meinei o lazarosg panw.Ekei xathike ligo h bala kai epeidh vgike sto countdown otrs.teamplay dextike to ban..Sigoura unban to acc,twra gia to admin abuse den exw na pw kati,apla na ton simvouleusw pws ta stats den metrane.

ierol0xitis.
21-04-2011, 03:14 PM
exoume kai leme to sigouro htan oti epefte spam sto lobby kai logika me caps gia na ftiaxtoun ta teams...o admin pige me ton friend tou kai xalase to team sas kai edose !start? esy piges na vgeis otan metrage 5...kai ekane ban? ntax eipame einai stin krisi tou admin alla to na kaneis ban ekei einai ligo
4...
3...
2...
1...
paralogo...dn einai anagki na dothei warn ston admin me ena unban to paidi tha einai ok kai milaw antikimenika dioti dn gnwrizo kanenan hf

oTrS.OwNaGe
21-04-2011, 04:50 PM
exoume kai leme to sigouro htan oti epefte spam sto lobby kai logika me caps gia na ftiaxtoun ta teams...o admin pige me ton friend tou kai xalase to team sas kai edose !start? esy piges na vgeis otan metrage 5...kai ekane ban? ntax eipame einai stin krisi tou admin alla to na kaneis ban ekei einai ligo
4...
3...
2...
1...
paralogo...dn einai anagki na dothei warn ston admin me ena unban to paidi tha einai ok kai milaw antikimenika dioti dn gnwrizo kanenan hf

Afou den hsoun sto game den einai swsto na postareis epeidh epireazeis o staff team na parei thn apofash tou efoson den exeis kan katalavei ti egine, support ton filo sou me swsta epixeirimata an vreis. Spam me caps dn upirxe se kamia periptwsh / Den eixe friend o admin, peire enan user panw pou tou eixe pei o enas ek twn duo dikwn mou friend na ton anevasei, autos omws anevase ton kai auton kai ton alo diko mou friend o opoios den eixe kamia anamh3h sthn istoria gia na parei win kai prin kan to dwsei o c.r.y pou ton anevase leei eeee scourge team! kai egw arxisa na tou lew dgas !a kai ekana esc na vgw apo to game sto 3 tou countdown alla den me evgale kai me evgale otan hmoun sto game.

En.Passant
21-04-2011, 04:56 PM
Graveyard.

Go sto unban request section.

bEy0nDAnApIr0S
21-04-2011, 05:01 PM
profanws kai den prepei na dothei warn dton admin gi auti tou tin energeia......t warn den einai karameles......t warn kathorizoun amesa tin psixologia enos admin..........

theoro loipon pos i timoria t admin den krinetai epitaktiki alla t unban tha prepei na einai ameso...

xalaroste,einai apla ena game....min thimonetai me to paramikro.
i ekdikisi den voithise pote

oxette
21-04-2011, 05:26 PM
tin stigmi p m eipe o otrs oti einai me tn C.R.Y Eixa patisi eidi !start kai logo to oti oli spamaran dn boresa na diavaso me apotelesma na min prolavo na patiso !a. episis o BLOOD_GUILDY molis anevasa panw ton cry mou lei "e re oxette tha karkiniaso me aftous sto team m alla tecpa dosto" den anaferthike tpt gia to team...to oti leavare sto countdown peripou sto 1-2 itan lathos mporouse na perimeni na arxisi to game kai na m pei eimai team me cry na apla dn ekana to RMK...kai apo tn stigmi p d nmporesa na do to oti leavare tn ekana kai ban...auta apo emena thx gia tn xrono sas...

bLooD_GuiLty
21-04-2011, 05:47 PM
tin stigmi p m eipe o otrs oti einai me tn C.R.Y Eixa patisi eidi !start kai logo to oti oli spamaran dn boresa na diavaso me apotelesma na min prolavo na patiso !a. episis o BLOOD_GUILDY molis anevasa panw ton cry mou lei "e re oxette tha karkiniaso me aftous sto team m alla tecpa dosto" den anaferthike tpt gia to team...to oti leavare sto countdown peripou sto 1-2 itan lathos mporouse na perimeni na arxisi to game kai na m pei eimai team me cry na apla dn ekana to RMK...kai apo tn stigmi p d nmporesa na do to oti leavare tn ekana kai ban...auta apo emena thx gia tn xrono sas...

vasika einai BLOOD_GUILTY kai vasika meta katalava poios einai k eimastan mazi ontws..Alla ennoeite spammara ligo sto lobby de lew to antitheto..

oTrS.OwNaGe
21-04-2011, 06:33 PM
tin stigmi p m eipe o otrs oti einai me tn C.R.Y Eixa patisi eidi !start kai logo to oti oli spamaran dn boresa na diavaso me apotelesma na min prolavo na patiso !a. episis o BLOOD_GUILDY molis anevasa panw ton cry mou lei "e re oxette tha karkiniaso me aftous sto team m alla tecpa dosto" den anaferthike tpt gia to team...to oti leavare sto countdown peripou sto 1-2 itan lathos mporouse na perimeni na arxisi to game kai na m pei eimai team me cry na apla dn ekana to RMK...kai apo tn stigmi p d nmporesa na do to oti leavare tn ekana kai ban...auta apo emena thx gia tn xrono sas...

Afou s eipa k ekanes hold c.r.y ti den katalavaies oti eimastan mazi? kai otan ekanes to sWap me thn mia s milise o c.r.y k ecu dn ekanes tpta. Apo thn dikia s vlakia vgika k m edWses k ban!

oxette
23-04-2011, 11:57 AM
mesa sto lobby spamaran toulaxiston 5 atoma kai dn mporesa na to dw...apo tin stigmi p mou les oti eiste team dn eiparxei logos na ton kratiso panw afou tha m zitithi na doso !END epidi eisaste lan...thx

OUPS-_-
23-04-2011, 12:22 PM
Afou s eipa k ekanes hold c.r.y ti den katalavaies oti eimastan mazi? kai otan ekanes to sWap me thn mia s milise o c.r.y k ecu dn ekanes tpta. Apo thn dikia s vlakia vgika k m edWses k ban!

δικιο εχεις αδικα εγινες μπαν,δεν ειπε κανεις το αντιθετο,απλα αυτο δεν αποτελει λογο για να κανεις abuse τον αντμιν. Υπερβολικο εμ μερους σου!

fotispao13
23-04-2011, 12:31 PM
proteinw unban ton user kai apla mia proeidopoihsh ston admin na einai pio prosektikos next time kai pisteuw ola ok..

Ali[Gi]
23-04-2011, 02:20 PM
Δηλαδη θες να μου πεις τωρα οτι τον κανεις abuse επειδη εκανε ενα λαθος swap στο lobby???Πραγματικα αλλη δουλεια δεν εχετε απο το να βγαζετε κομπλεξ με το παραμικρο που γινεται σε αυτο το εδω στο community??Εντωμεταξυ κυριε otrs.havemaphack εσυ εκανες το παραπτωμα στην προκειμενη περιπτωση οποτε νομιζω οτι εσυ πρεπει να δεχτεις κυρωσεις και οχι ο κυριος oxette.feat.Αυτα απο εμενα.Τωρα το ξερω οτι θα βγεις και θα πεις ''Ελα τσιρε'' και τετοια πραγματα.Ενα πραγμα θα σου πω πριν το πεις αυτο το πραγμα.ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝ OXETTE ΑΠΛΑ ΠΕΡΝΩ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ABUSE.Οκ κομπλεξ?

oTrS.OwNaGe
25-04-2011, 12:03 PM
;505113']Δηλαδη θες να μου πεις τωρα οτι τον κανεις abuse επειδη εκανε ενα λαθος swap στο lobby???Πραγματικα αλλη δουλεια δεν εχετε απο το να βγαζετε κομπλεξ με το παραμικρο που γινεται σε αυτο το εδω στο community??Εντωμεταξυ κυριε otrs.havemaphack εσυ εκανες το παραπτωμα στην προκειμενη περιπτωση οποτε νομιζω οτι εσυ πρεπει να δεχτεις κυρωσεις και οχι ο κυριος oxette.feat.Αυτα απο εμενα.Τωρα το ξερω οτι θα βγεις και θα πεις ''Ελα τσιρε'' και τετοια πραγματα.Ενα πραγμα θα σου πω πριν το πεις αυτο το πραγμα.ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝ OXETTE ΑΠΛΑ ΠΕΡΝΩ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ABUSE.Οκ κομπλεξ?

1) Mathe na diavazeis kai na katanoeis tis protaseis k meta ela postare.
2) Afou diavaseis k katalaveis ti egine pes mou to komplex mou
3) Pes mou to diko mou paraptwma na to katalavw
4) Mathe dota kai anevase replay na exw map hack
5) Afou to katalavaineis apo monos sou oti eisai tsiros k petagese san to @rxidi dn xreiazete k oute exw thn diathesh na episimanw tpta
6) Etsi k me 3anapeis komplexiko tha erthw opou eisai kai tha vgalw olo mou to complex sthn mouri sou.


7) Oute kan me 3ereis k les pragmata gia emena!

Jolie
01-05-2011, 07:10 PM
Και σωστο ban εκανε ! Δεν υπαρχει abuse για τον admin oXeTTe.Feat. ! Δεν ειχες καμια δουλεια να βγεις απο το game με αυτον τον λανθασμενο τροπο !




Abuse Denied.
Topic Closed.