PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Ownage_Style



Ali[Gi]
25-04-2011, 05:06 PM
* Όνομα του κατηγορούμενου admin: Ownage_style

* Το όνομα σας: Ali[Gi]

* Game Name: nlotrs

* Παράπτωμα του Admin: Με εκανε ban για Plug σε ενα παιχνιδι το οποιο το κερδιζα!!!!!Επειδη το παλιο καρκαδι δεν μπορει να με κερδισει με maphack!!!!

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: Στο 36 ακριβως ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ROSHAN ΚΑΙ το ρουτερ μου σβηνει κανει reboot απο μονο του ξαφνικα απο το πουθενα.Mπαινω καπακια μετα απο 2 λεπτα και με λεει οτι με εκανε BAN ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΒΟΗΘΑ ΜΕ!Δηλαδη ΑΥΤΟΣ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΤΡΕΛΟΣ ME ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ.Πρωτη φορα κανω abuse και ελπιζω η τελευταια!!

Συνοπτικα ζητω το unban μου και να δεχθει demote o συγκεκριμενος admin Η ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΙΝΗ ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ

Υ.Γ: Δεν ξανα απανταω σε αυτο εδω το thread γιατι θα φερεις ενα σωρο τσιρους της otrs και βαριεμαι και να σου απανταω κωλοψυχακια!

http://www.mediafire.com/?lpm3erx9uol1874

oTrS.OwNaGe
25-04-2011, 05:29 PM
Με εκανε ban για Plug σε ενα παιχνιδι το οποιο το κερδιζα!!!!!Επειδη το παλιο καρκαδι δεν μπορει να με κερδισει με maphack!!!! makari na kerdizane oloi me 2/6 kai 0 item. A k karkadi na peis autous pou mporoun na se doun kai na se agki3oun, oxi emena kai sto 3anaeipa se alo post. Alla pou na to peis afou ama se agki3w tha kles mhnes :/

Epita se parakalw na ta les ola plz.

Eixame paei game prin kai peftei kai glitwnei sto tsak ban gia plug me slardar 3/8. Teleiwnei to game kai mpeneis sto rmk kai sou to lew apo thn arxh, an peseis exei ban k m les ok.mesa sto game otan pefteis leei o luck tou eipa na mn mpei to opoio epivevaionei ta legomena mou. Apo auta kai mono den ferw kamia euthinh gia thn apofasi mou. To ban theorW oti prepei na minei. Auta apo emena. Anevazw kai ta replay oloklira sta opoia mporei na fanei olo to chat gia na epivevaiosei ta legomena mou. Episeis me auta p eleges sto game oti an pesw k to ena k to alo proikonomeis to plug. Tha se ekana kai abuse alla me prolaves.

p.s. parakalw na e3etastoun kai ta 2 replay gia an exw mh gia to paidi. Ty

oTrS.OwNaGe
25-04-2011, 05:33 PM
kai to replay tou 1ou game

p.s. An me 3anaprosvaleis eidika sto forum tha zitisw ban kai sto forum, ty.

ta logia sou meta to ban
http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=8il99wrgvdgi18c&thumb=4

Ali[Gi]
25-04-2011, 06:34 PM
Θα σου μιλαω οπως μου μιλας το καταλαβες καλα κομπλεξαρα? ?Δεν με ενδιαφερει ποιος εισαι.Σου ειπα που μενω ελα να σε κερασω ενα καφεδακι.Δεν αξιζει να σου απανταω καντε οτι θελετε μα οτι θελετε βαρεθηκα τον καθε γλειψιματια εδω μεσα.Εχω κατι συσκατα stats και επειδη το παιδι αυτο το συγκεριμενο ειναι κομπλεξαρισμενο πιστευει οτι αν παρω αλλο ενα lose θα πεσω να πεθανω.Επειδη στο πρωτο παιχνιδι ημουν μια χαρα απο items και γενικα επαιζα καλα οπως θα δειτε.Και ειδικα στο δευτερο οπου το σκατο noobo δεν μπορουσε να με φαει με rylai σαφως και καψωσε και με εκανε ban.Εγω ζηταω να δεχθει καποια ποινη το συγκεκριμενο κωλοπαιδι γιατι για κωλοπαιδι προκειτε.Με βριζει σε whisp και ερχεται μετα εδω και μου το παιζει Αγιος Δημητριος και μου πεταει κατι πραγματα του τυπου καντε τον ban απο το φορουμ και αλλα τετοια πραγματακια.Επειδη το ξερω και ειμαι σιγουρος οτι εχεις καποιο κονε μεσα εδω και επειδη ξερω οτι δεν θα σε αγγιξει κανεις θελω να δω που θα παει αυτο εδω το abuse πραγματικα.Ειναι το πρωτο που κανω και το κανω σε ενα εντελως κωλοπαιδο που το μονο που εχει μεσα στον εγκεφαλο του ειναι το dota dota dota dota.Αντε στα αναθεμα που σε εχει λεω εγω παλιο καρκαδι.Με εφερες στα ορια μου καραγκιοζη.Θεατρινε του κερατα.

oTrS.OwNaGe
25-04-2011, 07:10 PM
1)Ap'oti fenetai kai sta 2 replay egw den s milaw me ton tropo pou mou milas.
2)Glupsimatias eisai ecu pou klegese monos sou gia na se kanoun unban.
3)Gia ta suskata stats sou mallon ecu ftes p den 3ereis dota :/ .
4) kai sta 2 games feedares oso k an dn thes na to pistepseis.
5) Eidika sto game p eixes rylai dn t suzito xD gamopsomo gia olous, kai eipa to logo tou ban sto 1o m reply
6)Egw oti lew to exw apodi3ei, vgale m ss h di3e m replay p se evrisa
7) Ame exw kone, vrikes to logo p to abuse tha ginei denie xD
8) Epeidi eisai agoraki 18 xronwn akoma se parakalw kane douleia sou k mn 3anapeis tpta gia emena. Mono apo to ip s se parallhlo forum 3erw thn katagogh sou/ to onoma sou/ kai to p meneis. Kante ban to 5xrono plz.

L3stat
25-04-2011, 07:13 PM
Μήπως ξεφύγατε λίγο?
ali[g] μίλα στο forum σαν άνθρωπος και όχι σαν ζώο.Αν κάποιος σας βρίζει η αντίδραση σας είναι να τον βρίσετε κατευθείαν και εσείς?

Closed μέχρι να εξεταστεί.

Ps τι είναι το καρκάδι?

Jolie
01-05-2011, 07:16 PM
Δεν υπαρχει abuse για τον admin Ownage_Style ! Ειχε το καθε δικαιωμα εφοσον pluggares να το θεωρησει ως υποπτη αποσυνδεση και να σε κανει ban !





Abuse Denied.
TOpic Closed.