PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : someone)



giorgoskk
26-04-2011, 07:48 PM
* Όνομα του κατηγορούμενου admin: someone)

* Το όνομα σας: opapp

* Game Name:

* Παράπτωμα του Admin:

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: sto channel egine. o sigkekrimenos admin eixe kanei game sto no vip kai to kratouse poli wra . to spammbot egrafe 4/10 gia wra. tou ekana /w na tou pw gt krataei to bot gia prive game tosi wra k pou apantise to parakatw.kante oti 8elete dn me ton kirio , alla epeidi einai admin nomizei oti epiase tou papa ta @@ kai dn ton pianei tpt kai mporei na kanei oti 8elei .
auta apo emena

Some[One]
27-04-2011, 12:26 AM
Fail Post ...
To Bot den to eixa gia parapanw apo 120sec
Itan rmk kai ta eixa closes telika omws opws lew mesa sta 120secs apo !priv eixe ginei !unhost

giorgoskk
27-04-2011, 04:00 AM
mou eipes naer8w forum, ekana oti mou eipes

mpella
27-04-2011, 08:13 AM
xaxaxax......to paidi ekane oti toy eipes kai esi exeis parapono?diladi ntaksi....

Zem
27-04-2011, 08:29 AM
simplirose ola ta stixia tis formoulas kai grapse kai ena admin abuse ston titlo..

pLay-mobiL
27-04-2011, 09:34 AM
simplirose ola ta stixia tis formoulas kai grapse kai ena admin abuse ston titlo..

Pia formoula re agori m...oxi super bikes.. :D
p.s Gia olla ta alla exei dikio, apla den anteksa. :P

NeTronIo.Gr
27-04-2011, 09:47 AM
afhste ton k[a]ne na dei posa lepta kratage to bot blessed DoTABASE

Some[One]
27-04-2011, 02:27 PM
Den rwtises aderfe omws prin Postareis!
Telos Pantwn.. arketa me to spam! Kleiste to kai Checkarete oti to eixa 2mins to bot na teleiwsei i fasaria!

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------


xaxaxax......to paidi ekane oti toy eipes kai esi exeis parapono?diladi ntaksi....

Poios Paraponiete? To paidi kala ekane.. Haters makes you famous den lene?

giorgoskk
27-04-2011, 02:44 PM
egw to ekana to post ksanalew gt mou neuriase para poli i apantisi sou . 8a mporouses na mou peis oti eimaste prive i rmk kai se ligo 8a mpoun ta paidia. esi to mono pou mou eipes einai na paw sto forum.eixa dei kai palia ena thread tou kane pou ekane demote 2 admin gia ton idio logo kai enan pou epiane ta bot gia na kanei headup games

Some[One]
27-04-2011, 02:48 PM
egw to ekana to post ksanalew gt mou neuriase para poli i apantisi sou . 8a mporouses na mou peis oti eimaste prive i rmk kai se ligo 8a mpoun ta paidia. esi to mono pou mou eipes einai na paw sto forum.eixa dei kai palia ena thread tou kane pou ekane demote 2 admin gia ton idio logo kai enan pou epiane ta bot gia na kanei headup games

to thema einai oti m kanate wisp 10 atoma me 0 games kai eipa oti itan 5vs5 (rmk) to wisp p irthe se sena itan allounou apla den ekatsa na asxolithw.. k ksanalew provlima den uparxei den ekana kati lathos to bot to kratisa 2mins.. mporei na itan 3lepta mporei na itan 1lepto.. oxi parapanw apo 3 pantws ;)

SOLOMON-KANE
28-04-2011, 09:44 AM
;508867']
Den rwtises aderfe omws prin Postareis!
Telos Pantwn.. arketa me to spam! Kleiste to kai Checkarete oti to eixa 2mins to bot na teleiwsei i fasaria!

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------



Poios Paraponiete? To paidi kala ekane.. Haters makes you famous den lene?

pezei na exw tous pio polous haters sto NoL pezei na exw kseperasei kai ton KiTz :) ayto me to famous dn kserw isws einai nwris akoma :)

fotispao13
28-04-2011, 11:53 AM
pezei na exw tous pio polous haters sto NoL pezei na exw kseperasei kai ton KiTz :) ayto me to famous dn kserw isws einai nwris akoma :)

hi spammer!

hismother_
29-04-2011, 04:22 PM
re paidia mporei kapio staff na diapistwsei posi wra itan to game sto lobby k outws i allws apoti 3erw mexri 7min mporeis na kratas to game sto lobby............k o someone) einai kalos player k kalo paidi. apo ayta ta liga games p exoume pai3ei mazi dn fainete trampoukos i kt tetoio.........

giorgoskk
29-04-2011, 05:24 PM
to game pisteuw oti itan private k oxi rmk opws les gt
sto rmk dn kaneis close ola ta slot kai kaneis hold ola ta atoma apo to proigoumeno game k an itan rmk 8a gemize kateu8eian

Some[One]
29-04-2011, 09:50 PM
to game pisteuw oti itan private k oxi rmk opws les gt
sto rmk dn kaneis close ola ta slot kai kaneis hold ola ta atoma apo to proigoumeno game k an itan rmk 8a gemize kateu8eian

rmk itan eimastan 2 5ades kai ekana closed kai hold alla m eipane akuro kai edwsa unhost
Stamatiste tis fantasiosis tou thematos outos i allos me 1min p kratisa to bot den tithete kanena thema ;)

L3stat
09-05-2011, 01:15 AM
To game ήταν στο lobby μέσα στα επιτρεπτά χρονικά όρια.

Δεν υπάρχει abuse από τον admin someone).


Denied.