PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Fayol



MIXELAS
01-05-2011, 05:35 PM
Όνομα του κατηγορούμενου admin: Fayol

Το όνομα σας: MIXELAS

Game Name: nlsofo

Παράπτωμα του Admin: maphack

Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό:
Λοιπόν, στο 14’ καθώς ο Fayol ανεβαίνει να σπάσει 2ο tower περνά δίπλα απο τα bombs... Οκ, τυχερός, μπορεί να συμβεί... Στο 15’ 32’’ καθώς επιστρέφει προς τα πίσω μόλις πάει να πατήσει τα bombs αλλάζει κατεύθυνση και κρύβεται στο δάσος... Οκ, ίσως και πάλι τυχερός αν και το ότι κρύφτηκε στο δάσος μου φάνηκε λίγο ύποπτο καθώς μόνο έτσι δεν θα τον πετύχαιναν τα bombs... Στο 22’ 08’’ καθώς πάει να ανεβεί την ράμπα στο ποτάμι όπου είχε mines, τα οποία νομίζω ήταν και στο fog, αλλάζει πάλι κατεύθυνση αμέσως πριν τα πατήσει και πηγαίνει προς το rune... Τέλος στο 45’ 02’’ πάλι πηγαίνει δίπλα απο τα bombs έτσι ώστε να μην τον φτάνουν...
Δεν έχω κάτι με το παιδί, δεν νομίζω να έχω ξαναπαίξει μαζί του, απλά μου φάνηκε υπερβολικά ύποπτο να γινεται 3 φορες αυτο το πράγμα και να μην πεφτει ποτέ του απο bombs...
Κάτι άσχετο που δεν ξέρω αν παίζει ρόλο, έβρισκαν το team μου διαρκώς, κάθε φορά που πηγαιναν roshan χωρίς να υπάρχει ward... Δεν ξέρω αν έχει σχέση, απλά το αναφέρω....

bLooD_GuiLty
02-05-2011, 07:22 PM
Ναι μεν,πολυ υποπτη κινηση στο κατω lane οπου εκανε φανταστικες τριπλες στα mines,αλλα δε νομιζω να εμπαινε σε διαδικασια να usarei μαπχακ.Πλεον,κακα τα ψεματα δεν ειναι οσο καλος ηταν παλιοτερα,αλλα ειναι αδιανοητο να χαλασει τη φημη που εχει στο dota community της Ελλαδας με το να usarei μαπχακ (σε ενα δημοσιο καναλι οπως ειναι το nol).Περα απο αυτη τη φαση δεν εντοπισα καποια αλλη,υποπτη,σκηνη.Συνοψιζοντας,αν usarei και αυτος,ff.

DeadManWalkin
03-05-2011, 04:17 AM
Den uparxei mh mia fora apeufuge bombs k auto epeidh eide oti erxosastan mphke mesa se woods gia na sas anoiksei ta spells na pesete... Pantws eida to replay se kanoniko speed k exw na pw ena prama...Polla exoun akoustei gia ton fayol oti vrizei ktl dn kserw ti xarakthra exei pantws to gameplay tou htan eksairetiko!Farmare oso eprepe mexri ekei pou eprepe k frontise na lhksoun oso to eixan...-1

tasak1
03-05-2011, 08:33 AM
Einai polu pi8anon na 8ewrhse eidika ti stigmh sto katw lane oti einai kalutero na kryftei kai na kanei tp...
Dn amfisvhtw to gegonos oti 8a mporouse na exei mh alla panta yparxei kai o paragontas tuxh... Epomenws dn mporoume na 3eroume ti akrivws ginotan...

nauagio
03-05-2011, 10:46 AM
Κλείνει μέχρι να εξεταστεί.

Topic Closed

Spook_Show
16-06-2011, 09:08 PM
Δεν υπάρχει χρήση παράνομου λογισμικού απο τον admin. 2-3 σημεία μπορείς να τα θεωρήσεις skilled. Άλλωστε φαίνεται και από τον τρόπο που παίζει ότι δεν είναι τυχαίος. Μηδέν click στο fog.


Admin abuse Denied / Closed.