PDA

View Full Version : Sorry...



OtiNanaiBans
05-05-2011, 11:22 PM
Καλησπέρα...Θέλω να ζητήσω μια συγνώμη απο τον pause gia wc τον nauagio και τα υπόλοιπα παιδιά που παίζαμε ένα cm σήμερα,καθώς μου έτυχε ενα ξαφνικό και πολύ σημαντικό πρόβλημα υγείας και έπρεπε να φύγω,ζήτησα απο τον Νίκο να βγώ αλλά μου είπε όχι όμως δυστηχώς έπρεπε και για αυτό επειδή μου είπε όχι είπα να ποστάρω κυρίως..

Sorry που χάλασα ένα game με αρκετό ξύλο αλλά δε μπορούσα να κάνω αλλιώς...Είναι αρκετά σοβαρό..

Αν πρέπει να δεχθώ κάποια ποινή δεν έχω πρόβλημα,ειναι το λιγότερο που με νοιάζει τώρα η dota..

Have fun και να θυμάστε πως η ζωή είναι πολύ σημαντική και ωραία..

Apsogos
05-05-2011, 11:54 PM
Καλησπέρα...Θέλω να ζητήσω μια συγνώμη απο τον pause gia wc τον nauagio και τα υπόλοιπα παιδιά που παίζαμε ένα cm σήμερα,καθώς μου έτυχε ενα ξαφνικό και πολύ σημαντικό πρόβλημα υγείας και έπρεπε να φύγω,ζήτησα απο τον Νίκο να βγώ αλλά μου είπε όχι όμως δυστηχώς έπρεπε και για αυτό επειδή μου είπε όχι είπα να ποστάρω κυρίως..

Sorry που χάλασα ένα game με αρκετό ξύλο αλλά δε μπορούσα να κάνω αλλιώς...Είναι αρκετά σοβαρό..

Αν πρέπει να δεχθώ κάποια ποινή δεν έχω πρόβλημα,ειναι το λιγότερο που με νοιάζει τώρα η dota..

Have fun και να θυμάστε πως η ζωή είναι πολύ σημαντική και ωραία..

Περαστικά και καλή ανάρρωση.Υγεία πάνω από όλα.

komborimon
05-05-2011, 11:58 PM
Περαστικα φιλε. Καποια πραγματα προηγουνται

wtfmejt
06-05-2011, 12:06 AM
kopse tis malakies k prosexe tin igia sou fagot :) mera pou pernai de ksana pernai

Obs.NinJaZz
06-05-2011, 12:21 AM
Εννοείται ότι υποχρεώσεις/προβλήματα στο real life προηγούνται, δεν τίθεται κανένα απολύτως ζήτημα.
Ότι κι αν συνέβη, περαστικά σου.


Closed.