PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : KO0f



DotAddicteD
28-05-2009, 06:50 PM
1) Κατηγορούμενος: 8a tous anaferw parakatw
2) GameName: nlpro
3) Κατηγορία: Manners + Others
4) HostBot: NoL-HostBot-3
5) Μέρα: 28/5

1) egine bd apo nortrom
2) o idios paixths eixe bad manners me tous sympaiktes tou
(ta bad manners 8a ta deite apo to replay tou lakto pou itan teammate tou)
3) game-ruining apo obsidian destroyer
4) zeus dn dexotan to switch parolo pou itan 3v5 kai mporousame na gyrisoume to game eukola.

Simiwsi: O Zeus einai admin kai o lakto eixe problima me tous international players tis NoL, opws 8a deite kai sto link pou dinw parakatw.


Replay (http://www.mediafire.com/?ymyazrnmm0d)

Loktarogar30
28-05-2009, 06:56 PM
Dikio exei o Dotaddicted eixame 1 backdoor ontws, o admin koOf den ekane switch to akirwne enw ithela na paw sto allo team giati to game itan 3v5 kai apantage eristika ,tou style kante me report kai peite mou... epishs ena parapono, mpikan 2 international players o Kernel i Kerbel(mallon to 2o) kai to mono pou ekanan itan na lene kosmitika epitheta mazi me ton filo tou pou eixe Destroyer. An kai den kaigomai toso apla to kanw report giati mas gamise to game auto kai krima o xronos pou xasame. ty

FUKIN_VIKING
28-05-2009, 07:00 PM
o kerber. (etsi grafete to name tou) einai poly metrios pextis, vrizi monimos gt ton berdevoun me ellina kai tou milane ellinika (se elliniko channel pezi ti perimene) kai poulaei to team tou poly efkola, ton exw dei polles fores na to kanei kai pistevo tou aksizi ena warn toulaxiston

tas0s
28-05-2009, 07:53 PM
1) Κατηγορούμενος: 8a tous anaferw parakatw
2) GameName: nlpro
3) Κατηγορία: Manners + Others
4) HostBot: NoL-HostBot-3
5) Μέρα: 28/5

1) egine bd apo nortrom
2) o idios paixths eixe bad manners me tous sympaiktes tou
(ta bad manners 8a ta deite apo to replay tou lakto pou itan teammate tou)
3) game-ruining apo obsidian destroyer
4) zeus dn dexotan to switch parolo pou itan 3v5 kai mporousame na gyrisoume to game eukola.

Simiwsi: O Zeus einai admin kai o lakto eixe problima me tous international players tis NoL, opws 8a deite kai sto link pou dinw parakatw.


Replay (http://www.mediafire.com/?ymyazrnmm0d)

1) nai aparadekti simperifora apo nortrom.
2) oso anafora ta bad manners tha eprepe na postarei o idios kai na eksigisei ti eixe simvei.
3) o destroyer sto telos tou game ekane afta pou ekane epomenws i adipali omada itan 4 kai eseis 3 opote typika den ginetai switch .
4) mporousate na to gyrisete efkola?den to kerdisate en telei to game? to oti ypirxe kapoios filos sou sto game o opoios ithele na ftiaksei ta stats tou kai na allaksei team sto telos gia na nikisei den kryvetai.K epitelous stamatiste na kanete report gia accept se switch , DEN EINAI YPOXREWMENOS KANEIS NA KANEI SWITCH AN DEN THELEI (!) gi afto yparxoun oi epiloges -ok -no.

STOP THE -SWITCH DRAMA !!!!111enaenaena

k00fakis
28-05-2009, 07:54 PM
Dite oloi to replay giati 8a trela8w.. to team mou <o 1as xeiroteros apo ton alon> <den lew kai egw to epai3a xalia> . Kapou sthn mesh tou game enw xanoume 20-30 kanei leave o pudge tous pou eixe 10-2 kai kataligei to game na einai 5v3 . ta paidia zitane switch se game pou mporousan na kerdisoun <etsi kai egine> episis zitousan switch enw eixan poulisei kai parei ta items tou leaver .. dite kai pite m . episis 8a parakalousa na 3eka8aristei olo to 8ema me ta switch giati o ka8enas kanei oti 8elei. dld eseis se game 5v3 pou h omada me twn 5 members apotelite apo 4 int kai 1 str pou oloi exoun feedarei.. kai apenanti vriskete ntimenos terrorblade pou poulaei ta items to leaver .. ti 8a kanate?

Death4eveR
28-05-2009, 08:15 PM
kanonika switch prepei na ginetai prin poulh8oun ta items tou leaver kai etc pistevw pws o koof kala ekane p patouse no

DotAddicteD
28-05-2009, 09:17 PM
kanonika switch prepei na ginetai prin poulh8oun ta items tou leaver kai etc pistevw pws o koof kala ekane p patouse no

patouse no kai xwris na to kserei oti pouli8ikan

DotAddicteD
04-06-2009, 08:23 PM
epeidh to post pigaine gia 2nd page sto section, apo inactivity, to kanw refresh....

Playlandos
05-06-2009, 11:12 AM
nort nomizw bd entaksei sinxorite , bad manners den borw na dw... , zeus eixe to dikaiwma na mhn kanei to switch apo tin stigmh poy poulisate items alla ap'oti eida itan elaxista ta g poy pirate opote den exane tipota protinw ban tn zeus , gia ton obsi ean ksanakoustei gia auton parapono 8a ginei ban

EmperorGR
05-06-2009, 11:37 AM
Ρε πάτε καλά ? Ban επειδή δεν έκανε switch και μάλιστα η πρόταση να προέρχεται απο το στόμα moderator? θα τρελαθούμε τελείως μου φαίνεται , το μόνο λογικό που διάβασα σε αυτο το thread είναι



DEN EINAI YPOXREWMENOS KANEIS NA KANEI SWITCH AN DEN THELEI (!) gi afto yparxoun oi epiloges -ok -no.

zimba
09-06-2009, 07:33 PM
Ko0f to demote se auti tin fasi sou xarizete....
Epomeno paraptoma sou 8a simanei kai to automato demote sou...
Bad manner=Irwnia!!
Den boreis na irwneuese sto ka8e user/admin legontas fraseis:Kaneme report na doume pios 8a kerdisei,kaneme report sto peru ktl...
Autoi den einai tropoi enos admin o opios 8elei to kalo tou chanel!!
Epomeni fora an vre8eis na adimilas etc exeis ginei demote!
Den kitaw to -no p patages gia to wsitch ma kitaw ti siberifora sou os pros ta alla atoma kai os pros ton admin tou game!
Me sevasmo pros to prosopo sou,zimba!
Oti sou lew sto lew gia na min to xanakaneis,gia to diko sou kalo,den imaste baboules edw..!!

nekro8aftis
09-06-2009, 09:41 PM
Ko0f to demote se auti tin fasi sou xarizete....
Epomeno paraptoma sou 8a simanei kai to automato demote sou...
Bad manner=Irwnia!!
Den boreis na irwneuese sto ka8e user/admin legontas fraseis:Kaneme report na doume pios 8a kerdisei,kaneme report sto peru ktl...
Autoi den einai tropoi enos admin o opios 8elei to kalo tou chanel!!
Epomeni fora an vre8eis na adimilas etc exeis ginei demote!
Den kitaw to -no p patages gia to wsitch ma kitaw ti siberifora sou os pros ta alla atoma kai os pros ton admin tou game!
Me sevasmo pros to prosopo sou,zimba!
Oti sou lew sto lew gia na min to xanakaneis,gia to diko sou kalo,den imaste baboules edw..!!

+1 kai xaristika kiolas :D

spesialistas
09-06-2009, 09:54 PM
apopsh mou einai oti kapoios an dn theli na kani switch einai logiko..... alla opws eipe kai o zimba ontos dn mporeis na les ston admin na se kanei post kai lipa.... gia mena gia to switch dn tithete thema ban... twra gia tn simperifora... oloi exoume nebra as tou dothi mia defterh efkeria

k00fakis
09-06-2009, 10:13 PM
zimba den mporw na pw exeis dikio kapia stigmi hmoun ligo eristikos <kurios giati to eixa lousi kai egw kai olo to team> Alla kai oi ekfraseis pou upo8ikan den nomizw na prosevalan kanenan wste na ginete 8ema,alla ok afou sas enoxlisan zitaw sugnwmi.Egw to mono pou exw na pw gia olo to post oti den katalavenw ti skeftete o playlandos pou einai kai moderator....


.. , zeus eixe to dikaiwma na mhn kanei to switch apo tin stigmh poy poulisate items alla ap'oti eida itan elaxista ta g poy pirate opote den exane tipota protinw ban tn zeus , ban

Dld afou to game to eixane kai xwris switch <opws kai egine> 8es na valoume kai sto zigi ta gold pou pirane? kai protineis ban ok ti na pw gg

D0MeNiCa
10-06-2009, 09:21 AM
To kathe atomo exei diaforetiko tropo skepseis kai einai dikaiwma tou :)

1 warn ston k00f einai arketo,xalaroste oloi pedes kai kitakste na apolausete ti dota.

DotAddicteD
10-06-2009, 06:59 PM
To kathe atomo exei diaforetiko tropo skepseis kai einai dikaiwma tou :)

1 warn ston k00f einai arketo,xalaroste oloi pedes kai kitakste na apolausete ti dota.


1) egine bd apo nortrom
3) game-ruining apo obsidian destroyer

tn strato me tis kotes tou obsi tn prosekses?
to bd to nortrm?