PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : MoKuJiN(o_O)



Lafayette
13-05-2011, 04:28 PM
Clan NoL Unban RequestYour Battle.Net nickname: MoKuJiN(o_O)
Game name: nlzari2
Admin name: Zaratoustra.
Reason: Game Ruin leei .
Time of event: Telos.
Further details: eem 3erwgww eixa na peksw kero logo tou ban apto gr ke ntaksei dn iksera toso ton treant ke tous epriksa ligo stn arxi alla ok de nomizw na pekse rolo...simera pou lete egina unban ke Eime lan me pedia edw ke mas ebenan ke ekana farm egw ke milaga me kati pedia ke afere8ika..tous to 'pa..to game htan fail aptin arxi...eem ke leei banned gia game ruin .. dn 3erw ena game htan pedia fail aptin arxi an thelete dwste m poinh alla de nomizw na eine perma opws leei ;/ ...Apla Mou milage to pedi gia ton patera tou pou eixe ena sobaro provlima kai thewrithika afk mallon gt eixa afisei tn pexti na varaei to creep ke na paw b meta...alla afere8ika ;/ kante o,ti krinete sosto ..auta ty..

Niaou-
14-05-2011, 01:33 PM
+1 στο ανμπαν σου. Οσο εχουμε παιξει μαζι δειχνεις να ξερεις dota. Δεν νομιζω να ειναι μονιμο το μπαν ίσως καμια δυο εβδομαδες ειναι μια χαρα

Lafayette
14-05-2011, 02:16 PM
+1 στο ανμπαν σου. Οσο εχουμε παιξει μαζι δειχνεις να ξερεις dota. Δεν νομιζω να ειναι μονιμο το μπαν ίσως καμια δυο εβδομαδες ειναι μια χαρα

Se euxaristw katarxas..:)
E file dota pezw 3.5 xronia peripou mikros eime 15 xronwn paw 16 .. ;/ Apla an paratiriseis..mas benane apo panw kai to game eixe kri8ei lepta prin ;/ kai egw milaga me ena paidi telospantwn kai afhsa ton paixth ekei kai den parakolouthousa..lathos mou nai isws na einai kai swsto to ban tou zara pantos den nomizw na einai perma ... isws kapoia poinh na mou aksizei .. auto ..

PataGoS
14-05-2011, 10:11 PM
Ekrina oti xreiazete ban sto sugekrimeno game logo autou pu ekane sto telos, borei o logos pu eipe 'aferethika' na einai alithinos, den tha epiminw, efoson ekane unban reQuest as krinoun oi admin .

Lafayette
14-05-2011, 10:15 PM
, borei o logos pu eipe 'aferethika' na einai alithinos, .

pistepses diladh pws mporei na to eipa ws dikeologia gia na mh me bannareis?thn alhtheia tha pw re file ...an eine tha elega sorry piga afk kane me ban..sto pc imoun ke milaga me ena palikari dipla mou pou m lege gia ton patera tou...Anyway Psemata den pextikane..

pR.PiRoVoLaw)
18-05-2011, 01:17 AM
+1 ston gay.. filo m .. .. kalos player... + me kala manners..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! den vrizei potE!!!!!

enjen
18-05-2011, 01:19 AM
+1 ston aderfo mou~~> pr.pirovolaW) oti h8ela na pw ta eipe o idios !;))

Lafayette
18-05-2011, 01:21 AM
+1 ston gay.. filo m .. .. kalos player... + me kala manners..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! den vrizei potE!!!!!


+1 ston aderfo mou~~> pr.pirovolaW) oti h8ela na pw ta eipe o idios !;))

XAXAXA Na'ste kala TY:)

kolopaidw_NOL
18-05-2011, 10:21 AM
+1 exei kala manners GL akreo ban pisteuo

prot0n0s
22-05-2011, 10:11 PM
Δεν αποτελεί δικαιολογία το "αφαιρέθηκα",ο admin έπραξε σωστά σύμφωνα με τους κανόνες και αυτό που έκανες ήταν πράγματι gameruin.
Θα δεχτείς 1 εβδομάδα ποινή για το σφάλμα σου.
Σε παρακαλώ άλλη φορά να έχεις το νου σου εκεί και όχι δεξιά αριστερά για να μην έχουμε παρόμοια γεγονότα.
Μετά την λήξη της ποινής το ban θα αφαιρεθεί αυτόματα.
TimEBan CreAteD.
TopiC CLoseD.