PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : 69)eL_tOrO



eL_tOrO
14-05-2011, 12:01 AM
Clan NoL Unban RequestYour Battle.Net nickname: 69)eL_tOrO
Game name: nlda nomizw
Admin name: 3oM
Reason: afk
Time of event: sto 40 kapou
Further details: eipa ston en logo admin apo thn arxh tou game oti eimai se net kai dn exw xrono kai eipe an kaneis plug efuges ban...meta sunexisa to game kai eixa ping logo tou net to opoio eixe ftasei se kapoia fash sto 101...eipa na kanei ping gia na dei oti exw ping alla mou leei kane apla checkme...meta apo ligh wra pou parapone8hka ekane kai eixa 89 ping kai leei oti einai ligo...telos pantwn gia na mn sas kourazw apo thn arxh tou game htan ex8rikos mazi mou kai me apeilouse oti 8a faw ban kai eirwnevotan sunexws...epishs ekane mute apo monos tou opote h8ele epidh egrapsa !ff...sto 40 loipon kapou danistika 2 eurw apo enan friend mou gia na balw wra gt to eixa pei ston admin oti dn exw xrono...arghsa ligo kai me kickare mallon kapou sta 3 lepta...ta stats mou an 8umamai kala htan 9 h 8-13 kai mou leei 8a fas ban gia gameruin an me pas abuse kai tetoies apeiles...meta to kick omws egw ton whispara kai tou eipa ti sumbainei kai autos apla mou elege eisai gameruiner kai gj...egw to mono pou 8elw einai na fugei to ban pou efaga adika...kai dn 3erw alla nomizw oti o en logo admin prepei na prose3ei ligo thn sumperhfora tou...ty gia ton xrono sas elpizw na ginei dekto to unban mou...epishs an to staff 8elei na e3etasei kai thn upo8esh tou admin meta to unban an 8elei kapoios mporw na kanw admin abuse me to replay pou einai sta net saved...ty kai pali an kai mallon sas kourasa ligo me tis leptomeries...:)

Me[G]a
14-05-2011, 12:05 AM
support sto paidi imastan sta idia net diplana pc...:P apo emena danistike leuta to ftwxadaki hehe....einai alitheia opws ta leei apla epeidei autos pou douleue sta net itan kathisterimenos kai epidei eixe pelates argise na tou valei wra kai etc egine kick gia afk +1 apo emena good luck!!

spartak0s-
14-05-2011, 11:19 AM
psakse na vreis ton admin tou game na tou peis na erthei na postarei,
legontas tin gnomi tou gia to ban.
an se agnoeisei krata ss kai postare edo.
an exei to replay anevaseto,tha voitheisei.
ta stixeia sou:
<@DA-Bot> 14-> [NoL]: [69)eL_tOrO] was banned by [3oM] on 2011-05-13 (nlda) because: [game ruin] [PERMANENT] (0.1s)

eL_tOrO
14-05-2011, 11:34 AM
auto einai to reaplay...ore3h gia game mporei na mn uphrxe gt o 3oM htan polu epi8etikos apo thn arxh kai me apeilouse se kapoia shmeia tou game gia ban kai tetoia kai epishs elege eirwnika sxolia akoma kai gia thn clan mou...:/elpizw na sas boh8hsei to reaplay...a kai epishs mou eipe oti me ekane ban logo afk...kai gi'auto me kickare...gameruin dn uphr3e pantws eseis apofashzete...kai an sunexisei o admin etsi 8a ftasw kai mexri abuse tou...

C0uP_d3_GrAcE
16-05-2011, 01:47 AM
Σε κατι τετοιες περιπτωσεις ,γνωριζω πως ειναι δυσκολο να γινουν πιστευτα τα λεγομενα καποιου που του συναιβει κατι παρομοιο.Το παιδι ομως ,το γνωριζω καλα και μπορω να εκφερω θετικη γνωμη για το ατομο του ,λεγοντας πως δεν θα εκανε gameruin και πως απλα ηταν μια ατυχη στιγμη.Αλλωστε ,ενα παιχνιδι ειναι και γιαυτο πρεπει να ειμαστε προετοιμασμενοι οτι μπορει να εχουμε και τις ατυχιες μας.+1 λοιπον απο εμενα!Ο λογος στον αρμοδιο!καλη τυχη φιλος! :-)

eL_tOrO
17-05-2011, 10:46 AM
filos apo oti eides kai egrapse kai o me[g]a mou edwse lefta autos kai gi'auto mphka game...!!!autes oi erwthseis dn einai logikes efoson mou edwse lefta kai sunexisa na paizw kanonika to game...ola ta alla apla einai gia na anebainoun ta posts...:D

Cloudakos
17-05-2011, 02:17 PM
Soz dn koitaksa t post t mega...Kai file dn xreiazomai ta post p les ffs :S Eimai polu pio palios apo sena dw!! Tsp tzampa spam GL

eL_tOrO
17-05-2011, 05:40 PM
apla filos perimena na mou dwsei apodei3h sto tamio kai dn nomizw oti arghsa kai toso polu...par'ola auta o admin dn dikaiologhte na kanei kick gia afk kai ban gia ANUPARKTO tonizw gameruin...kai otan ton whispara me eirwnwvotan sunexws kai elege gj sou kai tetoia...kai sigoura dn einai tuxaio oti exei duo sunexomena abuse enantion tou...kai dn nomizw oti me acc pou eimai member ths MYM(an sas endiaferei)kai me 50+ games nol 8a ka8omoun epithdes afk...kai ta gegonota ta epibebaiwse kai o admin Me[g]a o opoios htan se diplano pc kai mou danhse 2 euro kala na einai to paidi...:Dopote egw 8elw mono to unban mou se auto to section an ginei...:)h timwria tou admin einai hdh se allo section(admin abuse)opou kai asxolountai oi armodioi me to 8ema...!!!

prot0n0s
22-05-2011, 10:07 PM
Είδα αρκετά για να συμπεράνω τι πρέπει να κάνω.Λοιπόν,για μένα σύμφωνα με τους κανονισμούς έκανες Gameruin,καθόσουν λίγο afk,ήσουν συνεχώς χωρίς την ομάδα σου και γενικά δεν φαινόσουν να συμμετέχεις ενεργά στο παιχνίδι.

Απειλές είδα και από τις δυο πλευρές,για αυτό θα σας δώσω και στους δύο μια προειδοποίηση...
Στο μέλλον δεν θα είμαι το ίδιο ελαστικός.

Παρά όλα αυτά θα δεχτείς 1 εβδομάδα ποινή για το συνολικό σου gameruin.
Μετά την λήξη της ποινής σου το ban θα αφαιρεθεί αυτόματα.
TimeBan CreaTed.
TopiC CloseD.