PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : vivh.



NameLeC
17-05-2011, 08:43 PM
Όνομα του κατηγορούμενου admin: Vivh.

Το όνομα σας: HaTeBreeD(HD

Game Name:nlvivh

Παράπτωμα του Admin:enno apo to team tou vrizei gondar gia ena unpause pou dn ftaiw kan ama deite ... meta vrizei o batrider kanei ena mute sunexizei o batrider dn kanei ban se kanenan +vrizei kai autos +poulaei eirwnia !!!! deite to replay !!!!!

Georgezz
17-05-2011, 09:41 PM
katarxas eikinaw me to pause loipon ekane enas pause k to edwse xwris na pei tpt k dosame fb auto ti einai dld dn eprepe na kanw ban???k oso gia thn eirwnia dn katalava re mages an rwthseis kapoion poios se ekane admin einai eirwnia???dld tha 3exasoume k auta pou 3erame me kati tupous san k auton???k oso gia to ban pou zhtousan oi adntipaloi egw dn eixa provlhma na kanw gia ton simpekti mou dn ton hxera kan alla dn ekana opws tha dite giati sthn arxi vrizan oi antipaloi k meta o dikos mou k gia na einai dikaio dn ekana kanenan pistevw pws epraxa swsta twra dite replay k pite mou an eirwneutika i kati allo...egw dn exw dhmiourghsh kanena provlhma oso kairo eimai admin dn tha vgei twra autos na pei oti ton eirwneuthka

---------- Post added at 07:41 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

a kai kati akoma mages autos pou ekane to abuse mphke sto game mou me kati filous tou k otan ekana pause sto telos gia na dw ti shnevei giati malwnan mou estelne wisp k mou elege astous na lene k mhn kaneis tpt k dose unpause se na teleiwsei...auta eixa n pw...dn tha krinw egw an einai astoxo to abuse alla etsi pistevw!!!

sex_pot_prince
17-05-2011, 09:46 PM
-1 i vivh einai poli swstos admin kai exoume pe3ei para polla games mazi enw einai akrivodikaios arketa epidi eida to replay hatebreed kai si eisai idietera eristikos me to rsume

Georgezz
17-05-2011, 09:47 PM
to mono pragma pou tou eipa htan "skase" giati eixan pesei 3 4 atoma k legan ban ban ban sunexeia egw dite sto chat mas stous sumpektes mou tous elega mhn milate sto all k mhn vrizete olo auto to pragma elega dld tha mou thn poune kiolas???egw dn ftaiw se tpt oti htan swsto ekana..

spartak0s-
17-05-2011, 10:23 PM
enoeite -1 sto abuse proton giati exoume peksei arketa games mazi,kala manners kai kalo
teamlaying.sostos admin den dinei aformes kai genikotera porspathei se kathe game na kilisei omorfa.

teh_
17-05-2011, 10:27 PM
Dhladh epeidh den ithele na dunamitisei thn atmosfaira kai na rixnei bans deksia kai aristera erxesai esy twra kai kaneis abuse.Pote tha kseperasoume tis mikroprepeies kai ton upermetro egwismo se auto to kanali den kserw. -1 sto abuse

ButrouL
18-05-2011, 01:48 AM
Egw(o batrider) se ebrisa sto telos giati sto krataga apo tin "poustia" pou ekanes stin arxh me to fb
Kai fanike oti to ekanes epitides gt erikses amesws ta skills
Zitisa sorry meta, den ftaiei o admin se tpt pio logiko tha itan na kaneis emena i ton gondar user abuse!

AkridaS[oWneR]
18-05-2011, 04:26 AM
-1 sto abuse...Exw paiksei polla games me ton en logo admin..den brizei oute eirwneyete oute kan otan sto team ton Sentinel paizoume metaksi mas (dhl 5 B.Net filoi)..opote astoxo to abuse gia emena..pisteyw prepei na metafer8ei sto User Abuse Section gia ta manners tws 2 allwn user apoti fenete sto replay..H apla na dextei 1 lvl warn pou exase thn psyxraimia tou prostgmhs kai eipe to SKASTE...

NameLeC
18-05-2011, 11:14 AM
Georgezz

katarxas eikinaw me to pause loipon ekane enas pause k to edwse xwris na pei tpt k dosame fb auto ti einai dld dn eprepe na kanw ban???k oso gia thn eirwnia dn katalava re mages an rwthseis kapoion poios se ekane admin einai eirwnia???dld tha 3exasoume k auta pou 3erame me kati tupous san k auton???k oso gia to ban pou zhtousan oi adntipaloi egw dn eixa provlhma na kanw gia ton simpekti mou dn ton hxera kan alla dn ekana opws tha dite giati sthn arxi vrizan oi antipaloi k meta o dikos mou k gia na einai dikaio dn ekana kanenan pistevw pws epraxa swsta twra dite replay k pite mou an eirwneutika i kati allo...egw dn exw dhmiourghsh kanena provlhma oso kairo eimai admin dn tha vgei twra autos na pei oti ton eirwneuthka
ok re file dn eirwneutikes alla to 'skase esu' dn einai manners gia admin ok ade tra kai hr8ane oloi h filoi sou sto post -1 einai gamtos klp fere allous 20 dikigorous !!! kai dn evrise kanenas apo to team mas o bat eipe 'parta arxidi ' ok ase na e3etasti apo tous armodious !!!!

kai oso gia to unpause dn ftaiw egw pou pige o allos tab eipa sec dn eipa 9a katsw 10 wres pause etsi dn ftaiw se kati ekei epeidi pige tab egw prosopika otan kanoun pause dn paw tab !!!!!

Niaou-
18-05-2011, 01:55 PM
Πρεπει να εισαι φιλος με τον αντμιν για να πεις την αποψη σου? Ωπα δεν το ξερα αυτο....Παντως abuse απο την vivh δεν υπαρχει. Δεν ξερω τωρα εσυ τι θα πεις για δικηγορους και λοιπα αλλα εγω προσωπικα δεν τον ξερω τον βιβη

Georgezz
18-05-2011, 02:27 PM
katarxas thelw na sou pw kati sto game moy mphkes me 4ada katalaves??k dn se upostirixan kan sto post sou filaraki mallon to xeroun k autoi pws exeis adiko ok???k oso gia tous friend vlepeis k monos sou pws kanan support kapoioi pou htan eidh sto game k oi upoloipoi eidan replay giauto mhn protrexeis k les oti nanai...giati tha vgeis ektethimenos sto telos

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

file sto post sou eipes pws se evrisa k poulhsa eirwnia twra xana grafeis k les eirwnia dn poulhses apofasise ti ekana telika poulhsa eirwnia h oxi???

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:12 PM ----------

re palikari mou otan kanei enas pause exw 3 lepta sthn diathesh mou na kanw oti thelw k tab na paw!!dld kaneis pause k dn rwtas an einai oloi ok???ti pragmata einai ayta??k mou les pws eisai admin kiolas???re file sou eipa kane abuse gia kapoion logo twra auta pou les dn einai sovara k vlepeis k monos sou pws antifaskis sto prohgoumeno thread pou esteiles

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:19 PM ----------

sto monadiko pragma pou ekana lathos k to paradexomai einai pou eipa auto to "skase" dn einai dikaiwlogia alla to eipa giati spamarate oloi dn einai tropos na epivlithw me auto alla ti na kanw ti epa kremaste me..k oso gia tis vrisies kata thn gnwmh mou epraxa swsta giati k oi duo pleures vrizate k dn hthela na kanw xeirotera ta pragmara

NameLeC
18-05-2011, 10:28 PM
to ti vrizoun kane ban kai tous filous m kane ban dn mas noiazei re file ton ekanes mute mia fora swsta epra3es 2rh fwra eipe 'parta arxidi ' gt dn ton ekanes ban ? oxi gt friend mallon ?
kai oso dn ipostirizoun h filoi m dn 9eloun na spammaroun sto post telos panton asto na to e3etasoun file m gt trelenesai afou exeis dikaio kai dn eipes mia fora 'skaste to eipes pano apo 3-4 !!!!!

Georgezz
19-05-2011, 01:19 AM
prwtwn dn trelenomai eimai apoluta xalaros pistepse me k deuterwn dn einai thema filias apla vrizan k oi duo pleures katalaves??opote mhn mou les emena ta xaza sou twra...k to skaste pou eipa pano apo mia fora to eipa giati opws fenete k sto replay prizate oloi thn wra sto all k dn me afinate oute na milhsw kan

NameLeC
19-05-2011, 02:07 AM
ta xaza pou lew egw ? as ekanes ban kai ton m8 mou na ta les kai mono sou dn epra3es swsta kane ban an 3ereis ta rules !!!

Georgezz
19-05-2011, 02:10 AM
dn xerw ta rulez les???file eilikrina me kourases ok???sto lew gia trith fora dn mou aresei na dinw etsi stegna ban katalaves???eida oti vrizan k oi duo pleures k dn ekanan kanenan apla mute apote mhn me zalizeis plz...ase na krinoun alloi dn tha gineis esy kriths mou ok??

Georgezz
19-05-2011, 11:01 PM
re palikari mou to thema sou poio einai gia na katalavw???exeis ginei pragmatika eknevristikos eilikrina...to skase to vlepeis san vrisia??otan dn me afineis na staurosw oute mia lexh exeis k parapono???k oso giauto pou eipes na erthoume trikala mhn mou les emena tetia katalaves???dn sou milhse kaneis asxhma eidika egw k se kanenan dn milhsa giauto prosexe ti les otan milas gia mena giati dn ekana tpt!!!k tou eipa mhn prizeis allo re file eleos dld sto zhtaw san xarh ase na krinoun ta staff mhn spamareis allo

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:19 PM ----------

pros ta staff mages plz kante ton kopo na dite ligo to replay k an exw kanei se kati lathos as me timorisete apla perimenw mia apanthsei dn antexw toso spam plzz.....

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

katarxas file egw eilikrina dn exw katalavei ti pragma zhtas...sthn arxi eleges oti eixes provlhma pou dn ekana ban ton allon pou evrise k sou e3hghsa giati dn ekana twra mou les oti thes na faw demote epeidh eipa skase 3ekatharise ligo ti zhtas k meta steile mhn spamareis oti nanai dn antexw allo

NameLeC
19-05-2011, 11:34 PM
to skase dn pigene kan se emena gt ekeini tn wra dn milousa opote pisteuw anaferosouna allou apla dn ekanes ban ton allon !!!!

Georgezz
20-05-2011, 01:57 AM
eilikrina varethika na lew ta idia pragmata sunexeia eipa giati dn ekana ban dn xreiazete na xana pw kati..

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

k oson afora to skase se olous sas pigaine giati spamaratei k dn mporousan na grapsw tpt

ActiveTourman
20-05-2011, 05:21 AM
Akoustikan kai oi 2 apopses apo ekei kai pera an thelete na sunexisete na tsakoneste go se pm.

CLOSED mexri na eksetastei

alexic
31-05-2011, 01:15 PM
User Sandi. banned για manners.

Δεν υπάρχει abuse απο τον admin.

Denied / Closed.