PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : mummy_goose2



niklet
24-05-2011, 04:52 PM
Your Battle.Net nickname: mummy_goose2
Game name: ar112
Admin name: T4xIDriver
Reason: manners
Time of event: -
Further details: Έβρισα έναν συμπαίκτη μου που είχε πολλά deaths και ο admin μου έδωσε ban για manners (χωρίς warn,αν και δεν έχει σημασία όπως υποστηρίζετε ένα μέρος των admins). Είχα πολλά games με αυτό το name, 218 αν δεν κάνω λάθος. Τον admin που μου έδωσε το ban τον ψάχνω μια βδομάδα περίπου αλλά δεν τον βρίσκω online τις 15 ώρες από το 24ωρο που είμαι σε game. Έχω μετανιώσει και αν γίνει το unban θα προσέχω πολύ περισσότερο και ούτε κατά διάνοια δε θα ξαναβρίσω.
Στοιχεία για το game δεν έχω γιατί ξέχασα να το κάνω save.

Mr.AsDfGhJl1
24-05-2011, 05:06 PM
[Eleos]: [mummy_goose2] was banned by [T4xIDriveR] on 2011-04-07 (AR112) because: [MANNER]
opws kai na exei prepei na vreis tn admin eite st bnet eite edw sto forum....an einai astou mesege sto profil t edw wste na doume ki emeis oti einai unactive h s agnoei...

o T4xIDriveR exei faei ban..opote giauto dn 8a mpainei kiolas.....exei na mpei 3 meres...
[T4xIDriveR] has played 1905 games. Average loading time: 17.23 seconds. Min stay: 3%. Average stay: 97%. First game: 2010-02-28. Last game: 2011-05-21. (4.35s)

twra to 8ema einai ti vrisia eipes.....an evrises suggeniko proswpo h 8eia tote t ban s 8a meinei opws exei...an htan kamia mikroterh vrisia tt kakws ekane o admin kai se banare kateu8eian..!!

niklet
24-05-2011, 05:54 PM
Δεν έβρισα συγγενικό πρόσωπο. Ό, τι βρισιά είπα αφορούσε εκείνον σαν προσωπικότητα. Θα αφήσω μήνυμα και στον admin αλλά έχει περάσει καιρός και αμφιβάλλω αν θα το θυμάται καν. Γι αυτό και ζητάω μια δεύτερη ευκαιρία με το name mummy_goose2.

xDooMsDaYx
25-05-2011, 12:59 PM
Έχεις διορία 2 ημερών να βρείς τον admin. Επικοινώνησε μαζί του στο Battlenet ή αφησέ μήνυμα στον τοίχο του. Αν σε αγνοήσει ή σου απαντήσει περιφρονιτικά κράτα screen shot και ποσταρέ το εδώ.

[Eleos]: [mummy_goose2] was banned by [T4xIDriveR] on 2011-04-07 (AR112) because: [MANNER] [PERMANENT]

niklet
25-05-2011, 01:41 PM
Έχω αφήσει μήνυμα στο προφιλ του αλλά και private. Στο b.net δεν τον βρίσκω, είμαι σχεδόν 15 ώρες τη μέρα μέσα σε games.

T4xIDriveR
25-05-2011, 06:39 PM
vres replay gt de 8umame ti eipes...
kai den eisai o monos p exw kanei ban xwreis warn...kai auto shmenei oti ievrises panagia/xristo h mana h soi ktlp katei sovaro allios 8a eixe prota warn...pistevo na ktlves ti leo...
wso gia ta game sou an se ennoiaze 8a prosexes ti les.....
k mi m peis eixes nevra ktlp..

niklet
25-05-2011, 07:17 PM
replay που να βρω; τέλος πάντων, δε θέλω να δικαιολογηθώ και να πω νεύρα ή τίποτε άλλο απλά θέλω μια δεύτερη ευκαιρία με αυτό το name γιατί όντως με ενδιέφερε το συγκεκριμένο name με τόσα games αλλά είναι η κακιά στιγμή που σε όλους τυχαίνει. πραγματικά δεν είχα βρίσει συγγενικό πρόσωπο και σε καμία περίπτωση παναγία ή χριστό. εάν θυμάμαι καλά είχα πει γαμώ το φελέκι/κεφάλι σου ή κάτι τέτοιο, ό,τι είπα αφορούσε μόνο αυτόν. λογικό να μη θυμάσαι. σου χα πει κιόλας 'καλά είδες τα stats μου και κάνεις ban γι αυτό;' μπορεί να μη σε νοιάζουν τα stats, εγώ το μόνο που ζητάω είναι μια δεύτερη ευκαιρία με το name όπως ήδη ανέφερα. το τωρινό name μου στο b.net είναι trixoto_xaski σε περίπτωση που θέλει να πει κάποιος κάτι για μένα.

T4xIDriveR
25-05-2011, 07:30 PM
replay που να βρω; τέλος πάντων, δε θέλω να δικαιολογηθώ και να πω νεύρα ή τίποτε άλλο απλά θέλω μια δεύτερη ευκαιρία με αυτό το name γιατί όντως με ενδιέφερε το συγκεκριμένο name με τόσα games αλλά είναι η κακιά στιγμή που σε όλους τυχαίνει. πραγματικά δεν είχα βρίσει συγγενικό πρόσωπο και σε καμία περίπτωση παναγία ή χριστό. εάν θυμάμαι καλά είχα πει γαμώ το φελέκι/κεφάλι σου ή κάτι τέτοιο, ό,τι είπα αφορούσε μόνο αυτόν. λογικό να μη θυμάσαι. σου χα πει κιόλας 'καλά είδες τα stats μου και κάνεις ban γι αυτό;' μπορεί να μη σε νοιάζουν τα stats, εγώ το μόνο που ζητάω είναι μια δεύτερη ευκαιρία με το name όπως ήδη ανέφερα. το τωρινό name μου στο b.net είναι trixoto_xaski σε περίπτωση που θέλει να πει κάποιος κάτι για μένα.

twra tin eipes ti mlkias re c...
einai dynaton na pei kapoios gamw to kefalis kai na se kanw ban??? sovarepsou ligo ^_^

kakoulis
25-05-2011, 07:44 PM
Paidia auta pou sizitate ta exo diabasei poses fores kai se alla post!pantos pisteuo oti prepei na dothei mia eukairia stin kopelia kai tha po kai ta epixeirimata mou.(1) eixe arketa games (an einai o alithinos arithtmos bebaia) (2) einai kai kopela gamer kai prepei na dothei mia epieikia (pragma pou einai sigouro apo ta games ama paiksete mazi tis kai oxi epeidi checkare female )(3)tin periodo pou efage to ban an den kano lathos eixan allaksei ta rulles gia ta manners kai sou ekanan apetheias ban xoris warn....
Auta eixa na po o logos stous armodious.

niklet
25-05-2011, 08:45 PM
το μόνο σίγουρο είναι πως σε καμία περίπτωση δεν έβρισα μάνα πατέρα κ ειδικά παναγία και χριστό. εν πάση περιπτώση, είναι ο λόγος μου εναντίον στον δικό σου. δε θα βγει πουθενά ότι και να παραθέτουμε στο forum.. θέλω μόνο μία δεύτερη ευκαιρία με το name, αν γίνεται.

qqkos
26-05-2011, 03:28 PM
[mummy_goose2] has played 225 games. Average loading time: 11.99 seconds. Min stay: 7%. Average stay: 97%. First game: 2011-03-11. Last game: 2011-04-07. (4.66s)

auta einai ta stats sou.....twra den 8elw na parw 8esh....ton taxi ton kserw kairo den nomizw na ekane kati adikiologita einai psixremos k gnwsths twn rlz gia na mhn se kanei mute mporei na ksefiges ligo......

niklet
26-05-2011, 05:01 PM
Δεν διαφωνώ μ αυτά που λες, σίγουρα τον ξέρεις καλύτερα κ από ότι θυμάμαι στο game ήταν και πολύ καλός player, αλλά όπως ξαναείπα, είναι ο λόγος μου εναντίον του λόγου του. Αν το δει κάποιος αρμόδιος για το unban, θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχει περίπτωση να μου δοθεί μια δεύτερη ευκαιρία με το συγκεκριμένο name. Δεν θέλω να δικαιολογηθώ αλλά όντως περνούσα μια δύσκολη φάση εκείνες τις μέρες και ίσως να θεώρησε ο admin ότι με αυτά που είπα ξέφυγα. Ειλικρινά όμως δεν έβρισα μάνα πατέρα κτλ και ειδικά παναγία και χριστό. Επαναλαμβάνομαι όμως και δε θέλω να γίνομαι κουραστική. Αν υπάρχει λύση ας δοθεί.

qqkos
26-05-2011, 11:36 PM
ok den nomizw na einai polu duskolo na sou dw8ei mia deuterh eukeria......gL <3

Valandis1992
26-05-2011, 11:40 PM
DEn kserw ti egine..alla oses fores paiksame antipaloi einai kalos paixitis... :D Aksizei mia akomi eukairia arkei na min to ksanakanei!!!!

niklet
27-05-2011, 08:49 AM
Σας ευχαριστώ παιδιά. Αναμένω λοιπόν την απάντηση κάποιου αρμόδιου.

C0uP_d3_GrAcE
27-05-2011, 10:41 PM
Closed μεχρι να βγει η τελικη αποφαση απο τον αρμοδιο!

xDooMsDaYx
29-05-2011, 01:36 AM
Μιας και δεν υπάρχει replay , δεν μπορεί να αποδιχθεί τίποτα. Το αίτημα σου δεν θα γίνει δεκτό και θα δεχτείς μια ποινή 10 ημερών. Θα παρακαλούσα να υπάρχει περισότερη προσοχή στο μέλλον για να αποφύγουμε παρόμοια περιστατικά. Δεν θα έχεις άλλη ευκαιρία.

Timeban Created : 15 days.
Topic Closed.