PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : shade_



shade_
26-05-2011, 07:29 PM
Clan NoL Unban RequestYour Battle.Net nickname: shade_
Game name: nlboy nomizw
Admin name: thunder_boy
Reason: manners
Time of event: 0
Further details: hmoun lan me ena filo mou me ton opoio sto lobby eimastan same team...epefte polu spam apo ta paidia tou game btw kai den phra xampari oti mas swapare o admin kai mas xwrise...meta to edwse...mpikame sto game kai molis to phra eidhsh oti eimastan adipaloi eipa ta xarakthristika : zwo kai ilithiioi me tin xrhsh caps...an eipa kai kati allo pou den nomizw as to pei o admin . ty.

Gatakia
26-05-2011, 08:01 PM
me to palikari eimouna sto game kai ontws ena zwo kai ena ilithioi eipe kai me to dikio tou +1 apo mena sto unban tou!!!!!!

prot0n0s
26-05-2011, 09:00 PM
Έχεις 2 μέρες στην διάθεση σου να βρεις τον admin του παιχνιδιού και να του πεις να έρθει να μας πει την γνώμη του.Αν σε αγνοήσει ή σου απαντήσει περιφρονητικά κράτα μια χαρακτηριστική φωτογραφία και ποστ εδώ,ώστε να υποστεί τις ανάλογες συνέπειες
Τα στοιχεία σου.
14 [NoL]: [shade_] was banned by [ThunDer_BoY] on 2011-05-26 (NLBoy) because: [manners]

shade_
26-05-2011, 09:13 PM
tou eipa na erthei molsi eftiaksa to thread...tora den kserw ti tha kanei ! an kai apo monos tou eipe oti tha erthei molis me banare!!! tha ton eidopoihsw kai aurio an ton petuxw ...

RipperakosS
26-05-2011, 09:21 PM
Apo tn stigmh p kaneis Swap pisteuw pws prepei na rwtas an einai oloi Ok..!! to an evrises einai ontos PARAPTWMA alla dn eixes adiko na to kaneis! +1 sto palikari! a3izei eukairia!

ThunDeR_BoY
26-05-2011, 10:40 PM
Enas eixe problima me kapoion allon sto sentinel opote anagastika na kanw swap 2 6, kaneis den m eixe pei pws itan mazi ta dio pedia kai ka8ws egine kai to swap den eipan tipota oute tote. Profanws tha edixe kapoion IP adress oti itan to idio otan mpikan alla to channel itan full (40) opote katalabenete pws molis ekana to game mpikan amesos 10 atoma kai dn pira eidisi me to spam p epefte ama itan idia IP i kati tetoio... Telos pantwn xekinanw t game, kai molis to pernei xampari oti itan me to LAN tou, arxise na leei me !CAPS!," POIOS ILITHIOS ZWO EINAI O ADMIN GAMW? " , sinexizei xoris egw na lew tipota, POIOS MALAKAS admin zwo MAS ALLAXE kai kati tetoia. Tou exigw tin katastasi pws eixe, kai pws den katalaba kai pws dn to ekana epitides, parola auta , sinexise me ta !CAPS! na me prosvalei, alloi borei to ZWO , to MALAKAS , kai to ili8ios na min t 8ewroun toso simadiko. Na sas pw tin ali8eia oute egw tha 8igomoun alla to gegonos oti kratisa tin psixremia mou para tis idi prosvoles p eixe pei enadion mou kai sinexise na me prosvalei me eknevrise afadasta kai ws admin me tin diki m krisi apofasisa na valw ena telos se auto kai na ton timorisw ka8ws dn einai armosth siberifora. Otan ginete kati tetoio sinexizei to pexnidi i alliws adi na ka8ete kai na me vrizei na mou zitisei ena Remake to opoio tha edina euxaristws ka8ws xerw pws einai na plironeis se ena web kai na pezeis enadion tou filou s p ka8ete dipla s akrivws. Gia auton akrivws ton logo loipon opws eipa kai noritera 8ewrisa swsto na parw ta metra m kai to ban. Auta apo emena.

Episis eipa ston Shade_ pws den exw KANENA APOLITWS provlima na er8w sto forum na ton kanw !SUPPORT me tin proipo8esi oti tha mou zitouse ena esto signomi gia tin siberifora tou ka8ws dn eixa kamia pro8esi na tous xalasw tin dia8esi me to na tous xorisw. Gia auton akrivws ton logo dn iparxei support apo tin pleura m alla den exw problima na ginei unbanned dn ton 3erw prosopika oute m exei xanadimiourgisei provlima se alla game mou.

Epipleon exei arketa game 900 kati ama 8imamai kala opote einai enas allos logos p isws ton kanete unban. Den me endiaferei sto kato kato tis grafhs. gl hf

small_H0uz0uris
27-05-2011, 02:41 AM
Λογικό να ξέφυγε το swap από τον admin από τη στιγμή που επικρατούσε χαμός στο lobby
με τα mass join-left .... Για να μην μακρυγορώ μπορεί και να μην το 'δε το παλικάρι το swap,
αυτός δεν είναι λόγος να τον προσβάλλεις ! ! !

3 εβδομάδες ποινή για τα manners σου

Τimeban Created
Topic Closed