PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : needtosee



The.Blind.Guard
26-05-2011, 10:47 PM
* Όνομα του κατηγορούμενου admin:needtosee

* Το όνομα σας:The.Blind.Guard

* Game Name:nlneed1

* Παράπτωμα του Admin:ban xoris logo!

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό:molis teleione to game spagane me kanei ban gia manners kai kala ! thelw na elenxti to replay kai na paei admin abuse!!! check kai gia mh tou user clock!!

NeedToSee
26-05-2011, 10:56 PM
Spammareis συνεχεια και βριζεις κιολας παρ'ολο που σε προειδοποιησα κιολας.



*Οποιος απο το Staff κοιταξει το replay για να δει αν εχω maphack, ας δει και ποιος usarei τον Leaver (mirana).
Εφοσον πουλησανε τα Item του επρεπε να τον εχουν στην πηγη και οχι στο tower για hits και arrows. Οποτε καποιος πρεπει να φαει ban γι' αυτο. Και ειμαι σχεδον βεβαιος οτι προκειτε για τον blindguardian. :D

Salvation-
26-05-2011, 10:56 PM
Osoi dn katalabainoun to game lene gia mh . Epaiza sto game auto k dn tithete thema tetoio . Apla deite to lane katw potm gondar k tha katalabete an prepei na asxolitheite . Oso gia to ban , AKSIOS ! :D

The.Blind.Guard
26-05-2011, 11:14 PM
NA To checkaroun i armodiei to replay na dounai pios paizei mirana gt to paidi exei para poly megalo coblex mazi m!!!

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 08:59 PM ----------

Dite sumperifora kai sto lobby otan tou zitaw na dei to post !!


http://www.mediafire.com/?14ohjxizexh17kj

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:10 PM ----------

salvation epidei einai to filaraki sou den sumenei oti egw eimai o vlakas tis ipothesis kai m aksize to ban! kai min tou dineis to dikio!!

se_ola_kalloss
26-05-2011, 11:36 PM
opws eipa kai sto unban request tou paidiou:1 sto unban
katarxhn 8ellw na pw kai ena signomh dimoseia pou epesa mesa sto game kai to xalasa......
na pw ena euxaristw se auton-authn,pou me usare kai me pire kai kill kai ekane kai oraia arrow
egw otan mporesa kai ksanampika milisa kai me ton admin tou eipa ti egine tou zithsa kai signomh kai mou eipe np.
tora to ban dn aksize gt dn eipe kai kati toso tragiko to paidi.....den einai nmz tetio paidi pou na prokalh apo oso nmz..... tora ethxe pano sto game kai sta neura na pei kai kati parapanw.....+1 sto unban kai palli tou paidiou.

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------


Osoi dn katalabainoun to game lene gia mh . Epaiza sto game auto k dn tithete thema tetoio . Apla deite to lane katw potm gondar k tha katalabete an prepei na asxolitheite . Oso gia to ban , AKSIOS ! :D

dld ti enoeis me afto file?gt tora mou tin edoses.

Salvation-
26-05-2011, 11:51 PM
Enow oti exw barethei oloi na lene gia mh xwris logo . An paizeis kapio kairo oxi k poli , kapia pragmata einai fusiologika na ta kaneis k na koinise k na koitas map ktlp. Dn einai logos etsi afthereta na kathgoreis tous players. Des to replay meta bebaiosou k meta go post . Apla ta pragmata kai omorfa . DN pisteuw na diafonei kaneis se auto . Tespa hf :D

Rd)Junked
27-05-2011, 12:11 AM
Enow oti exw barethei oloi na lene gia mh xwris logo . An paizeis kapio kairo oxi k poli , kapia pragmata einai fusiologika na ta kaneis k na koinise k na koitas map ktlp. Dn einai logos etsi afthereta na kathgoreis tous players. Des to replay meta bebaiosou k meta go post . Apla ta pragmata kai omorfa . DN pisteuw na diafonei kaneis se auto . Tespa hf :D
Edw simfwnw ..dioti an kapoion paikth ton usareis poly kairo siga siga kaneis kai pramata tou typou "empeiries" ...diladi paradeigma .. mia fora eixa piasei sun strike gondar 20 deytera apo tin teleytaia fora pou ton eida ...amesws maphack elege .. alloste logiko den itan ? ti na pei .. edw omws fantasou o clock pou o piraylos exei toso aoe diladi lol re pedes ...

Giannopoulos
27-05-2011, 02:28 AM
http://www.mediafire.com/?14ohjxizexh17kj





Prwta apo olla sto print screen auto o blind.guardian upovivazei ton eauto tou kai oxi ton admin kai auto dioti sta wisp pou exoun prohgithei me ton pekth se_ola_kalloss anaferetai ston admin me th leksh vlakas . Episis otan leei ston admin go forum (se wisp) o admin tou apantaei apla kai omorfa legontas "ok re " . o blind.guardian omos ekei , de katalabeinei kai ton spamarei legontas TWRA OMOS , TWRA . Entaksei to katalabame , sou eipe tha bei ,profanestata ton zalises me tin sumperifora sou , sa mikro paidaki ekanes , kai sou apantaei analoga. Episis to oti exeis ferei to print screen sta metra sou ( diladi h teleutaia seira einai auth pou thes na fanei me ton admin na leei oti tha bei se 1 bdomada) simenei oti olo kai kati apanthses kai esy kai o admin alla de thes na fanei , apo ekei kai pera apo oti eida o admin bike kai apanthse amesos an de kanw lathos opote me to na anebazeis auto to print screen de kaneis tipota alo apo to na spatalas to xrono merikwn anthropwn . oso anafora to ban , katholh ti diarkeia tou game o pekths den exei stamathsei na leei "zwo" , "vlaka" kai ta lipa , egine mute - unmute , de simorfothike , mia fora , dio fores , diladi poses fores prepei na ginei gia na Paradextei oti ontos ta manners tou den einai opos tha eprepe kai na apodextei to ban ? fysika to na peis 1 fora vlaka h zwo den simenei oti prepei na fas ban , otan kanei ola osa proanefera omos kai epanelimena ?

Den uparxei paraptwma apo ton Admin, pektes sa ton blind.guardian upovivazoun to epipedo twn dota chanel .

The.Blind.Guard
27-05-2011, 12:14 PM
aderfe paizei ena problem me tis screen sto pc mou giauto!! i mirana eixai items sta prwta 2-3 arrow
kai epitrepete na tin usaroumai efoson den poulisame items!! apla o admin eixai koblex epidei fagame to filaraki tou me tin mirana !!! wso gia to katw lane den mas vgike 0-3 eimoun kai??? thewrise pro??? eleos dld !!! wso gia ton admin Sto epomeno game akrivos nlneed2 epaize me enan filo m kai eki tin idia sumperifora eixan den nomizo na einai tuxaio auto!!!

Giannopoulos
27-05-2011, 02:01 PM
Epeidh tuxainei na kserw kai to epomeno game tou admin mias kai paizei sto magazi pou douleuw , oxi apla den ekane ta idia ala to paidi pou ekane Ban eixe dazzle kai karfothike mesa sto tower kai otan ton rwthsan an to ekane katalathos apantise me thrasos legontas "ante more teleiwnete, spaste kai tetoia" paradextike diladi oti karfothike epitides opote itan ksekatharo game ruin , opote tha se parakalousa na apofeygeis tis aoristies kai tis kathgories xoris na exeis plhrh gnwsh tou thematos , oso gia to screen shot eimai poly periergos na mathw , ti provlima exei to pc sou kai den mporouses na pathseis me ti rodela h me to click kai na doume ti apanthse kai o admin . Parolo pou eixes to provlima pou isxirizesai omos , apo oti eida to screen shot me auta pou se endiefere esena na fanoun ti travikses mia xara . sovara ti provlima einai auto pou se empodize ?

As sovareftoume ..

C0uP_d3_GrAcE
27-05-2011, 10:50 PM
To replay υπαρχει.Ακουστηκαν πολλες αποψεις και οι τονοι ανεβηκαν.
Αρα Closed μεχρι να το εξετασει ο αρμοδιος!

alexic
31-05-2011, 10:20 PM
Εξέταση για mh χωρίς χρόνους δεν υπάρχει, κάνε user abuse με συγκεκριμένα στοιχεία.

Δεν υπάρχει abuse απο τον admin.

Denied / Closed.