PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : GS]FuBu



FuBu
27-05-2011, 01:34 PM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: GS]FuBu
Game name: AP183
Admin name: Prof.stein
Reason: leaver
Time of event: 5:40
Further details: Lipon apo tin arxi tou game ixe prob to mouse mou me to deksi click (genikotera xalase ) clickare stin arxi p kai p kai sto telos katholou me apotelesma na min boro na kano kati prospathisa na alakso mouse ala epidi ine ensirmato ithele restart gia na doulepsi (opos ginete kai me ta ensirmata pliktrologia) kai telospanton mias kai borouse na gini end kai itan noris akoma zitisa tin adia na vgo oste na kano to restart na boro na pekso o admin theorise logika oti leo psemata de m edose tin egrisi kai m ipe na pao forum gia unban opos kai ekana amesos.Borite na dite oti den exo dosi kapia ali aformi mono apo dc logo sindesis exo vgi apo game kai exo 97% stay. Auta lipon zito an ginete na vgi to ban euxaristo gia ton xrono sas

coblex
27-05-2011, 02:57 PM
fainetai oti eixes problima me to pontiki.as erthei kai o admin na pei ti gnwmi tou.kali tuxh me to unban s

FuBu
27-05-2011, 04:01 PM
fainetai oti eixes problima me to pontiki.as erthei kai o admin na pei ti gnwmi tou.kali tuxh me to unban s

ego file tou ipa na erthi tora diko tou to thema...

b(O)nG.
27-05-2011, 04:04 PM
+1 k apo mena to paidi eixe prob me to mouse eleos pia :/

Prof.Stein
27-05-2011, 06:21 PM
lipon to pedi eixe ontos provlima me to mause t eipa oti ama evgene tha tou erixna ban kai as ekane unban request kai oti apofasisun ta staff o tupas den pezei na leei psemata eimai uper tou unban request apla eri3a ban gia kalo kai gia kako

prot0n0s
29-05-2011, 11:15 AM
Εφόσον ο admin συμφωνεί στο να βγει το ban,θα έχουμε άρση της ποινής και συνεπώς ο χρήστης γίνεται unban
Στο μέλλον μεγαλύτερη προσοχή,γιατί δεν θα έχεις την ίδια μεταχείριση την επόμενη φορά
AccepTeD.
TopiC CLoseD.
Εντός μιας βδομάδας το unban θα έχει περαστέι και στο b.net