PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Iced_soul



NameLeC
31-05-2011, 01:17 AM
* Όνομα του κατηγορούμενου admin:ICED_SOUL

* Το όνομα σας:Rock[eN]RolL

* Game Name:nl**

* Παράπτωμα του Admin:to synclimit upoti9etai to ftia3ame gia na mn peftei enas player klp alla epeidi htan os gnwston %100 xameno to game kai epeidi htan o street_dancer=amok)ripper os gnwston oloi 3eroume eipan gt na paroume lose aston na pesei mn valeis sync tou lew sync sto 30 countdown pou epefte o street kai dn evaze kai mou vazei sync sto 0 me 4 drop eidi pou ta kanoun apo to team tou admin gia na mn xasoun to game !!!

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό:ektos apo auto oute mute oute tpt sto huskar sto 32-36 kapou ekei !!!! gl ti na pw soz alla opws mou semperifereste etsi kai egw 9a apantaw!!!!

IseethroughYOU
02-06-2011, 11:43 PM
Που είναι το rule που λέει ότι εάν δεν ανεβάσω sync τρώω warn? ΔΕΙΞΤΟ ΜΟΥ ΤΩΡΑ.Άντε βλάκα μου έβγαλες και γνώμη.

NameLeC
03-06-2011, 12:17 AM
lol 'vlaka ' ?

Eeeoxi
03-06-2011, 12:29 AM
ο thread starter προφανως ειναι/ηταν μεσα στο μυαλο των αντιπαλων και ξερει τι σκεφτηκαν και τι ειπαν μεταξυ τους.''Ως γνωστον" παντα.

ρε φιλε που κανεις το abuse εχεις σκεφτει οτι και να εκανε synclimitmax η 300 ξερω γω παλι το πιθανοτερο ειναι να έπεφτε αυτος που έπεσε?

-1 στο abuse.doublethink before posting

IseethroughYOU
03-06-2011, 12:36 PM
lol 'vlaka ' ?

αχ σορρυ σε έθιξα δεν θα ξανασυμβεί. Βρε δεν αρχίζουμε να σκεφτόμαστε σιγά σιγά;Άντε γιατί σας βαρέθηκα.

NameLeC
03-06-2011, 03:29 PM
ela isee 3ekwla tra tn eirwnia dn eisai paidi !!!!!

IseethroughYOU
03-06-2011, 03:46 PM
ε μα με αυτά που κάνετε με τρελαίνεται..

Nevermindz
05-06-2011, 03:47 PM
Μην τρελαίνεσαι θα πάθεις τίποτα. Καραμέλες βλέπω τα πας τα postάκια σου στο forum βρε μπαγάσα! Και επείσης βλέπω μιλάς και καλά χωρίς να βρίζεις, είσαι αυτό που λέμε ένας σωστός εκπρόσωπος του Clan NoL Staff. Γιατί όπως είπε και ο GrylosS είσαι στην κατηγορία Δ.Κ. φίλε. Όποιος ξέρει τι σημαίνει απλά κατάλαβε. Και btw για να μην παρεξηγηθώ το abuse πού έκανε report ο άλλος είναι άκυρο, αλλά η συμπεριφορά σου στο forum από την άλλα ειναι για κλάμματα. Αν και κοιτάζοντας το profile σου μου λύθηκαν κάποιες απορίες. xD

Niaou-
05-06-2011, 03:49 PM
* Όνομα του κατηγορούμενου admin:ICED_SOUL

* Το όνομα σας:Rock[eN]RolL

* Game Name:nl**

* Παράπτωμα του Admin:to synclimit upoti9etai to ftia3ame gia na mn peftei enas player klp alla epeidi htan os gnwston %100 xameno to game kai epeidi htan o street_dancer=amok)ripper os gnwston oloi 3eroume eipan gt na paroume lose aston na pesei mn valeis sync tou lew sync sto 30 countdown pou epefte o street kai dn evaze kai mou vazei sync sto 0 me 4 drop eidi pou ta kanoun apo to team tou admin gia na mn xasoun to game !!!

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό:ektos apo auto oute mute oute tpt sto huskar sto 32-36 kapou ekei !!!! gl ti na pw soz alla opws mou semperifereste etsi kai egw 9a apantaw!!!!

Να σε ρωτησω κατι; ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΟΣ ;

teh_
05-06-2011, 04:07 PM
Back on topic. An o HaTeBreeD(HD ekane ton kopo na diavasei to antistoixo post tou Kane tha evlepe oti sto 99% twn periptwsewn oi entoles synclimit kai latency den voithoun se tpt.Opote -1 sto abuse.Epishs an den me apata h mnhmh mou o kurios HaTeBreeD(HD spammarei to forum me abuses.An ontws isxuei den tha eprepe na uparksei kapoia analogh poinh?

NameLeC
05-06-2011, 04:19 PM
teh_

Back on topic. An o HaTeBreeD(HD ekane ton kopo na diavasei to antistoixo post tou Kane tha evlepe oti sto 99% twn periptwsewn oi entoles synclimit kai latency den voithoun se tpt.Opote -1 sto abuse.Epishs an den me apata h mnhmh mou o kurios HaTeBreeD(HD spammarei to forum me abuses.An ontws isxuei den tha eprepe na uparksei kapoia analogh poinh?

euxaristoume gia tn gnwmh sou oso to ti spammaro egw abuse kala kano ok !!!! diavase kala to synclimit kai to latency ti leei o kurios 'k[a]ne' !!!!!

Niaou-
05-06-2011, 04:53 PM
euxaristoume gia tn gnwmh sou oso to ti spammaro egw abuse kala kano ok !!!! diavase kala to synclimit kai to latency ti leei o kurios 'k[a]ne' !!!!!

ξεχασες να απαντησεις ναι στην ερωτηση που σου εκανα

NameLeC
05-06-2011, 07:08 PM
gt eimai xazos eides replay pos milaei o huskar ? kai milas ? esu eisai xazos pou dn vlepeis replay random ade stop spam mn mazeueis post me tetio tropo post einai tpt allo !!!! kai mn petageste san t... apo to vraku!!!!

Niaou-
05-06-2011, 07:22 PM
Ναι περιμενω απο κατι τετοια ποστ σαν και τα δικα σου να μαζεψω ποστ γιατι θελω να γινω αντμιν. Ικανοποιηθηκες; Replay δεν ειδα το μονο που σχολιασα ηταν τα λογια σου για το synclimit και οχι τα manners γι αυτο εκτος θεματος εισαι!

KrimOr
06-06-2011, 03:29 AM
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?38434-Latency-Sync-Limit Ενημερωθειτε τεκνα μου!

Νο abuse κατα τη γνωμη μου.. Το synclimit οπως λεει και kane απλα βοηθαει ετσι ωστε να μην εμφανιζεται το lag screen...


Μην τρελαίνεσαι θα πάθεις τίποτα. Καραμέλες βλέπω τα πας τα postάκια σου στο forum βρε μπαγάσα! Και επείσης βλέπω μιλάς και καλά χωρίς να βρίζεις, είσαι αυτό που λέμε ένας σωστός εκπρόσωπος του Clan NoL Staff. Γιατί όπως είπε και ο GrylosS είσαι στην κατηγορία Δ.Κ. φίλε. Όποιος ξέρει τι σημαίνει απλά κατάλαβε. Και btw για να μην παρεξηγηθώ το abuse πού έκανε report ο άλλος είναι άκυρο, αλλά η συμπεριφορά σου στο forum από την άλλα ειναι για κλάμματα. Αν και κοιτάζοντας το profile σου μου λύθηκαν κάποιες απορίες. xD

Οσο για σενα παλιο spammer στο ειπα και σε αλλο ποστ.. Σταματα επιτελους να σπαμαρεις και να λες οτι να ναι για καραμελες και για Δ.Κ. και για μπαγασες... Ολοι καταλαβαμε τι θες να κανεις. Ελεος..

ΥΓ. ΣΕ ποιον αναφερεσαι οτι ειναι ενας σωστος εκπροσωπος του Clan Nol Staff? (?)

Nevermindz
06-06-2011, 09:56 PM
Λοιπόν επειδή μάλλον δεν διαβάζεις καλά φίλε Krimor είπα και στο post μου ότι το abuse που έγινε είναι άκυρο και σχολίασα την συμπεριφορά και τα reply που έκανε ο admin iced_soul τα οποία απλά δεν αρμόζουν σε κάποιον που είναι admin και ουσιαστικά εκπροσωπεί και είναι μελος του Clan Nol Staff. Όπως και δεν ανέφερα κανένα όνομα σαν παράδειγμα καλύτερου staff ή κάτι τέτοιο. Και επειδή προφανώς ο εν λόγω admin είναι φίλος σου και απλά θέλεις να τον κάνεις support αλλά παράλληλα δεν μπορείς να αντικρούσεις και αυτά για τα οποία τον έκραξα στάθηκες στο ορθογραφικό λάθος που έκανα (άλλα αντί για άλλη). Σαν απάντηση πάντος έχω να σου δώσω ένα χρήσιμο tip αφού βλέπω ότι προσπαθείς να γράψεις ελληνικά στο forum. Η ελληνική γλώσσα λοιπόν εξ αρχαιοτάτων χρόνων έχει τόνους και καλό θα είναι κατά την γνώμη μου την επόμενη φορά που θα προσπαθήσεις να γράψεις ελληνικά να τους χρησημοποιήσεις. Ευχαριστώ.

KrimOr
06-06-2011, 10:23 PM
Λοιπόν επειδή μάλλον δεν διαβάζεις καλά φίλε Krimor είπα και στο post μου ότι το abuse που έγινε είναι άκυρο και σχολίασα την συμπεριφορά και τα reply που έκανε ο admin iced_soul τα οποία απλά δεν αρμόζουν σε κάποιον που είναι admin και ουσιαστικά εκπροσωπεί και είναι μελος του Clan Nol Staff. Όπως και δεν ανέφερα κανένα όνομα σαν παράδειγμα καλύτερου staff ή κάτι τέτοιο. Και επειδή προφανώς ο εν λόγω admin είναι φίλος σου και απλά θέλεις να τον κάνεις support αλλά παράλληλα δεν μπορείς να αντικρούσεις και αυτά για τα οποία τον έκραξα στάθηκες στο ορθογραφικό λάθος που έκανα (άλλα αντί για άλλη). Σαν απάντηση πάντος έχω να σου δώσω ένα χρήσιμο tip αφού βλέπω ότι προσπαθείς να γράψεις ελληνικά στο forum. Η ελληνική γλώσσα λοιπόν εξ αρχαιοτάτων χρόνων έχει τόνους και καλό θα είναι κατά την γνώμη μου την επόμενη φορά που θα προσπαθήσεις να γράψεις ελληνικά να τους χρησημοποιήσεις. Ευχαριστώ.

15 more to go!

ΥΓ. Παραξενο που προσπαθει να μου μαθει για την ελληνικη γλωσσα ενα μαυρο παιδι με μια πετρα στο κουτελο!! if you know what i mean! <3

Nevermindz
06-06-2011, 10:40 PM
Το κουμπάκι δίπλα από το L, το πατάς μία φορά και μετά πατάς το φωνήεν που θέλεις να χρησιμοποιήσεις και με ένα μαγικό τρόπο μπαίνει ο τόνος.Δικό μου λάθος ξέχασα να στο πω πριν.

KrimOr
07-06-2011, 04:29 AM
Το κουμπάκι δίπλα από το L, το πατάς μία φορά και μετά πατάς το φωνήεν που θέλεις να χρησιμοποιήσεις και με ένα μαγικό τρόπο μπαίνει ο τόνος.Δικό μου λάθος ξέχασα να στο πω πριν.

Εχεις κι αλλα αδερφια τοσο εξυπνα σαν κι εσενα ή μονο εσενα χαιρονται οι γονεις σου??

Και ποιο το θεμα σου με τους τονους? Απλα βαριεμαι να το κανω.. Αν εσυ, την ηλικια που επρεπε να πας δημοτικο εδω στην Ελλαδα και να μαθεις που τονιζονται οι λεξεις, ησουν στα φαναρια της Ινδιας πουλοντας χαρτομαντηλα, και δεν ξερεις που τονιζονται οι λεξεις πλεον αν δεν δεις τονο απο πανω, δεν σου φταιω εγω. Ποτε δεν ειναι αργα για κατι ομως!

Αχ ειμαι πολυ ενθουσιασμενος!! Παντα ηθελα ενα pet στο forum...

nauagio
07-06-2011, 10:05 AM
Δεν υπάρχει κάτι το μεμπτό από τον admin Iced_soul.

Τι είναι το Δ.Κ ;

Admin Abuse Denied

Case Solved

Topic Closed