PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : partsolius-3



partsolius-3
05-06-2011, 06:55 PM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: partsolius-3
Game name: ar1542
Admin name: Beno_Facebook
Reason: Efaga dc kai nomize voluntary leave
Time of event: 2 lepta prin to telos
Further details: Laggara apo tin arxi tou game kai an deite to replay ana ena lepto toulaxiston pataw !checkme gia na dw to ping mou!!!Trww dc dio lepta prin teliwsei to paixnidi kai enw exo kanei ff (3/4) kai o admin nomize oti ekana voluntary leave!!!Kai efaga ban xwris logo!!!Dn ypirxe logos pantws na leavarw dio lepta prin teliwsei!!!

Phantom_of_Dota
05-06-2011, 07:12 PM
me to paidi exw paiksei arketa games kai den exei kanei leave se kanena...akomi kai se auta pou xaname panigyrika oute kan to eixe skeftei..allwste den yparxei logos gia leave(i plug) apo ti stigmi pou exei patisei ff kai perimenoun na liksei to game
pisteuw pws to ban itan lathos krisi tou admin kai aksizei na ginei unban
good luck file :)

partsolius-3
05-06-2011, 10:59 PM
Paidia pantws exo 458 games me average stay percentage 98%!!!Kai epaiza me mate tsatilas me to idio ip!!!Dn ginetai na ekana kati!!!Katharo dc...

tsouxas
06-06-2011, 01:59 AM
an einai dynaton... dn einai katastasi auti oi admin dinoun ban gia plaka an einai dynaton..prepei n ginei kati paidia i na elegxontai pio grigora ta unban i na prepei n ginetai psifoforia mesa st game gia to ban dn einai katastasi auti pragmatika exei paraginei t prama...

Beno_Facebook
06-06-2011, 09:36 PM
Egw ton ekana ban....apla d eida to error con ...kai nomiza oti itan voluntarily...+1 kai soz

partsolius-3
09-06-2011, 11:59 PM
Paidia ti tha ginei me tin periptwsi mou???H thesi tou admin einai ksekathari!!!Checkarete ligo to request mou...

xDooMsDaYx
13-06-2011, 11:56 AM
Εφόσον ο admin συναινεί στο unban θα έχουμε άρση της ποινής, και ο user θα γίνει unban. Θα παρακαλούσα να υπάρχει περισότερη προσοχή στο μέλλον για να αποφύγουμε παρόμοια περιστατικά.


Unban Request - Accepted.
Topic Closed.