PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : bLizZ.isMs.



bLizZ.isMs.
06-06-2011, 01:12 PM
Clan NoL Unban RequestYour Battle.Net nickname: bLizZ.isMs.
Game name: Δεν θυμάμαι.
Admin name: Δεν ξέρω.
Reason: Δεν ξέρω.
Time of event: Δεν ξέρω.
Further details: Το συμβάν έλαβε χώρα στις 05.06.2011. Μπήκα στο channel << eleos >> και συγκεκριμένα σε AR game του MGN και καθώς είχε αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση, για να ξεκινήσει το παιγνίδι, με πέταξε από το battle.net. Απο τότε και στο εξής δεν μπορώ να μπω σε κανένα game του MGN. Θα ήθελα να γίνω unban σας παρακαλώ ώστε να μπορέσω να συνεχίσω. Δεν γνωρίζω τις παραπάνω ερωτήσεις διότι δεν μπήκα ποτέ σε εκείνο το παιγνίδι. Ευχαριστώ για τη δυνατότητα να το αναφέρω.

prot0n0s
08-06-2011, 11:28 PM
DA-Bot> 14-> [Eleos]: [bLizZ.isMs.] was banned by [STALAVISTA] on 2011-06-05 (AR2487) because: [leaver] [PERMANENT] (0.08s)
<prot0n0s> !checkban bLizZ.isMs.
<DA-Bot> 14-> [NoL]: [bLizZ.isMs.] is not banned! (0.08s)

Μεταφέρετε στα eleos unban reqeust.

xDooMsDaYx
10-06-2011, 07:09 PM
Έχεις διορία 2 ημερών να βρείς τον admin. Επικοινώνησε μαζί του στο Battlenet ή αφησέ μήνυμα στον τοίχο του. Αν σε αγνοήσει ή σου απαντήσει περιφρονιτικά κράτα screen shot και ποσταρέ το εδώ.

[Eleos]: [bLizZ.isMs.] was banned by [STALAVISTA] on 2011-06-05 (AR2487) because: [leaver] [PERMANENT]

STALAVISTA
13-06-2011, 12:18 PM
Aν και το είδα τυχαία το thread δεν μου έστειλε μήνυμα, λογικά έχει συμβεί το παρακάτω.Αυτό το διάστημα έμπαινα σχεδόν μόνο σε autobalance games ar , συνήθιζαν πολλοί να φεύγουν στο coutdown και λογικά θεώρισα πως έκανε leave και χάλασε το παιχνίδι πριν καν αρχίσει.
Δεν μπορώ να ξέρω αν έφυγε με την θέληση του ή όντως έφαγε dc, αν κρίνετε ικανοποιητικά τα στατς του και αφού μπήκε στην διαδικασία να κάνει post δεν έχω πρόβλημα να του γίνει unbun.

xDooMsDaYx
13-06-2011, 12:56 PM
[Eleos]: has played 95 games. Average loading time: 15.06 seconds. Min stay: 0%. Average stay: [B]98%. First game: 2011-05-01. Last game: 2011-06-05.

Εφόσον ο admin συναινεί στο unban θα έχουμε άρση της ποινής, και ο user θα γίνει unban. Θα παρακαλούσα να υπάρχει περισότερη προσοχή στο μέλλον για να αποφύγουμε παρόμοια περιστατικά.


Unban Request - Accepted.
Topic Closed.