PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : Araphs_Logia



kskoutouzis
06-06-2011, 01:32 PM
Personal Info

Your name:Kwstas

Age:15

Your country:Ellada(Greece)Ollandia(Netherlands)

Occupation:Ma9hths(Student)

Spoken languages:Ellhnika(Greek)Agglika(English)Ollandika (Dutch)Germanika(German)

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account:Araphs_Logia

Former experience and/or safelisted channels:Mono Eleos Kai an kai ntrepomai p to lew epaiza kai NASA... :P

Your activity and average playtime each week:Peripou 5-6 wres tn Mera 40-45 wres tn vdomada

Which time of the day you usually play:Ta meshmeria 12:00 me 17:00 kai ta vradia 23:00 me 3:00

How long you have been playing DotA:Paizw Dota 2-3 Xronia Jekinontas Tn Prwto Xrono Me Lan Kai Meta Me B.net

Your ability to communicate with others:Genika Sumperiferomouna Polu Oju9uma Alla Meta Ta Xristougenna Apofashsa Na kanw ena Account To opoio 9a krathsw Opws kai ekana Kai gia auto Exw veltiwsei para polu t manners m Kai genika exw katalavei oti t Dota dn einai tpt parapanw apo ena paixnidi gia auto dn xriazontai i vrisies kai ta neura etsi kai panta prospa9w na hremhsw tous allies m ama tsakonontai me humor kai kalh dia9esh...

Have you read the rules and agree to follow them?Exw diavasei Ta Rules kamia 5-6 fores kai sumfwnw na ta thrhsw kata gramma.

How do you react/behave when you're under pressure?Opws Eipa Kai apo panw ama Neuriasw kai zoristo-piestw Hremw kai pernw thn katastash me humor kai kalh dia9esh

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks)Oxi apolutos kanena provlhma...

Is there anyone who can vouch for you? Mpolika atoma dn xriazete na tous anaferw ama 9elhsoun kai t krinoun aparethto 9a to deijoun...

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional)Fusika Giati Oxi 9a htan pio eukolo meso ventrilo giati 9a mporouse pio eukola kapoios na katalavei t xarakthra m kai tis dia9eshs m.


Final Thoughts

Why do you want to be an Admin:Gia na mporw na elegxw T manners sta game na epivalo Tajh Kai hremia wste t game na kulaei pio euxarista gia Olous

Why should we pick you and what can you offer to us:Epeidh To 9elw polu..Kai exw na prosferw kai stous paixtes tou eleos kai se esas..Kai epeishs Epeidh pistevw ston eauto mou kai pistevw oti mporw na ta kataferw mia xara

A few things about yourself:Menw ston Poro tou argosaronikou an kai mikro nhsi arketa atoma paizoun DOTA eimai kalo paidi(8elw na pistevw :P) me humor kai aisiodoxia.M'aresei na gymnazomai kai na akouw mousikh..Euxaristw Kai sevomai olous tou (Replyiers) opoia kai an einai h apanthsh tous 8etikh arnhtikh.....Euxaristw To Staff...Kante to Accept Giati alliws 9a exoume Araphs_Logia!!! ;P

P.S:Jerw oti efaga reject prin 21 meres apla t kanw mia vdomada pio prin (Peripou) giati jerw oti to staff exei douleies na kanei kai dn 9a t dei kateu8eian...mexri na to dei 9a exei paei enas mhnas apo to reject..

Euxaristw Kai pali..Pros staff

Granetoras
06-06-2011, 02:25 PM
+1 ston filo m apo real life opws exw janapei kai sto prohgoumeno application t..Exei kaloutsiko gameplay kai ejeretika manners.... Gl m8 :D

DeN_EiCai_PRo_
07-06-2011, 07:23 PM
ante re kwsta na gineis admin gt mas zalizes me ta post sou :P

support polu humor polu kalo paidi...

ps:8elw na doun doun prin perasei to xroniko peri8orio apo tote p egines rejected na gelaw

teza)
07-06-2011, 08:27 PM
+1 ston araph :D einai kalos me player me good manners !! aksizei gia admin !! +1 bro !! kai GL sto appl sou !!!!

kskoutouzis
07-06-2011, 08:28 PM
ante re kwsta na gineis admin gt mas zalizes me ta post sou :P

support polu humor polu kalo paidi...

ps:8elw na doun doun prin perasei to xroniko peri8orio apo tote p egines rejected na gelaw

Ti kalos....sto sou.. ;)

Lypamai-Sygnwmi
07-06-2011, 09:03 PM
yparxei ena 8ema me tin ilikia ka8ws eisai poly mikros..alla egw epeidi se kserw kai kserw oti eisai kalo paidi,8a pw oti isws aksizeis mia eykairia..!Support. GL :)

G[s]P-
07-06-2011, 09:13 PM
+1 apo emena gia to paidi...an kai sunfwnw ligo sto oti einai ligo mikros..alla pisteuw oti auto den 8a empodisei na dexteite ena toso kalo player me poli kala manners...GL kai apo emena m8 :D ^^

RiKi_DiViNe
07-06-2011, 10:28 PM
nai ontos to 8ema ilikia einai sobaro!!
pantos se exw dei exei kaloutsiko gameplay!!poli humor
kai a3izei na gineis admin apla eisai ligo mikro!!+1 pantos!!GL

SanGeorgioHalk
07-06-2011, 10:58 PM
Elpizw na mas diapseuseis olous kai na eisai toso orimos oso xreiazete!+1 sto clan member .Axios paixths kai kala manners .Kalh epitixia mikre!

gianakis
08-06-2011, 04:11 AM
+1 kai apo emena,wreo application!!! dixnis eilikrinhs elpizo na ta kataferis maga m:)

SkiLLeR.
08-06-2011, 04:33 PM
+1 kai apo emena agori ..:P mono kai mono gia to name giati exei kai egw tetio name peripou :P (kapote:P)Plaka kanw:) kalos player kala manners!!Gl Bro

Turbo.X
09-06-2011, 02:14 PM
file kwsta an kai dn se xerw real life pistevw me to application pou egrapses eisai kalos player kai afou paizeis olh mera me tous filous sou pisteuw 8a eisai kalos admin...exeis kala manners..+1 kwstaki kalu tuxh!!!

EbToxX
12-06-2011, 11:44 AM
Kalispera!o kwstakhs einai friend m apo b.net kai einai poli kalos xaraktiras kai pistevo pos a3izei gia admin !support

Crazy_FuCkeR
12-06-2011, 03:13 PM
+1 sto paidi apo edo gt exei kalo game playing kai kala manners!!!!!!!!!

dJD3ck
12-06-2011, 03:18 PM
Former experience and/or safelisted channels:Mono Eleos Kai an kai ntrepomai p to lew epaiza kai NASA... :P



Stin gnwsth thn NASA ?

kskoutouzis
12-06-2011, 03:58 PM
Dn jerw pia apokaleis gnwsth egw enow t pesimo tn nasa p leei diasthmikes dotes... :D :P

Aderew
18-06-2011, 03:43 PM
«Όποιος βιάζεται σκοντάφτει» που λέει και η παροιμία.


1ο Application: 16-05-2011 (Rejected διότι δεν είχες αρκετά games)
2o Application: 25-05-2011 [Αυτό πήγε graveyard]
3ο Application: 06-06-2011 (Το παρόν application)


Αν έκανες υπομονή 10 μερούλες τα πράγματα θα ήταν καλύτερα.
Ως τιμωρία πρέπει να περιμένεις 18 μέρες (έως τις 06-07-2011) για να κάνεις καινούρια αίτηση.


Admin Application

http://img42.imageshack.us/img42/7108/rejectedi.png