PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : Gia_plaka21



narshilakos
06-06-2011, 01:36 PM
gn:ar2625 nomizw
nickname:gia_plaka21
admin:ellinofreneiaa
reason:kounisa leaver
exw 360 games nomizw. malakia mou vevaia. ekeinos kserei kalutera. thanks.

ellinofreneiaa
06-06-2011, 01:44 PM
Pezame ena game to opoio kerdizame kai otan spagame tin poli kapios usare leaver...eipa na min ton ksanavgalei alla me agnoise...telos panton egine 2-3 fores pextike pause logomaxies ospou o lancer(kai bravo tou) paradexete pos ton usare autos! Kai mono pou to paradextike kai riskare ta pexnidia tou aksizei mia deuteri eukeria! Full support apo emena
+1!

Ps: Paratheto replay tou game!

narshilakos
06-06-2011, 01:46 PM
na TONISW oti ton usara mia fora kouni8ike ki alles fores alla oxi apo emena. an 8elete deite kai to game na to eksakrivwsete. egw ton kounisa mia fora sto panw lane otan spagane kai hmouna dead. kamia alli fora. thanks ellinofreneiaa :)

trel0s10
06-06-2011, 04:35 PM
afou paradextike oti tn kounise pisteuw oti a3izei mia deuteri eukeria exei polla game ..... dn 8a t riskare +1 gl man

narshilakos
06-06-2011, 07:19 PM
btw tha ithela na anaferthw se kati. pistevw oti kapoies fores na ginei mia stravi einai anapofekto. de 8a eprepe na banaroune etsi eykola users me tosa games. egw px exw 98% stay rate nomizw. exw paiksei giro sta 100 games pou egine !end kai alla tosa me -1 paixti logo leave. 8a eprepe kiriws na katapolemate ayto. to lew san 8ema pros sizitisi metaksi sas gt sto telos 8a ekleipsoun oi paixtes pou menoun sta games kai 8a gemisete me paixtes pou ka8e mera exoun kainourio account.

Kostikos4
09-06-2011, 06:25 PM
Kata Thn Gnwmh Mou Prepei O Admin Na Proidopeihsei Auton Pou Kounise Ton LEaver Pws An Ksanaginei Tha FAei Ban... Deuteron O Admin Prepei Na Pei Pws Prepei Na Ton KAnoun Freeze An Tou Erikse Ban Me Thn Mia.. Dhladh Xwris Na Ton Proidopeihsei Einai Lathos...Giati Ws ADmin Mou Xei Sumbei Auto KAi Eixa Proidopeihsei Dyo Fores SThn Trith Fora Tha Ton Ekana Ban Wmos Stamathse NA KOunaei Ton Leaver.. Egw Pisteuw.. Allh Mia Eukeria Tou Aksizei Kanton Unban Einai Kalos Pextis Kai On Game KAi Apo XArakthra...

xDooMsDaYx
11-06-2011, 04:59 PM
Το αίτημα σου δεν θα γίνει δεκτό και θα δεχτείς 1 εβδομάδα ποινή για το leaver use.
Θα παρακαλούσα να υπάρχει περισότερη προσοχή στο μέλλον για να αποφύγουμε παρόμοια περιστατικά.

Timeban Created : 7 days.
Topic Closed.