PDA

View Full Version : Admin Application : Ou_FoNeUsiS



Hunter)
07-06-2011, 04:44 PM
Personal Info

Your name: Ζαφείρης

Age: 18

Your country: Ελλάδα

Occupation: Φοιτητής

Spoken languages: Ελληνικά, Αγγλικά, Γερμανικά

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account: Ou_FoNeUsiS

Former experience and/or safelisted channels: Παλιά GrC, GDB , Gr, OcoD


Your activity and average playtime each week: 3 ώρες σίγουρα την ημέρα πάνω κάτω. Από κει και πέρα ότι προκύψει ανάλογα με το πρόγραμμα μου.


Which time of the day you usually play: Απογεύματα – βράδια και όταν μου έρθει φλασιά στο μυαλό με την παρέα μου ίσως φύγει και όλο το βράδυ.


How long you have been playing DotA: 6-7 χρόνια. Ίσως από την αρχή οι πρώτες δοκιμαστικές πίστες


Your ability to communicate with others: Η αλήθεια είναι ότι είμαι εντάξει σε αυτό το θέμα δεν τα μιλάω ούτε πρίζω κανέναν θα έλεγα.


Have you read the rules and agree to follow them? Ναι, κανένα πρόβλημα.


How do you react/behave when you're under pressure? Σε ελάχιστες περιπτώσεις υπάρχει πρόβλημα όπου θα πιεστώ και υποθέτω θα αντιμετωπιστεί το πρόβλημα με ψυχραιμία.


Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks) Φυσικά και όχι. Commands σημαίνει πειθαρχεία, το οποίο προσφέρει ισορροπημένα παιχνίδια.


Is there anyone who can vouch for you? Η αλήθεια είναι ότι προσπαθώ να μένω απαρατήρητος… …παρόλα αυτά έχω μερικούς γνωστούς και φίλους.


Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional) Ναι φυσικά χαχα. Το κάνω χρόνια αυτό λόγω των RPG games που έπαιζα, δεν υπάρχει πρόβλημα.




Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: Από την στιγμή που δεν υπάρχουν συνεχώς παιχνίδια ανά πάσα στιγμή και ως user αυτού του League δεν μπορώ να συμμετάσχω σε κάποιο παιχνίδι άμεσα κάνω με σκοπό αυτό το λόγο κάνω αυτή την αίτηση.

Why should we pick you and what can you offer to us: Πιστεύω ότι πρέπει να με επιλέξετε γιατί είμαι πολύ ενεργός παίκτης σε αυτό το league. Εκτός από αυτό πιστεύω θα ότι θα ήμουν μία πολύ καλή προσθήκη στο προσωπικό εφόσον μπορώ να πάρω καλές αποφάσεις όταν υπάρχουν διαφωνίες σε σχέση με το παιχνίδι και τους user.


A few things about yourself: Θεωρώ τον εαυτό μου πολύ υπομονετικό και ψύχραιμο ενώ ξεχωρίζω το σωστό από το λάθος. Ωστόσο κανείς δεν είναι τέλειος αλλά θα προσπαθήσω να είμαι όσο το δυνατόν πιο αντικειμενικός και συνετός γίνεται. Επίσης δεν έχει περάσει αρκετός καιρός που ενηλικιώθηκα. Ασχολούμαι επίσης με RPG παιχνίδια ενώ μου αρέσει και ο κινηματογράφος(τρελός fun). Τέλος γουστάρω να παίζω άσχημα ποδοσφαιράκι με τους φίλους μου(ξέρετε αυτό με την μικρή μπαλίτσα και τα χερούλια)


Additional information: Ασχολούμαι επίσης με RPG παιχνίδια ενώ μου αρέσει και ο κινηματογράφος(τρελός fun. Γουστάρω να παίζω άσχημα ποδοσφαιράκι με τους φίλους μου(ξέρετε αυτό με την μικρή μπαλίτσα και τα χερούλια. Τέλος η παραμονή μου στα παιχνίδια είναι 97% +.
Αν θέλετε να με ρωτήσετε το οτιδήποτε άλλο τηλεφωνειστε μου στο 69...

PS: Είμαι θεσσαλονικιός και λατρεύω τους φραπέδες <3

Il_Mentore
07-06-2011, 04:54 PM
+1 nice appli :D gl

VIP.SWTOS
07-06-2011, 05:02 PM
!support

PRO_papoulis
07-06-2011, 05:05 PM
na geneis adminakos re apo emenas

MasterSasori
07-06-2011, 05:44 PM
How long you have been playing DotA: 6-7 χρόνια. Ίσως από την αρχή οι πρώτες δοκιμαστικές πίστες

ti ennoeis?

Hunter)
07-06-2011, 06:09 PM
Εννοώ ότι παίζω dota 6 χρόνια, απο την αρχή που βγήκε το map όταν είχαν ξεκινήσει οι beta αν θυμάμαι καλά

MasterSasori
07-06-2011, 06:50 PM
kai egw kapou sta 6 xronia paizw kai an thimame kala itan i 6.36 alla dn katalavenw pali gt les apo tis protes uparxoun kai palioteres

Dang3rFTW
07-06-2011, 06:59 PM
kalo post +1 sto applc. dn thimame na exoume pexei kana game mazi ala kapou tha s petuxw p tha paei :DD

Hunter)
07-06-2011, 07:22 PM
Euxaristw paidia gia to support. btw mipos ennoeis 5.36?

RaGe_MoNarCh
07-06-2011, 07:39 PM
To paidi to niw8ei to game kai oson afora ta manners den exei deiksei kati arnitiko se osa games exw peksei mazi tou.
Opote apo mena --------> !Support

MasterSasori
08-06-2011, 01:40 AM
Euxaristw paidia gia to support. btw mipos ennoeis 5.36?

oxi... kala thimomoun August 25th, 2006. vgike i 6.36 einai 5 xronia peripou ... otan les 5.36 xereis ti ennoeis? 24 heroes!! ena s lew teachies narki 750 dmg ,static trap 13 secs!, to 3os passive 80% pio frigori anagenisi kai kaboum ulti 3 lvl 3600 dmg kai poios xerei se ti aoe...

tespa auta einai ligo akira apla ithela na pw oti exei kai palioteres ver opote egrapses mlkia...
pantos GL me to appa... +1 apo emena :)

G[s]P-
08-06-2011, 08:42 AM
+1 apo emena gia to palikari...polu kalos game-play kai tou a3izei auth h 8esh tou admin :D

L3stat
08-06-2011, 10:29 AM
Welcome!!!

Παρακαλώ να διαβαστούν προσεκτικά τα rules (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?41368-Battle.Net%C2%AE-Channel-%E2%80%9CClan-NoL%E2%80%9D-Rules-and-Terms) και τα πρόσθετα (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?42214-10-Issues-that-NoL-Admins-Should-be-Aware-of).