PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : PrinceOfRetards



ReiJiN_
30-05-2009, 01:51 PM
Eixe kanei game to pedi kai benw kai zitaw 2 slot.Mou leei oxi,na figeis kai tou lew prosexe pws milas kolozwo.Meta to game pira ta wispers pou vlepete

DoNt.LoLme
30-05-2009, 03:14 PM
epidi imoun egw sto game kai blepete kai ta whisper p ekana egw..prota o reijin beni zitaei slot t ipe kati mikro autos kati san skase.kai arxizi o reijin_ kai katebazi manes,xristous dn exw screenshot kai afiste p me ta screenshot mesa se whisper dn apodiknii gt kai autos exi xesmenh tin folia tou,dn exi noima se whisper afou dn kseroume ti exi proigithi bsk esis dn kserete egw kserw oti o reijin ebrise protos.

ThunDeR_BoY
30-05-2009, 04:13 PM
den to pistevw pws akoma mexri simera dn exete katalavei oti auta ta post dn isxioun edw . toso kero admin eisai dn exeis katalavei pws auto to post dn adistixei stin Clan NoL pws na sto pw einai ektos NoL einai whisper ektos game , oute kan Sto Channel Chat. Ti nomizeis pws tha ginei edw ? :S Einai 8emata ta opoia prp na lisete eseis kai oxi i Clan NoL.

PrinCeOfReTarDs
30-05-2009, 04:21 PM
Reijin apla ftes.... sou eipa na fugeis giati ksereis esi ton logo... exoume kai prohgoumena alla egw pote dn to sunexisa ews post kai tetoia... Kai olo auto einai eis baros sou mhn to sunexizeis... kai gia na ksereis opws leei kai o thunder(cats) ta whisp dn lambanonte upopsh se tetoia periptwseis... isa isa esu anastatwses ta atoma tou game brizontas me sto public chat.. enw egw esteila 1 whisp. peace bro

fors4ken_years
30-05-2009, 04:23 PM
den exw provlima me ton reijin_ apla na min ginontai anofela posts gia bans pou den prokeitai na ginoun. to wisp einai ektos game.

FoNoCc
30-05-2009, 04:27 PM
thewrw oti to olo noima tou ban tha prepei na uparxei gia in game sumperifora...to na min sumpatheis kapoion kai na ton brizeis exei mia para polu pali lusi.../ignore den eimaste stin teliki kai se parthenagwgio alla theloume na kratame ena kalo epipedo sta game mas...eksw apo to game den einai douleia kanenos ti leei se wisp me ton allo...

ReiJiN_
30-05-2009, 05:00 PM
epidi imoun egw sto game kai blepete kai ta whisper p ekana egw..prota o reijin beni zitaei slot t ipe kati mikro autos kati san skase.kai arxizi o reijin_ kai katebazi manes,xristous dn exw screenshot kai afiste p me ta screenshot mesa se whisper dn apodiknii gt kai autos exi xesmenh tin folia tou,dn exi noima se whisper afou dn kseroume ti exi proigithi bsk esis dn kserete egw kserw oti o reijin ebrise protos.

Agori mou eisai o megaliteros pseftis pou uparxei ever.Se dikaiologw epidi eisai 10xrono kai exeis mualo 5xronou.Apla min to sinexiseis(ok kante to close to tread afou evale ola ta tsiria na apadisoun kai na lene malakies,mia fora egw exw apodikseis giato ti lete me to screenshot enw esu les aerologies pou den isxuoun)Tespa dn sinexizw autoi pou kseroun katalavenoun kai blepoun.Delete tread plz

PrinCeOfReTarDs
30-05-2009, 05:03 PM
liga ta logia s file... mhn to sunexizeis pes ena sugnwmh kai li3to 8ema.. san wrimos kai san megalo paidi p eisai pes sugnwmh kai stamata olo ayto to tsirko...

ReiJiN_
30-05-2009, 05:11 PM
liga ta logia s file... mhn to sunexizeis pes ena sugnwmh kai li3to 8ema.. san wrimos kai san megalo paidi p eisai pes sugnwmh kai stamata olo ayto to tsirko...
Dn prokeite na zitisw signomi gia kati pou den ftaiw,an prp kapios na apologithei autos eisai esu pou evrises.An pisteueis oti ekana kati lathos deikse mou tis apodikseis pou exeis kai egw tote tha sou sitisw signomi.Epidi egw exw apodikseis me to ss pou ebgala apaitw apo sena na peis signomi

PrinCeOfReTarDs
30-05-2009, 05:15 PM
asto dn asxoloumai... 8a to doun oi moderators kai 8a pe8anoun sta gelia... me olo ayto apla ginesai rezili... kai les tn lol.me 5xrono enw esi pou eisai wrimos eidame tis pra3eis s ...

ReiJiN_
30-05-2009, 05:18 PM
Oi moderators tha doune ta manners enos admin.

DotAddicteD
30-05-2009, 05:27 PM
Dn to epiasa to post. O Prince einai admin sti NoL kai prepei na symperiferetai swsta ingame i sto kanali. Opoiadipote symperifora exei allou efoson dn tin exei auti kai sti NoL mas einai adiaforo.

Zitw to ameso klisimo tou thread.

DoNt.LoLme
30-05-2009, 05:37 PM
reijin_ prosexe pos milas etsi..egw s zitisa apla na ise iremos kai na prosexis pos milas min to sinexisis.Kai osoi xrisimopiioun tous orous ILIKIA simeni oti ine autoi polloi mikroi oxi stin ilikia ala sto mialo.
Kai pedia kati na gini me to post an exete diabasi arxaia pali stin athina h spiounia ixe gini epagelma kai opios spiouneue sosta eperne lefta...apo oti fenete etsi katantisate ta forums.+kati na gini me auth tin xerekakia p exw anaferi kai se ala post game ine oxi polemos

Den)eimai(Kala
30-05-2009, 05:51 PM
reijin to ka8e /w borei na perilambanei otidhpote
einai private msg kai oxi public ara boreis na grafeis oti 8eleis

zimba
30-05-2009, 05:54 PM
reijin to ka8e /w borei na perilambanei otidhpote
einai private msg kai oxi public ara boreis na grafeis oti 8eleis

Swstos o xadelfos!!
Den iparxei admin abuse edw !!

DoNt.LoLme
30-05-2009, 05:57 PM
ante reijin ta leme

(Me ti siberifora sou kerdizeis tin ektimisi gto min eisia eristikos bro[zimba])

D0MeNiCa
31-05-2009, 12:26 PM
Den iparxi kapio abuse edo,ta prosopika sas den mas aforoun :)