PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : Abs(O)rbed !



Abs(O)Rbed
07-06-2011, 09:56 PM
Your Battle.Net nickname: Abs(O)rbed

Game name:(AR11181)

Admin name:[Aggeti_Blodren]

Reason:[leaver]

Time of even : prws to telos !

-> [Eleos]: [abs(O)rbed] was banned by [Aggeti_Blodren] on 2011-06-07 (AR11181) because: [leaver] [PERMANENT] (0.09s)

Dn exw to replay alla dn ekana leave ! me ekane ban enw ebrafe ->Lost Connection<- dn htan leave ! mporei na htan aprese3ia apo ton admin ! Dn to 3erw prosopika alla otan einai connecion dn kaneis BAN ! :\ to Average stay mou einai 97% ! k ola einai apo Dc ....

-> [Eleos]: [abs(O)rbed] has played 498 games. Average loading time: 11.25 seconds. Min stay: 0%. Average stay: 97%. First game: 2011-03-06. Last game: 2011-06-07.

G.ViruS
07-06-2011, 10:48 PM
An ginete Na bei ena Replay?
Na doume Ti score eixes Se kino to game mipos itan Plug ? i aplo Leave? Pantos me 500 games 97 Stay einai arketa kalo : : : Diskolo na dwseis ban :::
Fere mas ena replay Na doume :: Good Luck

SkiLLeR.
07-06-2011, 10:54 PM
+1 sto paidi exw pai3ei games kai dn einai leaver....gl bro!!

SanGeorgioHalk
07-06-2011, 11:06 PM
Fere ton admin na pei thn gnwmi tou.Afise to pm i grapse tou sto profile.Ean sou apandisei perifronitika pare SS kai 8a ipostei tis analoges sunaipies.Gl me to unban s.Aprose3ia 8a itan to pi8anotero.

Aggeti_Blodren
08-06-2011, 09:05 AM
Geia se olous arxika.epi tou tou 8ematos,distixws den exw kratisei to replay,kati pou 8a eprepe na kaneis mias kai se endoiaferei,telos pantwn de to lew epi8etika,apla to lew,anyway den mou egrapse error file m..egrapse left the game volunt..opws kai na xei mou exei tixei kati analogo alla auto itan otan patisa esc sto countdown kai me edeixe oti leavara to diko sou omws itan sti mesi tou game kai kobw to xeri mou oti itan left the game,i proswpiki mou apopsi einai na dwsete sto paidi mia deuteri eukairia,me tetoia stats ipo8etw tin aksizei..

P.S. kati pou prepei na eipw8ei omws,mas dinoun ta polla games patima wste na pluggaroume i na leavaroume kai an ginei ban na einai sxedon 100% sigouro to unban??????,,basismeno sta polla games..hmmm alla auto mallon einai apo ta mikra para8irakia me auta ta bot.an exeis polla game les de paei sto diaolo.kanw ena plug kai aurio kanw unban..eee tou pousti 800 game exw 8a me kanoun..lew ena aplo paradeigma..

P.S.2 ligo perisotero mpesa na exoume oloi 8a ton girisoume ton ilio

PS3 i kaliteri konsola ever

sorry gia to axreiasto spam +1 sto unban kali mera se olous


euxaristw

Dang3rFTW
08-06-2011, 09:19 AM
Dn exw to replay alla dn ekana leave ! me ekane ban enw ebrafe ->Lost Connection<- dn htan leave ! mporei na htan aprese3ia apo ton admin ! Dn to 3erw prosopika alla otan einai connecion dn kaneis BAN ! :\ to Average stay mou einai 97% ! k ola einai apo Dc ....

auto p les otan dn eine lost connection dn kaneis ban ine la8os...o admin kata tn krisi t kanei ban an s 8ewrei plugger......+1 sto unban an ine lost gt exoume pexei mazi pola games kai an thimame kala s eixa kanei k sup sto admin applC!!GL MAn

Abs(O)Rbed
08-06-2011, 01:55 PM
Auto pou leei o admin pou me ekane ban exei dikaio gia to nai exw paradigma 600 game i 800 k kanw plug.. k eimai kalimenos me ta game ! nai ok dn isxiei auto ! alla dn ekana plug.. Dn apologoumai... 8a kri8ei apo v3nom) ! Pantws thanx gia ta +1 paidia !

---------- Post added at 11:55 AM ---------- Previous post was at 11:54 AM ----------

G.virus man dn exoume replay dustixws dioti mou ebgale diconnected k dn mporousa na parw to replay meta :(

K0ta_PouLi
08-06-2011, 02:16 PM
+1 sto paidi.Exoume paiksei mazi arketa games kai den kanei tetoia.Kalos paixths kai kala manners

GG.audacity
08-06-2011, 02:39 PM
profanos m tosa games kai tetio stay axizi t unban ine krima t acc t n ine banned apo mia parexigisi ! k sfu ine k apo drama tha tn sigxoreso p ine paoktsis :P +1 file m k gl

xDooMsDaYx
10-06-2011, 06:36 PM
Εφόσον ο admin συναινεί στο unban θα έχουμε άρση της ποινής, και ο user θα γίνει unban. Θα παρακαλούσα να υπάρχει περισότερη προσοχή στο μέλλον για να αποφύγουμε παρόμοια περιστατικά.

Unban Request - Accepted.
Topic Closed.