PDA

View Full Version : [REJECTED] Unban Request : sleier



sleier
08-06-2011, 06:47 PM
Clan NoL Unban RequestYour Battle.Net nickname: sleier
Game name: ar2269
Admin name: j3ns3n
Reason: manners
Time of event: 42:02
Further details: Mages pezo 10 xronia dota epidi gustarw to game kai erxete ena tsutseki o CastielNewGod, sto en logo game kai sto 30', psofai k ego pao b me 200 hp kai ksekinai to glenti. Arxizi me zoo gt piges b k kati tetia, ton grafo legontas tu apla skase, sinexizei k pianei ti mana mu sto stoma tu, DEN apantao vrizontas tu ti mana, ta xo parei omos sto kranio me to kathe tsutseki pu benei k xerete vrizontas manes. Einai tixeros epidi apla pezo dota k dn benw sto forum edo gia na kanw post ton kathena. To kserw pos ta rule s einai rules kai oti mu aksizi to ban gt opos k na xei esto kai meta apo 10 lepta! tou evrisa k go ti mana alla elpizo na gino unban kai tha kanw admin request mpas kai katharisi ligo to kanali.

tutiturumtu
09-06-2011, 02:36 AM
entaksi ton sleier ton kserw .. oloi exoume brethi stin idia katastasi na theloume na ton brisoume kai kratiomaste .. den dikiologite pou ebrise ala einai kalos pextis kai me poli kala manners .. pezoume 2-3 xronia mazi kai exei kala stats +1 apo mena

---------- Post added at 12:36 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

aa kai ksexasa .. an mporite nato metaferete sto eleos channel :PPP

pLay-mobiL
09-06-2011, 02:40 AM
delete it.

prot0n0s
09-06-2011, 01:36 PM
Εφόσον είχες αναφορά σε συγγενικά πρόσωπα,η ποινή θα μείνει ως έχει....
Είμαστε κάθετοι και ξεκάθαροι σε τέτοια ζητήματα..
ReJECteD.
TopiC CloseD.