PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : Da_pro_



poso_pro
08-06-2011, 07:36 PM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: Da_pro_
Game name: ar...
Admin name: DayWalker_Gr
Reason: patisa "yes" se votekick tou admin
Time of event: -
Further details: se kapio simio tou game egine votekick gia ton admin kai patisa yes kai me ekane ban . . . dn to exo ksanakani pote kai dn iksera oti ine banable , logika ime poli lathos kai pou dn iksera oti ine banable kai pou to epraksa.

Dap1tis.
08-06-2011, 07:43 PM
[20:41] <@DA-Bot> -> [Eleos]: [Da_PrO_] was banned by [DayWalkeR_Gr] on 2011-06-08 (AR21407) because: [illegal votekick'] [PERMANENT] (0.08s)

oriste ta stixia tu ban.. pistevo ein ipervoliko , enw sto reason exi valei illegal votekick to opio vevea ksekinise allos user.. anyway +1 sto unban tu filu mu !

DayWalkeR_Gr
08-06-2011, 10:11 PM
Loipon ta palikaria xanane ka8ws na to pw laika kai na to katalavete oloi sas tous ekova opws fenetai sto replay ka8ws eixa DESTRO.O enas apo autous evrise ti mana mou kai meta oloi mazi epixeirisan na me kanoun VOTEKICK(3 itan sto synolo ka8ws oi aloi 2 tou team tous den patisan !yes i den prolavan na patisoun !yes ka8ws ekana amesws !votecancel). To ban pou leei o parapanw filos mas o dap1tis oti einai upervoliko fysika kai den einai kai 8a to ksanaekana, ka8ws xanane opws eipa kai prin kai peigan na me kanoun votekick giana paroun to game. Auto einai se ka8e periptwsh EPIKRITEO kai den deinw se kamia periptwsh to +1 gia to unban tou giati pali kala prolava kai ekana votecancel kai den me kanan kick.An to game den eixe admin ta palikarakia 8a ta eixan kataferei. Opws exw pei kai se alo thread mou egw eixa tin ikanotita-idiotita na patisw !VOTECANCEL alloi omws agapitoi mou filoi DEN TIN EXOUN!
Auta apo emena....

gianninho
08-06-2011, 11:57 PM
ban auton pou ekane vote kai autous pou patisan !yes.

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:52 PM ----------


[20:41] <@DA-Bot> -> [Eleos]: [Da_PrO_] was banned by [DayWalkeR_Gr] on 2011-06-08 (AR21407) because: [illegal votekick'] [PERMANENT] (0.08s)

oriste ta stixia tu ban.. pistevo ein ipervoliko , enw sto reason exi valei illegal votekick to opio vevea ksekinise allos user.. anyway +1 sto unban tu filu mu !

den anarwti8ikes gia poio logo ginetai to vote???apla patises yes???

Dap1tis.
09-06-2011, 02:08 AM
Loipon ta palikaria xanane ka8ws na to pw laika kai na to katalavete oloi sas tous ekova opws fenetai sto replay ka8ws eixa DESTRO.O enas apo autous evrise ti mana mou kai meta oloi mazi epixeirisan na me kanoun VOTEKICK(3 itan sto synolo ka8ws oi aloi 2 tou team tous den patisan !yes i den prolavan na patisoun !yes ka8ws ekana amesws !votecancel). To ban pou leei o parapanw filos mas o dap1tis oti einai upervoliko fysika kai den einai kai 8a to ksanaekana, ka8ws xanane opws eipa kai prin kai peigan na me kanoun votekick giana paroun to game. Auto einai se ka8e periptwsh EPIKRITEO kai den deinw se kamia periptwsh to +1 gia to unban tou giati pali kala prolava kai ekana votecancel kai den me kanan kick.An to game den eixe admin ta palikarakia 8a ta eixan kataferei. Opws exw pei kai se alo thread mou egw eixa tin ikanotita-idiotita na patisw !VOTECANCEL alloi omws agapitoi mou filoi DEN TIN EXOUN!
Auta apo emena....

kick de 8a ginosun pote giati poli apla prepei n simvalei k to team su s afto.. opote min les aerologies. eipe o threadstarter episis oti dn iksere oti to "!yes" eine bannable k g afto to patise xoris fovo k pa8os ! alwste fadastike pos i psifos tu de 8a ka8orisei k t apotelesma.. tespa la8os apo plevras tu eine odos alla min ginese k ec ipervolikos k les ala d alon :S

DayWalkeR_Gr
09-06-2011, 11:29 AM
kick de 8a ginosun pote giati poli apla prepei n simvalei k to team su s afto.. opote min les aerologies. eipe o threadstarter episis oti dn iksere oti to "!yes" eine bannable k g afto to patise xoris fovo k pa8os ! alwste fadastike pos i psifos tu de 8a ka8orisei k t apotelesma.. tespa la8os apo plevras tu eine odos alla min ginese k ec ipervolikos k les ala d alon :S

Tha se parakalousa tin epomenh fora pou 8es na peis kati na VOUTAS ti glwsitsa sou sto myalo giana min les auta p les. An empenes ston kopo kai evlepes to replay(sto 42) 8a evlepes sto chat oti ena votekick 8elei 5 votes kai autoi 8elan akoma 2(3 did pou patisan !yes kai oi 2 p eixan minei). Ara auta pou les gia to oti den 8a ginomoun epeidh eprepe kai to team mou na patisei !yes einai na min pw kalutera ti einai :) Apo oti fenetai sto replay o tide ta ksekinise ola fysika kai oi aloi 2 symfwnisan. Den 8a ginomoun votekick epeidh i venge apo autous, tous eipe na min me kanoun votekick kai oti den 8a patouse !yes ala fysika egw den mporousa na to kserw ka8ws milousan ALLIES! :D

( na shmeiw8ei oti eimastan 5v3 apo to 35 kai to votekick to epixeirisan sto 42)

gg_hooker15
09-06-2011, 08:56 PM
sumfwnw me ton daywalker se ola ta fasmata twn apantisewn tou kai na pros8esw oti tin idia eu8uni exei autos p kanei to votekick me auton p patisei !yes:)auta apo mena

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

aa 3exasa kai oti auta peri dn i3ere oti to votekick einai bannable kai tetoia einai p***ries.oloi ta 3eroun apla ta lene mpas kai glutwsoun

xDooMsDaYx
12-06-2011, 10:20 PM
48:19 [All] Da_Pro_ (Spiritbreaker): na se rotiso kati
48:22 [All] Da_Pro_ (Spiritbreaker): pio rule paravikame
48:23 [All] DayWalkeR_Gr (Harbinger): parakalw
48:25 [All] Da_Pro_ (Spiritbreaker): otan aptisame yes ?
48:29 [All] DayWalkeR_Gr (Harbinger): to illegal votekick
48:46 [All] DayWalkeR_Gr (Harbinger): giati xanate peigate na me kanete kick
48:49 [All] DayWalkeR_Gr (Harbinger): polu aplo
48:55 [All] Da_Pro_ (Spiritbreaker): malista

Φένεται πως ο user δεν ήξερε τους κανονισμούς. Παρόλα αυτά το αίτημα σου δεν θα γίνει δεκτό και θα δεχτείς 1 εβδομάδα ποινή για την συναίνεση σου στο votekick. Σου συνιστώ να ρίξεις μια ματιά στο rules πρωτού ξαναμπείς σε game.

Timeban Created : 7 days.
Topic Closed.