PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : RaFa3LiaSoS



hlias2
08-06-2011, 09:01 PM
Clan NoL Unban RequestYour Battle.Net nickname: RaFa3LiaSoS
Game name: RaFa3LiaSoS
Admin name: Zaratoustra.
Reason: manners
Time of event: peripou sto 23
Further details: Egine lathos ... to blepete kai apofasiZete

PataGoS
08-06-2011, 09:23 PM
Eipe 'Kali eiste' Se pion borei na pigaine ? Telos padon pes oti itan lathos, meta sunexise legontas mas zoa me caps, kai teleiwse legontas '' skase kai paize teneke'' ? Den nomizw na gnwrizomaste wste na exei exei to dikaioma na mu milisei etsi. H thesi mu sto unban tou einai oudeteri oute support oute tha pw na minei ban efoson ekane request. GL

X_upnos
08-06-2011, 10:19 PM
Loipon imoun k egw st game epeza ton jakiro.entaksei ontos tn eipe teneke alla den t briskw arketa simantiko gia ban.allwste itan k h 1h fora p milise st game.gia emena +1 sto unban t pediou.den eixe dwsei allh aformh oute sto all oute sto allies

Zoiberg..
09-06-2011, 01:41 AM
ela more ti pramata einai auta ama kaname me to paramikro ban opos auto 8a itan olo to channel banned o admin eixe nevra epidi exane kai ekane ban epidi zwristike kade unban to paidi na paiksei...

kostas3
09-06-2011, 01:52 AM
katarxin oloi *rixnoume*tin eu8ini stous admins...dn einai swsto omws...merikoi mmporei na eginan epeidh goustaran 3eousia,alla oi perissoteroi ennoeite gia kalo skopo...opote dn mporei kanenas na ferete asemna apenanti sto proswpou pou dn 3erei....tespa oudetros k egw...as apofasisei o armodios..gl pantws

PataGoS
09-06-2011, 09:44 AM
Ma egw den ekana etsi ban me to pou eipe skase re teneke. 3ekinise eirwneuontas me to ''Kaloi eiste'' legontas meta lathos , ala epeidh 3erw oti einai tis modas auto, lew stamata na eirwneuese, kai meta akolouthei me to teneke. Stin teliki Manners apo oti 3erw simainei ''Tropous'' den xreiazete na vrisei gia na faei ban. Kai auta pu eipe den dixnei oti exei tropous. 3analew den eimai -1 sto unban apla na legontai ta pragmata opws exoun...

Zoiberg..
09-06-2011, 01:38 PM
exeis dikio ala prepei na elenxoume ligo ta nevra mas oloi uparxoun pola atoma pou prokaloun me auto to tropo kai kserw kai admins pou to kanoun

PataGoS
09-06-2011, 01:52 PM
Katarxas den katalavainw giati mu dineis paraeigma gia alous admin oi gia ala atoma ... Den me endiaferei ti kanoun oi aloi, egw eida ti egrapse kai ekrina ban. To oti mu lete zoristika pu exasa tha 3anapw oti exw 180 httes , les na kanw ban se kathe htta epeidh xanw ? Mi lete asunartisies , kante ena sovaro thread na sxoliasw.

small_H0uz0uris
12-06-2011, 02:38 PM
Δεν μπορείς να μιλάς όπως θέλεις ...

10 μέρες ποινή για τη συμπεριφορά σου

Τimeban Created
Closed