PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : Just.Pwned , s0pa_re_treno



JuStPwNeD
09-06-2011, 04:25 PM
Το Battle.net account σας :Just.Pwned
GameName :ap***
Hostbot :01
Admin Name :ShivO
Reason :manners
Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός :Pros to telos egine to peristatiko...Tespa egw milisa me tn admin meta to telos tou game (eirinika) kai +fwnise sto na me kanei support...Ade na doume!

FoUx_Provato
09-06-2011, 04:31 PM
Eimaste same clan me just kai exw paixei para polla games mazi tou. Se ola ta game itan protupo simperiforas twra ena replay ama exei kapios na mas dei3ei pisteuw 8a boi8ouse fisika sto m8 m +1 kai GL

ShiVo
09-06-2011, 05:03 PM
loipon thelo na allakso thn gnomh m gia ton sigkekrimeno player. poli eironia kakh simperifora.dn aksizei to unban.mou arxizei ta wisp kai mou milaei les kai me kserei apo xthes.euxaristo

JuStPwNeD
09-06-2011, 09:58 PM
Loipon anevazw to replay gt poli spam peutei , as krinoun oi armodioi!Episis dn anexomai apo enan user na mou spamarei ''sks'' otan dn me kserei...Stin sinexeia zitw to ban tou DnD) (crix) pou sto 25' vrizei mana kai to ban tou s0pa_re_treno gia avasimes plirofories ston filo tou ShivO pws o clock evrise 'mana' enw dn evrise ,tufli ebistosini opws sto 31' tn apokalei stauro dld gnwrizonte!Telos i stigmi tou ban einai sto 36' otan tou tn eipa ston admin kai ekinos me banare kai liga lepta argotera o m8 tou leei pws den itan ban...Auta

O logos stous armodious!

Trust(ME_is_Banned
09-06-2011, 10:15 PM
+1 ston mitara ton 3erw apo to net kai einai ligo eve3aptos alla nomizw oti se ayth tin periptwsh itan ena megalo la8os tou admin na bannarei etsi me ena zwo kai ena malaka... Aytaeixa na pw kai tr as apofasisoun oi armodioi !!!! +1 again

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 08:14 PM ----------

lol x0ax0a0x0a0ax0 mitsara ******

Gsx R Pap
09-06-2011, 10:58 PM
loipon thelo na allakso thn gnomh m gia ton sigkekrimeno player. poli eironia kakh simperifora.dn aksizei to unban.mou arxizei ta wisp kai mou milaei les kai me kserei apo xthes.euxaristo

O Αντμίν Εχεί Αντίθετη Άποψη Όμως....Εν Πάση Περιπτώση +1 Από Εμένα...Έχει καλά Στατς Και Είναι Κρίμα Να Χαθούν Τόσα Games....Καλή Τύχη Δημήτρη ;)

[Eleos]: Statsdota for [just.pwned]: 378 games (183 rated). ELO: [1373.49]. W/L: 186/86 (49.21%/22.75%). K/D/A: 2294/1440/2018 (6.07/3.81/5.34). C/D/N: 22696/1182/2283 (60.04/3.13/6.04). T/R/C: 292/82/5 (0.77/0.22/0.01) (3.39s)

[Eleos]: [just.pwned] was banned by [ShivO] on 2011-06-09 (AP11919) because: [manners] [PERMANENT] (0.11s)

JuStPwNeD
09-06-2011, 11:46 PM
Esy bgale koblex kai kane new account..ok as faw perma ban alla mazi o dnd) o s0pa_re_treno gia avasimes plirofories kai unban tn gr_kin!

Sec.Chance
09-06-2011, 11:56 PM
prwta apola ola ta comments pio panw itan perita k kalo tha itan na mn iparxoun paromoia..!! 2on eimoun sto game!! o shivo eipe panw sta neura tou sks k o just.pwned eipe skase na les stn oikogeneia s.!! nai k egw tha s ekana ban k tha zitousa na meinei permanent k as ginomoun demote..!! g tn oikogeneia m k genika sinisto ston kathena na mn dexete tpt na lene oi alloi !! as se prosvale toso poli to skase as apantouses analoga toulaxiston!! oxi dn simfwnw me to unban!! auti i apopsi m apo to olo thema!! ...(akoma k an i xrisi tis katastasis apo admin dn thewreite apo esas swsti ego katheta eimai arnitikos sto unban)

MzhaGc
09-06-2011, 11:57 PM
ego efaga ban gia 1 xazo votekick p dn einai kai swsto kai na afisoun auton ton spammer?ela re mlk kai stis epomeni p 8a faei post pali gia ta stats tou 8a leme?dn dior8wnete i katastasi kata ti gnwmi mou kai unban na ginei poso 8a argisei na spammarei kai pali?

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:10 PM ----------

to replay dld ti to bales gia na xaseis kai tin paramikri pi8anonita na gineis unban?apo tin arxi astamatito spamm.kai ka8e irwas mporei solo.
1 p dn eidate 1 ban parakalw ston dnd) gia manners se mana
kai adiko ban ston gr_kin parakalw sto unban tou.alla me kamia panagia +1 ston threat starter

Re file iremise ligo....exeis kanei idi 3 post se 1 thread kai xoris kan na sxetizete me sena....ok nomizo einai arketo...
oso gia to paidi parapano pou eipe gia ta games....dn paizoun kanena rolo..
Gia mena ta " stats " einai mia kali dikeologia gia tous mates tou katigoroumenou...na pane na supportaroun mpas kai...!
Dn eida to replay...dn to ksero to paidi...alla dn exo akousei kai ta kalitera(ston tomea manners)...
tespa..

JuStPwNeD
10-06-2011, 09:06 AM
Nai omws oute ei8ela na prosvalw tin oikegenia tou paidiou oute tn evriza..alla otan o allos mou spamarei sinexws ''sks'' ktl.. dn borw na katsw na tn anexomai...dn me 3erei kai apo xtes (oi xaraktirismoi tupou''sks'' sta filarakia tou!)

StFuOmFg
10-06-2011, 03:00 PM
Ειπώθηκαν κάθε λογής απόψεις,από σχετικούς και άσχετους επι του θέματος.

cLoSeD να το εξετάσει ο αρμόδιος.

xDooMsDaYx
13-06-2011, 12:49 PM
Το αίτημα σου δεν θα γίνει δεκτό και θα δεχτείς 2 εβδομάδες ποινή για τους τρόπους σου.
Ο user s0pa_re_treno θα δεχτεί 10 μέρες ποινή για τα ψευδή στοιχεία που έδωσε στον admin.
Ο user DND) perma banned για τα manners του.

25:11 [Allies] DND) (Crixalis): gmaw tin mana


Να σταλθεί ένα αντίγραφο στα admin abuse για να κριθούν οι πράξεις του admin Shivo.

Timeban Created : 14 days. Just.Pwned
Timeban Created : 10 days. s0pa_re_treno
Topic Closed.