PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : koufogerakas



k0ufogerakas
10-06-2011, 05:53 PM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: koufogerakas
Game name: AR22236
Admin name: GuS.Gg
Reason: Gameruin
Time of event: 3-6-2001
Further details: Exo Chen klikaro na paei pano line o char dipla sto tower. Pao alt tab na fortoso mp3 list girnao ta mobs ixan spawnarei e kai ixe fygei me auto attack o char sta creepia de pao back egkera kai me pianoun nessaj me slark me stun kai leap kai dino fb. e klasika ala kai dikaiologimena ksekina grinia sto team gia to fb sto 1o min..... e oi alloi sto line figane 2 lvl apo mena kai me balane sto mati stun kai grab o nessaj kai leap o slark opote epekse feed. sto 10 lepto pano bgike minima gia dc. Twra kick efaga apo ton admin logo feed , epese to net de kserw. Simera 10-6-2011 pou piga na bo ida pou me ban. Replay de exo sthn katoxh gt epeza kai pezo apo net gt ime fadaros tin periodo auth. Pados to pio pithano ine na pekse dc gt apo ta gatzolonet ton Ferron edw ston ebro ta dc ine oxi kai toso spanio fenomeno...osoi ine i htan fadaroi Ferres-Kabuso pisteuo me niothoun. Leaver den imoun oute ime kai de prokite na gino sta 26 mou.
Anameno to porisma sas gia to unban request mou.
Thxs.

Savvas_3iros
10-06-2011, 06:04 PM
+1 sto unban tou kouf , mia atyxh stigmi pisteuw se olous mas exei tyxi.... gl an k de pisteuw oti 8a sou xreiastei :)

Deiser
10-06-2011, 07:24 PM
+1 sto unban pistevw lathos tou admin....ton koufogeraka ton xerw.Paizei prwtoui akoma vgei to prwto offiacial map dota.... :) support sto unban tou oli axizoun deyteri eukairia!!Gl

gus.gg
10-06-2011, 07:46 PM
+1 sto unban pistevw lathos tou admin....ton koufogeraka ton xerw.Paizei prwtoui akoma vgei to prwto offiacial map dota.... :) support sto unban tou oli axizoun deyteri eukairia!!Gl

dn 3erw ti 8ewreis la8os sto kick se atomo p feedarei me 0-5 sto 6...tespa ebisteuomai esena kai xarh se sena 8a dwsw mia 2h eukairia sto paidi.To ftai3imo panw sou gia peraiterw problhmata p 8a prokalesei(an)

Boidboiler
10-06-2011, 07:49 PM
+1 sto paidi. oloi exoume pathei na mas sfazoun ta combo k na mn mporoume na kanoume tpt... atuxi stigmi to dc!

diamond-dust
12-06-2011, 10:27 PM
+1 se olous mas exei simvei auto, axizei sigoura mia deuterh eukairia

xDooMsDaYx
15-06-2011, 12:22 PM
dn 3erw ti 8ewreis la8os sto kick se atomo p feedarei me 0-5 sto 6...tespa ebisteuomai esena kai xarh se sena 8a dwsw mia 2h eukairia sto paidi.To ftai3imo panw sou gia peraiterw problhmata p 8a prokalesei(an)

Αυτό δεν είναι λόγος για kick όλοι έχουν κάνει κακά games αυτό δεν σημαίνει οτι πρέπει να τρώνε kick. Και μην ξεχνάς παίζεις σε public games.
Εφόσον ο admin συναινεί στο unban θα έχουμε άρση της ποινής, και ο user θα γίνει unban. Θα παρακαλούσα να υπάρχει περισότερη προσοχή στο μέλλον για να αποφύγουμε παρόμοια περιστατικά.


Unban Request - Accepted.
Topic Closed.