PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : Dn)milaw.



dn)milaw.
13-06-2011, 09:01 PM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: Dn)milaw.
Game name: ar**
Admin name: ****
Reason: ****
Time of event: ****
Further details: exw na dilwsw oti den eimai apo ta atoma pou kathomai afk i vrizw manes giati den kserw giati me ekanan ban kai oute exw rwtisei kapoion admin na doune ti ban exw diwti eimai sto strato kai eixa vgei se ena net edw kai logika to ''Dota emine anoixto kai mpike kapoios me to name mu kai epekse logika giati egw epeksa dyo game kai mu teleiwse i wra me anoixto to dota logika evale allos kai ekane vlakeies me to name mu.. apo oti vlepete exw arketa game kai den eimai oute leaver i kati tetoio.. ama mporite stilete mu sta stixia kai tha mpw na ta dw kai na psaksw ton admin.. diwti eimai sto strato kai vgainw spania sry pou egrapsa polla apla den thelw na xasw to name mu apo auth thn vlakeia.. sas euxaristo pou diavasate to etoima mu..

T3RRoR.
13-06-2011, 09:11 PM
xwris reason admin den pas pou8ena megale bes irc kalytera kai zhta apo enan na kanei check ban

Dang3rFTW
13-06-2011, 09:14 PM
to pedi exei arketa games ala ontws prepei na peis s kapoion na dei to reason p exeis faei to ban.

kagouras21.
13-06-2011, 09:28 PM
[Eleos]: [Dn)milaw.] was banned by [kagouras21] on 2011-06-11 (AR12561) because: [gameruin] [PERMANENT] (0.09s) ego se ekana simera to mesimeri ban epidi spagane kai dn patise kanis ff mono esi patages kai kathosoun pigi anti na kanis def kai ixes kai kaki simperifora se ixa kani kai dio mute prin sto game an thimame kala ixes silencer kai les afou dn patate ff pao afk mexri na teliosi.apo mena exis to -1 gt apilouses kai gia abuse

Dang3rFTW
13-06-2011, 09:52 PM
[Eleos]: [Dn)milaw.] was banned by [kagouras21] on 2011-06-11 (AR12561) because: [gameruin] [PERMANENT] (0.09s) ego se ekana simera to mesimeri ban epidi spagane kai dn patise kanis ff mono esi patages kai kathosoun pigi anti na kanis def kai ixes kai kaki simperifora se ixa kani kai dio mute prin sto game an thimame kala ixes silencer kai les afou dn patate ff pao afk mexri na teliosi.apo mena exis to -1 gt apilouses kai gia abuse

me vasi auta -1 k apo mena sto unban an ontws etc ginan ta pragmata

T3RRoR.
13-06-2011, 10:05 PM
[Eleos]: [Dn)milaw.] was banned by [kagouras21] on 2011-06-11 (AR12561) because: [gameruin] [PERMANENT] (0.09s) ego se ekana simera to mesimeri ban epidi spagane kai dn patise kanis ff mono esi patages kai kathosoun pigi anti na kanis def kai ixes kai kaki simperifora se ixa kani kai dio mute prin sto game an thimame kala ixes silencer kai les afou dn patate ff pao afk mexri na teliosi.apo mena exis to -1 gt apilouses kai gia abuse

-1 tolmaei na kanei kai request

roboman
13-06-2011, 10:08 PM
exw pe3ei polles fores me ton kagoura21 kai einai apo tous mahimous mporw na pw.!!
den pisteuw tha ekane ena adiko ban kai simgwna me ta parapanw -1 kai apo emena..!

tsigoleleta
15-06-2011, 03:00 PM
Το αν έπαιζες εσύ η κάποιος άλλος με το account είναι το ίδιο και το αυτό. Έχουμε πει επανειλλημένα, πως ο καθένας είναι υπεύθηνος για το account του.
Τέλος το αίτημα σου δεν θα γίνει δεκτό και θα δεχτείς 10 μέρες ποινή για το game ruin.


Timeban Created : 10 days.
Topic Closed.