PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : SouLSn4TcH



SouLsn4tch
14-06-2011, 02:17 PM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: SouLSn4TcH
Game name: ap******
Admin name: LeLeDwni
Reason: Leaver
Time of event: Με το που άρχηισε το game
Further details: Ehm εκείνη την ημέρα μου είχε συμβεί άλλη 1 φορα το ίδιο πράγμα να κατεβάζω το map να περιμένω τους άλλους και με το που τελίωναν και οι άλλοι μου έδειχνε τα stats και νόμιζα ότι φταίγανε τα bots γιατί δεν μου έστελνε κανείς whisper του τύπου γιατι leave κλπ και στο παιχνίδι το συγκεκριμένο στο lobby είχα ρωτήσει και μου είχαν πει οτι αυτό λέγεται "Time out" ή κάπως έτσι και δεν έφταιγα εγώ και με το που άρχισε το game έγινε το ίδιο :S

Armstrong
14-06-2011, 02:27 PM
+1 ston filo mou ilia gl me to post kai to unban apla anevase to stay re
ante kali mas tixi :PP

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------



Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: SouLSn4TcH
Game name: ap******
Admin name: LeLeDwni
Reason: Leaver
Time of event: Με το που άρχησε το game
Further details: Ehm εκείνη την ημέρα μου είχε συμβεί άλλη 1 φορα το ίδιο πράγμα να κατεβάζω το map να περιμένω τους άλλους και με το που τελίωναν και οι άλλοι μου έδειχνε τα stats και νόμιζα ότι φτέγανε τα bots γιατί δεν μου έστελνε κανείς whisper του τύπου γιατι leave κλπ και στο παιχνίδι το συγκεκριμένο στο lobby είχα ρωτήσει και μου είχαν πει οτι αυτό λέγετε "Time out" ή κάπως έτσι και δεν έφτεγα εγώ και με το που άρχησε το game έγινε το ίδιο :S

φτέγανε = φταίγανε
έφτεγα=έφταιγα
άρχησε=άρχισε
μαθe να γραφεις me agapi <3

tsigoleleta
15-06-2011, 03:57 PM
Έχεις διορία 2 ημερών να βρείς τον admin. Επικοινώνησε μαζί του στο Battlenet ή αφησέ μήνυμα στον τοίχο του.
Αν σε αγνοήσει ή σου απαντήσει περιφρονιτικά κράτα screen shot και ποσταρέ το εδώ.

leledwni
15-06-2011, 04:27 PM
milisa me to palikari kai mou eksigise ti egine... +1 sto unban tou gl

tsigoleleta
15-06-2011, 04:30 PM
Εφόσον ο admin συναινεί στο unban θα έχουμε άρση της ποινής, και ο user θα γίνει unban. Θα παρακαλούσα να υπάρχει περισότερη προσοχή στο μέλλον για να αποφύγουμε παρόμοια περιστατικά.


Unban Request - Accepted.
Topic Closed.