PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : isub



isub
18-06-2011, 03:03 AM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: isub
Game name: ar2325
Admin name: kSaDeRFaCKeR
Reason: Μου εβγαλε ενα "Waiting for disconnect" και απλα με πεταξε.
Time of event: περιπου στο 28 λεπτο
Further details: Επειδη ειχα σκορ 3-6 δεν σημαινει οτι εκανα plug οπως εγραψε ο admin οτι εκανα.
Εχω 65 games με 98% stay rate, οποτε απο αυτο μπορειτε να δειτε οτι δεν κανω leave ουτε plug. Τελος παντων, μιλησα με τον admin και του ζητησα να ερθει να ποσταρει κ αυτος. Ευχαριστω.

pazof
18-06-2011, 03:30 AM
Γενικά χάναμε αρκετά άσχημα, σε εκνευριστικό βαθμό - δηλαδή "εύλογα" θα έκανε κάποιος plug - και το dc του φίλου έγινε ακριβώς με το που πέθανε. Σαφώς θεώρησα ότι "το ξήλωσε" ο άνθρωπος, ήταν αρκετά τρανταχτό, κάποιος γέλασε κιόλας. Από περιέργεια είδα τα stats του παιδιού και αν και με ψιλολίγα παιχνίδια το stay rate του είναι 98%. Πάντως δεν περίμενα καθόλου τόσο "νορμάλ" αντίδραση, το παλληκάρι εμένα με έπεισε με το ύφος του, αλλά κυρίως γιατί μου μίλησε καπάκι με το που έπεσε - αν είχε αποσυνδεθεί και από battlenet και από internet κλπ δε νομίζω να προλάβαινε να ξαναμπεί τόσο γρήγορα. Οπότε αν όντως λες την αλήθεια (και είσαι τόσο γκαντέμης ώστε να πέσεις απ' το game σε τόσο λάθος στιγμή :Ρ) τότε σόρρυ αδερφέ, συμβαίνουν αυτά.

(Το account μου στο forum είναι το pazof, και όχι το ksaderfacker, προς αποφυγήν παρεξήγησης).

isub
18-06-2011, 10:56 AM
Ευχαριστώ που ήρθες. Έχω απλά να πω κάτι τελευταίο πάνω στο ότι το dc έγινε ακριβώς με το που πέθανα. Επειδή μου έχει ξανασυμβεί να μου βγάζει το "Waiting for disconnect" αλλά χωρίς τελικά να πέσω, έχω να πω πως όταν τελικά εξαφανίζεται αυτό το "Waiting for disconnect" κ συνεχίζω το παιχνίδι, τότε εκείνη την στιγμή είναι σαν να πάει το παιχνίδι με super speed (δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε).
Εννοώ ότι μου δείχνει εμένα αυτό το μήνυμα κ μάλλον το παιχνίδι συνεχίζει να παίζει από πίσω (αλήθεια μου έχει συμβεί δεν λέω βλακείες).
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι πως ο λόγος που πέθανα σε εκείνο το fight είναι επειδή μου έβγαλε το "Waiting for disconnect" κ ενώ εγώ ήμουν κολλημένος κ μέχρι να πέσω το παιχνίδι θα συνεχιζόταν κανονικά.
Αν σε κάποιον του έχει συμβεί αυτό που λέω ας το πει γιατί δεν είναι μαλακίες για δικαιολογία.

DruMMeR(
18-06-2011, 12:57 PM
+1 gia to paidi den aksize to ban

C0uP_d3_GrAcE
18-06-2011, 04:06 PM
Εφόσον ο admin συναινεί στο unban και εχεις ικανοποιητικα στατιστικα, θα έχουμε άρση της ποινής, και ο user θα γίνει unban. Θα παρακαλούσα να υπάρχει περισότερη προσοχή στο μέλλον για να αποφύγουμε παρόμοια περιστατικά.


Unban Request - Accepted.
Topic Closed.