PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : volt



dayhack2
19-06-2011, 12:15 PM
Όνομα του κατηγορούμενου admin: volt

Το όνομα σας: iouda_steni0ti

Game Name: de thimame

Παράπτωμα του Admin: ekane kick enan afk prin to 5alepto epidi tha exane to game

Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: apo to 3o kiolas lepto fanike pws tha pigene to game kai etsi to admin kathws eixan enan afk brike thn eukairia na ton kanei kick kai na dwsei end sto 3o lepto mipws prolavaine kai girnage kai sinexizotan to game

VoLt)
19-06-2011, 12:43 PM
Prwta ap'ola o sygekrimenos user den kserei ti leei kai otan ton rwtisa giati me paei post me eipe xaraktiristika "pes m to gn" tou lew ma gt ti ekana; kai leei sta @@ mou se paw post... Dld twra ti na pw gia auto... Leei oti 9elei o user kai oloi oi players p htan sto game eipan oti epraksa swsta mono autos htan anti9etos den kratisa k replay na sas dwsw...

AfricaNOS
19-06-2011, 12:45 PM
To oti "tha xaname" to game einai apla aerologies mias kai mia xara pigename mexri to 3! Twra apo ekei kai pera to kick/ban pou egine prin to 5 as apofasisoun oi armodioi!

dayhack2
19-06-2011, 12:47 PM
na fantasteis pou eixa kai tipseis gt mou legane oti eisai kalo paidi . palio psefth otan me rwthses gt se paw post sou eipa rearon kai mou les oti sinfonisate oti de tha se pane post kai sou lew egw tha se paw gt kaneis mlkies . anevasa replay koita to

VoLt)
19-06-2011, 08:40 PM
Katarxas den egine sto 3o lepto, mou egrapse sto message automata oti htan afk 5 mins (min ksexname pou exoume epipleon 2 min gia na pickaroume sto -ap) kai poly apla ekana kickafk kai meta ban! Den vriskw logo gia to abuse mou edw pera! Mexri kai oi antipaloi me eipan oti epra3a swsta kai mono o sygekrimenos xrhsths p m ekane k post elege oti eixa adiko!

Spook_Show
20-06-2011, 09:02 PM
Δεν υπάρχει abuse από τον admin.


Admin abuse Denied / Closed.