PDA

View Full Version : Weekend Battles - 19/6/2011 - RESULTS



K[a]ne
19-06-2011, 07:57 PM
Weekend Battles - 19/6/2011
RESULTS

Coming soon...

Luck]sto[NoLag
19-06-2011, 08:52 PM
Πέτρο ειλικρινά δεν ξέρω τι να πω . Μόλις θυμήθηκα ότι είχα κάνει sign στο bot αλλά δεν είχα κάνει εδώ επιβεβαίωση στο ποστ . Έτσι το μεσημέρι που κοίταξα εδώ αν έχω γράψει δεν είχα δει δικό μου ποστ και θεώρησα πως δεν ήμουν στα wb . Ξέρω πως με αυτό που γράφω δεν αλλάζει κάτι αλλά έτσι έγιναν τα πράγματα . Ζητάω όσα συγνώμη μπορείς να φανταστείς για την βλακεία μου αλλά τα λάθη είναι ανθρώπινα . Ειλικρινά δεν είδα sign μου στο ποστ αυτό και το Ξέχασα....

Υ.Γ : Μετά από 5 rmk από τα οποία κανένα δεν κατάφερε να ολοκληρωθεί καθώς πέσαν 2 φορές ο sp-dalton και ένας άλλος και 3 φορές ο G.virus τα wb δεν ολοκληρώθηκαν και όπως είπε ο k[a]ne shit happens . Δυστυχώς παιχνίδι δεν έγινε μιας και αυτές οι συνθήκες δεν το επέτρεπαν ( κανένα λογικό team δεν θα έπαιζε 4v5 .. αν και νομίζω πως το sentinel είχε ένα προβάδισμα στα items es με bling destro boots of speed 2 null tailsman kai mystic staff και μια σχετικά καλά farmed spectre ) ποτέ δεν μπορείς να προβλέψεις τι θα γίνει και αν μπορεί το παιχνίδι να γυρίσει ''τούμπα'' . Από τι άκουσα στο stream στο 3ο rmk το παιχνίδι θα γίνει draw . Ατυχίες συμβαίνουν δυστυχώς

Steve_the_BIG
19-06-2011, 09:31 PM
1 wb 6 games... kai telika dn teleiwsame kiolas... pistevo to allo wb 8a exei polles symetoxes gt oloi 8eloun na anevasoun games grhgora kai xwris ban ! :)

( atyxia attacks clan nol )

Insanor
19-06-2011, 09:42 PM
Και πήγαινε για ωραίο game κρίμα..

Vorgazlakos
19-06-2011, 09:45 PM
Και πήγαινε για ωραίο game κρίμα..

nai re metrouses.. krima

Niaou-
19-06-2011, 09:47 PM
Και πήγαινε για ωραίο game κρίμα..

Σε ειχα στο φαρμ παρολο το lag m αλλα τι να κανουμε. Παρεπιπτοντως νομιζω εγιναν 7 παιχνιδια 1 το πρωτο και 6 remakes.

Steve_the_BIG
19-06-2011, 09:48 PM
Σε ειχα στο φαρμ παρολο το lag m αλλα τι να κανουμε. Παρεπιπτοντως νομιζω εγιναν 7 παιχνιδια 1 το πρωτο και 6 remakes.

poso eixes sta ma8hmatika?

Niaou-
19-06-2011, 09:48 PM
Που κολλανε τα μαθηματικα? σε τι αναφερεσαι?

Steve_the_BIG
19-06-2011, 09:49 PM
Που κολλανε τα μαθηματικα? σε τι αναφερεσαι?

nlwbrmk5 itan to teleftaio . xanametra twra...

Niaou-
19-06-2011, 09:50 PM
Ε δεν ειμαι σιγουρος οτι ηταν nlwbrmk5. Νομιζω ηταν nlwbrmk6.

Steve_the_BIG
19-06-2011, 09:50 PM
Ε δεν ειμαι σιγουρος οτι ηταν nlwbrmk5. Νομιζω ηταν nlwbrmk6.

whatevah paw na koimi8w

Insanor
19-06-2011, 09:52 PM
Τι με ειχες ρε 30 creeps σου έριχνα... ουτε tower δεν μπόρεσες να ριξεις με pugna.

ενώ εσύ Vagaa μέτρησες πολύ το game δεν είχε λήξει

Steve_the_BIG
19-06-2011, 09:53 PM
Τι με ειχες ρε 30 creeps σου έριχνα... ουτε tower δεν μπόρεσες να ριξεις με pugna.

ενώ εσύ Vagaa μέτρησες πολύ το game δεν είχε λήξει

Etsi ! kai sto teleftaio rmk spasame 2 towers kai pigename gia trito kai itan oi pio polloi psofioi an 8ymamai kala

Insanor
19-06-2011, 09:56 PM
Etsi ! kai sto teleftaio rmk spasame 2 towers kai pigename gia trito kai itan oi pio polloi psofioi an 8ymamai kala

Μα το θέμα ήταν ποιος θα μπει πιο καλά στη μάχη.Και μόνο που ζήτησε η spec να κάνουμε ff se 4v3 με τα σολο μιντ και καρι να χουνε φαει dc τα λέει όλα.

Vorgazlakos
19-06-2011, 09:58 PM
Etsi ! kai sto teleftaio rmk spasame 2 towers kai pigename gia trito kai itan oi pio polloi psofioi an 8ymamai kala

se allo game prepei na isoun..

---------- Post added at 07:58 PM ---------- Previous post was at 07:56 PM ----------


Μα το θέμα ήταν ποιος θα μπει πιο καλά στη μάχη.Και μόνο που ζήτησε η spec να κάνουμε ff se 4v3 με τα σολο μιντ και καρι να χουνε φαει dc τα λέει όλα.

4v5 pigene omws e?? fusika afou elipe o es mas pou metrouse sta fight.
PS: den niwthis mia.. me kinigouses apo ton krufo sas mexri to tower mas .. kai gia pio logo?? gia na xasis olo to mana sou.. GN

Niaou-
19-06-2011, 10:02 PM
ειχα 78 κριπς την στιγμη που εγινε το τελευταιο εντ (περιπου στο 20). Δηλαδη με ενα προχειρο υπολογισμο ειχες 108? δεν το νομιζω

Obs.NinJaZz
19-06-2011, 10:05 PM
Βάλτε κανένα replay να γελάσουμε ρε ! ;D

Insanor
19-06-2011, 10:09 PM
Μαλακα νιαου στο wb έπαιζες και δεν έχω το ριπλευ να το δειξω?? Αutoattack έπαιζες τπτ δεν έιχες οσο ήμουν στο lane γιατί μετά έφυγα αν μετράς κα ιτο χρόνο που φαρμαρες μονος σου ναι οκ..

Vagaa εγω έλεγα όχι 4v5 εσείς θέλατε.Τι σε κηνυγούσα σε έφαγα τελικά αν θυμάσαι.Ήσουν και σίγουρος για την νιίκη σας τρομαρα σου

G.ViruS
19-06-2011, 10:17 PM
G.ViruS

Πραγματικα Συγνώμη Απο μενα
Ειδατε ή Εγω Έπεφτα ή τα αλλα 2 παιδια απο Scourge......
Ενδιαφερον Το WB Κριμα που Τελειωσε Ετσι..Δεν θελω να ορισω πια ομάδα ηταν καλυτερη και οι 2 Ηταν Ισαξιες
Απο Μενα Ελπιζω να σας αρεσε ο EarthShaker Στο Triple Lane First Blood 4 block ta 3 itan se kill Kai dagger sto 20 : που να επεφτε και Team Fight
Η μαλακια ειναι οτι αμα παιζατε 4v5 Οπως λετε χωρις εμενα δεν ειχαμε κανενα στυν Και γενικα αλλαζει ολο το πραμα... Τι να κανω και γω με τα Βοτ να πουμε....Δεν φταιω

Το Game itan Isopalo kai min lete Oti eseis/Emeis imastan kalyteroi Tipota den eixe kri8ei akoma::
Ευχαριστω.
Βαζω Και το Replay. Απο μερια Senti

Hi Fans!
Ακουω Σχολια :

Edit: Sta Teams Fights θα Σας Εκανα Κομματια ! Gruuuaargh! http://www.dotastrategy.com/images/hero/raigor.gif

Cassiopeia
19-06-2011, 10:21 PM
Επειδη ειστε $@!#$!@# και τσακωνεστε, closed.

Obs.NinJaZz
19-06-2011, 10:44 PM
Βασικά, από τη στιγμή που ο ES είχε dagger, μια χαρά θα μπορούσατε να παίξετε 4v5. Θα τον αναλάμβανε αυτός που έπαιζε τον άλλο κομπάρσο, να μπαίνει με το blink στα fights και όλα μια χαρά, δεν νομίζετε;

Cassiopeia
19-06-2011, 10:48 PM
Το ξαναανοιγω, αλλα αν δω τα ιδια με πριν , θα παρετε μια βδομαδα διακοπες.

Ali[Gi]
19-06-2011, 10:51 PM
Το ξαναανοιγω, αλλα αν δω τα ιδια με πριν , θα παρετε μια βδομαδα διακοπες.
Οταν αγριευεις....Αχχχ...........

G.ViruS
19-06-2011, 10:52 PM
Βασικά, από τη στιγμή που ο ES είχε dagger, μια χαρά θα μπορούσατε να παίξετε 4v5. Θα τον αναλάμβανε αυτός που έπαιζε τον άλλο κομπάρσο, να μπαίνει με το blink στα fights και όλα μια χαρά, δεν νομίζετε;

Orea auto 8a paizotan kanena 5-10 lepto Meta ti ?.. den 8a eixe items o Earth kai 8a eufege San Turopita ::

komborimon
19-06-2011, 11:02 PM
fail το wb ετσι οπως εξελιχθηκε δυστυχως . Μεχρι το drop ειχε ενα μικρο προβαδισμα το sentinel και αν συνεχιζοταν το game θα νικουσε το sentinel λογικα . Το es τα ειχε παει πολυ καλα και οντως αν επαιζε αυτος που ειχε venomancer τον es ακομα και 4v5 τους παιρνατε αφου ειχε το dagger ο es .

Obs.NinJaZz
19-06-2011, 11:11 PM
Orea auto 8a paizotan kanena 5-10 lepto Meta ti ?.. den 8a eixe items o Earth kai 8a eufege San Turopita ::


Για όλο το game θα μπορούσε να συνεχιστεί, ή τουλάχιστον μέχρι να κάνουν bkb οι αντίπαλοι.
Αυτό που χρειαζόσασταν απ' τον ES ήταν μόνο το disable για έως 4 secs που μπορεί να κάνει.

OtiNanaiBans
19-06-2011, 11:53 PM
Πραγματικα μαλώνετε για το ποιός είχε περισσότερα creeps σε παιχνίδι που δε τέλειωσε ποτέ...

Μου δίνετε και υλικό,thanx

Insanor
19-06-2011, 11:56 PM
Πραγματικα μαλώνετε για το ποιός είχε περισσότερα creeps σε παιχνίδι που δε τέλειωσε ποτέ...

Μου δίνετε και υλικό,thanx

Mα είναι εριστικό να μου λέει παρά το καλό του φαρμ κρίμα είναι που έπεσε το ΕΣ.Τέσπα δεν λέω τπτ άλλο για χάρη του Cassiopeia.

Φαίνοταν ώραιο game μέχρι το σημείο που πέφτανε όλοι.Ποιος ξέρει πως θα συνέχιζε.

MaChELaS
20-06-2011, 12:24 AM
Αυτο που εγινε σημερα συμβαινει και στις καλυτερες οικογενειες...

Μακαρι να ηταν το stream 100% τελειο, ο αλλος ομως γαμιεται για να το οργανωσει ολο αυτο.

LazLo-10
20-06-2011, 05:58 AM
Βάλτε κανένα replay να γελάσουμε ρε ! ;D

support.

PDT)VaMoS-3-
20-06-2011, 08:40 AM
s[Nl;565731']Πέτρο ειλικρινά δεν ξέρω τι να πω . Μόλις θυμήθηκα ότι είχα κάνει sign στο bot αλλά δεν είχα κάνει εδώ επιβεβαίωση στο ποστ . Έτσι το μεσημέρι που κοίταξα εδώ αν έχω γράψει δεν είχα δει δικό μου ποστ και θεώρησα πως δεν ήμουν στα wb . Ξέρω πως με αυτό που γράφω δεν αλλάζει κάτι αλλά έτσι έγιναν τα πράγματα . Ζητάω όσα συγνώμη μπορείς να φανταστείς για την βλακεία μου αλλά τα λάθη είναι ανθρώπινα . Ειλικρινά δεν είδα sign μου στο ποστ αυτό και το Ξέχασα....

Υ.Γ : Μετά από 5 rmk από τα οποία κανένα δεν κατάφερε να ολοκληρωθεί καθώς πέσαν 2 φορές ο sp-dalton και ένας άλλος και 3 φορές ο G.virus τα wb δεν ολοκληρώθηκαν και όπως είπε ο k[a]ne shit happens . Δυστυχώς παιχνίδι δεν έγινε μιας και αυτές οι συνθήκες δεν το επέτρεπαν ( κανένα λογικό team δεν θα έπαιζε 4v5 .. αν και νομίζω πως το sentinel είχε ένα προβάδισμα στα items es με bling destro boots of speed 2 null tailsman kai mystic staff και μια σχετικά καλά farmed spectre ) ποτέ δεν μπορείς να προβλέψεις τι θα γίνει και αν μπορεί το παιχνίδι να γυρίσει ''τούμπα'' . Από τι άκουσα στο stream στο 3ο rmk το παιχνίδι θα γίνει draw . Ατυχίες συμβαίνουν δυστυχώς


Εμείς λογίκα πέσαμε γίατι είχαμε πρόβλημα με το Save ποτέ δεν έχω ξαναφάει Fatal Error και οχι δεν είχαν προβαδισμα καθώς είχα ήδη το Agha και Vg στο 20(Doom) kai o Obsidian ή ο ES πού λέτε συνέχεια ήταν out of fight απο την αρχή :) είχαμε φαρμαρίσμενο Wr οπότε πιστέυω άνετα το παίρναμε..αλλα οπώς λες και εσύ Shit Happens :D

debian)
20-06-2011, 09:57 AM
Ποιός να φταίει άραγε... (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?81213-Weekend-Battles-12-6-2011-RESULTS&p=557990&viewfull=1#post557990)

Vorgazlakos
20-06-2011, 11:47 AM
Εμείς λογίκα πέσαμε γίατι είχαμε πρόβλημα με το Save ποτέ δεν έχω ξαναφάει Fatal Error και οχι δεν είχαν προβαδισμα καθώς είχα ήδη το Agha και Vg στο 20(Doom) kai o Obsidian ή ο ES πού λέτε συνέχεια ήταν out of fight απο την αρχή :) είχαμε φαρμαρίσμενο Wr οπότε πιστέυω άνετα το παίρναμε..αλλα οπώς λες και εσύ Shit Happens :D

wr poli farm.. force staff oloklhro

Insanor
20-06-2011, 11:50 AM
wr poli farm.. force staff oloklhro

Δεν απαντάω για να μην φάμε ban.Όποτε θες μαζεύουμε τα ίδια άτομα και πάμε rematch εκτός WB.

komborimon
20-06-2011, 12:04 PM
Εμείς λογίκα πέσαμε γίατι είχαμε πρόβλημα με το Save ποτέ δεν έχω ξαναφάει Fatal Error και οχι δεν είχαν προβαδισμα καθώς είχα ήδη το Agha και Vg στο 20(Doom) kai o Obsidian ή ο ES πού λέτε συνέχεια ήταν out of fight απο την αρχή :) είχαμε φαρμαρίσμενο Wr οπότε πιστέυω άνετα το παίρναμε..αλλα οπώς λες και εσύ Shit Happens :D

Doom με aghanims scepter για 2ο item ειναι fail. Αμα πηγαινες radiance μετα το vanguard κατι θα γινοταν . Επισης το wr λαθος item build που δεν εβγαλε πρωτο item mekansm και γενικα στο wr προτιμαται να κανεις phase boots αντι για treads . Το spectre ειχε καλυτερο farm απο τον razor και εφοσον εβγαζε το radiance δε θα μπορουσε να το σταματησει με τιποτα αυτος ο razor ουτε και κανενας αλλος απο το scourge

Steve_the_BIG
20-06-2011, 02:10 PM
Επισης το wr λαθος item build

eiprepe na tou elega na parei quelling....

PDT)VaMoS-3-
20-06-2011, 03:33 PM
Doom με aghanims scepter για 2ο item ειναι fail. Αμα πηγαινες radiance μετα το vanguard κατι θα γινοταν . Επισης το wr λαθος item build που δεν εβγαλε πρωτο item mekansm και γενικα στο wr προτιμαται να κανεις phase boots αντι για treads . Το spectre ειχε καλυτερο farm απο τον razor και εφοσον εβγαζε το radiance δε θα μπορουσε να το σταματησει με τιποτα αυτος ο razor ουτε και κανενας αλλος απο το scourge

Ο capt μου είπε 1)Vg 2)Aghanims και οταν πλέον είχα τα 3 part μου είπε καλήτερα να βγάλλω Radi αλλα δεν τρελάθηκα ακόμα για να τα πουλήσω όλα την ώρα που θα γινόταν κάθε fight με 4v5 χάρις το aghanims.. Το ότι το Spec είναι Hard Carry δεν σημαίνει ότι δεν γίνετε να πέσει..βεβαια δεν είδα τα items της αλλα άμα είχε μονο το Radi υπολογίζω ότι θα είχε γύρω στο 1200 με 1500 life λες να άντεχε στα team fights την ώρα που είχαμε wd με cask maledict, Razor με το pipe(Για να μην αναφέρω το Link) και Lich με την Ulty του ; Μην κοιτάτε μονο τα 4 sec dissable του ES(Τα οποία ηταν 0 με το Doom)..το game ήταν αρκετά αμφίρροπο εκείνη την ώρα με ένα μικρό λάθος κάποιου, το team έχανε το fight και gg το ένα lane..Αλλά οτι και να λέμε στα λόγια είναι λίγο :D αφού το game δεν τελείωσε ότι λέμε τώρα δεν είναι τιποτα άλλο απο αερολογίες..

G.ViruS
20-06-2011, 07:22 PM
Εμείς λογίκα πέσαμε γίατι είχαμε πρόβλημα με το Save ποτέ δεν έχω ξαναφάει Fatal Error και οχι δεν είχαν προβαδισμα καθώς είχα ήδη το Agha και Vg στο 20(Doom) kai o Obsidian ή ο ES πού λέτε συνέχεια ήταν out of fight απο την αρχή :) είχαμε φαρμαρίσμενο Wr οπότε πιστέυω άνετα το παίρναμε..αλλα οπώς λες και εσύ Shit Happens :D

Aerologies....To game den teleiose pote kai min lete oti 8elete , Kai Mia xara ES imoun se ola ta fights den katalavaino gt les imoun sinexia out of fight?.. pes m pios edwse 6 kills stin omada sta 15 lepta..

To psino na kanoume Remake to game : )

Cassiopeia
20-06-2011, 07:36 PM
Σκέφτομαι μεσα στην εβδομαδα να κανουμε το remake του game, αν θελουν+μπορουν και οι 10 παικτες. Τι λετε?

Pipa_Herb
20-06-2011, 07:39 PM
Συν ενα!

Dalton
20-06-2011, 07:53 PM
Re gavlares min katheste kai kanete senaria pios tha kerdize.

Mporei i spec na eixe radi kai 10002 items kai na tin vriskame mazi me enan sta woods kai na tous rixname kai bye bye 1 lane kai 500 Pramata mporei na eixan ginei , to farm + heros den krinoun ta panta.

Episeis xanete to noima , oti ta wb einai for fun kai oxi sovara CM opote min malwnete san ta pedakia gia to pios eixe kalitera items/farm kai picks.

+1 Cassi

An yparksei sinenoisi metaksi twn pektwn gia 1 mera na mazeutoume na to peksoume.

Cu Next !

PDT)VaMoS-3-
21-06-2011, 01:28 PM
@G.Virus Εννοούσα με το doom θα είσαι out of fight -.- με agha κρατάει 14 sec αν θυμάμαι καλά ουσίαστικα θα έπεφτες με ένα doom

@Cassi +1 για το RMK θα πάει απο το Save ή New Game; Γιατί όταν έπεζα ήμουν σε Νετ και το Save πρέπει κάποιος να μου το στείλει

Vorgazlakos
21-06-2011, 01:51 PM
@G.Virus Εννοούσα με το doom θα είσαι out of fight -.- με agha κρατάει 14 sec αν θυμάμαι καλά ουσίαστικα θα έπεφτες με ένα doom

@Cassi +1 για το RMK θα πάει απο το Save ή New Game; Γιατί όταν έπεζα ήμουν σε Νετ και το Save πρέπει κάποιος να μου το στείλει

eixe dagger.. les na empene xwris dagger? pff kai egw thelo na mazeutoume idia teams.

Steve_the_BIG
21-06-2011, 02:17 PM
egw gia rmk dn mporw... an ginete to s/k mono me to zori...

PDT)VaMoS-3-
21-06-2011, 08:37 PM
eixe dagger.. les na empene xwris dagger? pff kai egw thelo na mazeutoume idia teams.


Λες να μην τον έψαχνα πρώτα ;

Gate13
21-06-2011, 10:09 PM
Συγχαρητηρια στους νικητες και στους χαμενους καλη τυχη την επομενη φορα.

Pipa_Herb
21-06-2011, 11:34 PM
Συγχαρητηρια στους νικητες και στους χαμενους καλη τυχη την επομενη φορα.

AXAXAXA AKYROS!

Den eixame oute nikites oute xamenous safto to WB!Den vlepeis pos tsakonode pios tha kerdize an sinexisontan to game?

G.ViruS
21-06-2011, 11:58 PM
Συγχαρητηρια στους νικητες και στους χαμενους καλη τυχη την επομενη φορα.

Spammer Detected :
To game den teleiose pote pige Draw :
Copy Paste to exeis Gia ta Weekend Battle ?