Log in

View Full Version : Official thread από ατάκες σε «γκόμενες».



Obs.NinJaZz
21-06-2011, 01:54 AM
Με αφορμή μία συνομιλία που είχα πιο πριν με μία «γκόμενα», σκέφτηκα να φτιάξω αυτό το thread έτσι για να γελάσουμε λίγο.

Εκεί που λέτε menz, μιλούσα με μία, ο θεός να την κάνει, γκόμενα στο msn.
Εκεί που της λέω ότι έχουμε καιρό να τα πούμε, μου κάνει μία "nai re malaka ontws" και ένιωσα πως έπρεπε να της πω το ακόλουθο:

akou me ti 8a kaneis
8a sikw8eis opws eisai
8a pas stin kouzina
8a anikseis to panw deksia ntoulapi
8a pareis ena kafe koutaki pou ap eksw grafei piperi
8a to fereis sto dwmatio sou, 8a valeis webcam kai 8a anikseis to stomataki sou na se dw na rixneis ligo ok;
molis to kaneis, synexizoume ti sizitisi mas


Feel free to post.

MoTiVaTeD
21-06-2011, 01:58 AM
Πω και γω χαλιεμαι παρα πολυ οταν ακουω γκομενες να βριζουν.... ειναι κατι σαν αντιδεοντολοτογικο :/

Charizard
21-06-2011, 01:59 AM
Ξενέρα να βρίζει η "γκόμενα"...
Νιώθεις ότι μιλάς με ένα κοιλαρά και ιδρωμένο νταλικιέρη να πούμε!

bLooD_GuiLty
21-06-2011, 02:00 AM
otan se leei "vlaka","malaka","file" einai na kaneis log out k tha milaei monh ths

DaRk_CLoW(N)
21-06-2011, 02:03 AM
XAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXA XAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXA XAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAX AXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAX AXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXA XAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAX XAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXA XAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAX AXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAX AXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXA XAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXA XAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAX AXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXA XXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAX AXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXA XAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXA XAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXX AXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAX AXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAA XAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAX AXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXA XAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXX AXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAX AXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAX XAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAA XAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXA AXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXA XAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAX AXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAX XAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXA XAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXA XXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXA AXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAX AAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAX AXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXA XAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXA XXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAX AXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXX AXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAX AAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXA XAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXA XAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAX AXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAX AXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXA XAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAX XAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXA XAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAX AXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAX AXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXA XAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXA XAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAX AXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXA XXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAX AXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXA XAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXA XAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXX AXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAX AXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAA XAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAX AXXAXXAXAXAXAXAA KLAIWWWW XAXA0XAX00A0X0A0 POU TA skeutesai xaxa0xa0ax0axax0axaxa0xaxax0axaxaxaxaxax0axa0axax0 axax0axaxa0xa0x0axa0x0 KLAIW!!!! TI KAKOMIRA dn apantise e? sou eipe
eeee? pas kala? ti les ? pireto? emena me eipe mia gay kai tis lew esy mwrh pou o kolos sou einai san pastroumas ta vizia sou kremontai san zeles kai sou exoun kanei ton kolo kosovo 8a me peis kai gay .......
apantisi: ....... -,-
kai vgike apo to fb auto exw na pw x0axa0x0a :D

---------- Post added at 12:03 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

p.s einai terma xenera na thn akous na se leei malaka... h na leei malak ti epa8a smra tetio style spaei mpales... ;/ dn paei se gomena na vrizei +1 ^^ oles psoles :PPpP

janaQi
21-06-2011, 02:05 AM
Ξενέρα να βρίζει η "γκόμενα"...
Νιώθεις ότι μιλάς με ένα κοιλαρά νταλικιέρι να πούμε!

Αχαχαχα όντως .

Insanor
21-06-2011, 02:09 AM
!ban RudeMsnGirl manners

!kick RudeMsnGirl

!end msn conversation

!block RudeMsnGirl

Case Solved

richardosthe1sts
21-06-2011, 02:14 AM
x0a0xa0x0a0xa0x0a0x0 kai gamw to 8ema brikes na peis..ta spasei...:D kai omws re file panta mia gomena mporei na pei kt p dn 8a sou aresei...

komborimon
21-06-2011, 02:17 AM
Εδω ακους να γαμιουνται απο 13-14 χρονων,, το οτι σε ειπε μαλακα πανω στον "λογο" σε ενοχλησε? :p
Το οτι ειναι κοπελα δε σημαινει οτι δε βριζει . Αυτο συνεβαινε πριν δεκαετιες .
Τεσπα σημασια δεν εχει αν καποιο ατομο βριζει σημασια εχει πως χρησιμοποιει αυτες τις λεξεις. Πχ αν τις χρησιμοποιει για να προσβαλει,θιξει τοτε ναι ειναι gtp το ατομο . Ενω πχ αν το λεει φιλικα ή χωρις να εχει προθεση να προσβαλει τοτε ειναι οκ καπως .

ps. Εχω ακουσει κοπελες να μιλανε χειροτερα μεταξυ τους αλλα δεν θυμαμαι τωρα τελευταια να με λεει καμια ετσι . Αν παντως ηταν gtp σαν χαρακτηρας η κοπελα και με ελεγε και ετσι θα ακουγε πολυ χειροτερα :D

hOnkS)d0MINION
21-06-2011, 02:20 AM
Σκεφτείτε όμως να ξενερώνανε και οι γκόμενες μόλις βρίζαμε εμείς τι θα γινότανε.Πάντως πραγματικά είναι πολύ ξενέρα να ακούς γκόμενες να βρίζουνε(ειδικά άμα είναι τίποτα μ**ρες και σε έχουν ήδη "φτιάξει":p)

OtiNanaiBans
21-06-2011, 02:23 AM
Εγώ πάντως αν γυρίσω απο ποτάκι με κανά 2μετρο ξανθό κορμάκι και μου πεί "πάμε σπίτι μου μαλάκα γιατί καίγομαι" δε θα με ξενερώσει ιδιαίτερα :rolleyes:

Dragonwolf-
21-06-2011, 02:37 AM
lol! προσωπικά οκ.. ακούγετε κάπως περίεργο αλλά ντάξει δεν είναι και κάτι τραγικό.. συνήθως αυτά τα επίθετα μαλάκα, βλάκα κλπ τα λεν όταν μιλάνε με άλλες φίλες τους όχι στα αγοράκια...

Aυτό που μου την σπάει στα αλήθεια όμως είναι όταν λεν "πασά μου" (και δεν εννοώ με την έννοια σε φροντίζω σαν πασά) ειδικά το "πασάκα μου"... που τα ακούς ας πούμε από άλλες κοινωνικές ομάδες ^_^'

Μια φορά (στο φρούριο που λες ninja) πείραξε ένας φίλος μου μια κοπέλα.. δεν θυμάμαι τι της είπε.. αλλά γυρνάει πίσω με μια φόρα και αρχίζει και του λέει με μια μάγκικη/junkie προφορά.. χου ρε βλάκα, τουμπεκί, θα σε.. κλπ κλπ... έκλαψα απ'τα γέλια αν και δεν νομίζω να γελούσα τόσο αν άρχιζε να τα λέει σε μένα.. ο άλλος έμεινε μαλάκας αλλά μετά άρχισε ένας epic διάλογος μεταξύ τους xD

protomastoras
21-06-2011, 03:31 AM
καλα αν με πει γκομενα "ρε μαλακα" σε φαση π να μαλωνουμε,να το πει νευριασμενα(και ειδικα αν ειναι γκομενα π ηδη ή παει να πεχτει κατασταση)...αν μ πει "ρε μαλακα" νιωθω σαν να βλεπω τον ΠΑΟΚ να παταει 2 γκολακια στους γαυροβαζελους, πως το λενε τρελενομαι, αναβω, γουσταρω..... :D
+1 στον thread starter

LazLo-10
21-06-2011, 05:43 AM
otan se leei "vlaka","malaka","file" einai na kaneis log out k tha milaei monh ths

+1

edit: δηλαδή αν σου πει κάτι τέτοιο κατά ένα μεγάλο ποσοστό πάει να πει ότι δεν έχεις ελπίδες για αυτό που σκέφτεσαι!

bLooD_GuiLty
21-06-2011, 09:49 AM
+1

edit: δηλαδή αν σου πει κάτι τέτοιο κατά ένα μεγάλο ποσοστό πάει να πει ότι δεν έχεις ελπίδες για αυτό που σκέφτεσαι!

++++++++++++

Wiz.Jiz
21-06-2011, 10:03 AM
Oti xeirotero na brizoun oi "gkomenes" kai egw me tous filous m sto sxoleio p akoume thn ka8emia na leei "re m****a", "re p****h" ktlpa kai einai kai files mas tis fonazoume ntalikerises :/ genika dn paei sta koritsia na lene thn leksh m****a sta filika ... otan tsakonete me kapoion nai einai poio cool :P

DaRk_CLoW(N)
21-06-2011, 10:03 AM
komborimon kai ekei sthn xan8i apo 14 pidountai e? 0xax0a0a 8imame pou proxorousa me thn parea m kai htan kati gomenes kai htan mia allh parea apo panw sto spiti sto mpalkoni kai xanfika tous petane nera kai kanei mia apo tis 2 KATEUA KATW NA SAS PARW PARTOUZA KOTES GAMW TO SP*** SAS PALIO MALAKISMENA eeeee ekei kopanousa to kefali mou ston toixo... apo thn xenera ntaks na pei ena xazos vlaka oxi kai grothe mpasta*** einai XENERAAAAAAAAA

Pro.Pappous
21-06-2011, 10:10 AM
entaksei re pedia na einai k ligo alani as vrizei ligo! min einai kai ekklisia! 4e!

Wiz.Jiz
21-06-2011, 10:12 AM
entaksei re pedia na einai k ligo alani as vrizei ligo! min einai kai ekklisia! 4e!

Dld 8a s arese na erxete kai na s leei "Ep file ti leei ? ... Re malaka ema8es ti egine x8es me ton tade ? ... Ase re pousth dld epa8a plaka " e e e?

Aemirch
21-06-2011, 10:53 AM
Ας βρίζει όσο θέλει. Δικό της θέμα. Αλλά βλέπω κάτι κοπέλες που επειδή ΚΑΙ ΚΑΛΑ το κλίμα είναι φιλικό, ρεύονται σαν βατράχια, πορδίζουν και δεν συμμαζεύεται. Ε, σκασμός! Μην σε κάνω να δεις το Μωάμεθ μπαλαρίνα.

DaRk_CLoW(N)
21-06-2011, 10:58 AM
Ας βρίζει όσο θέλει. Δικό της θέμα. Αλλά βλέπω κάτι κοπέλες που επειδή ΚΑΙ ΚΑΛΑ το κλίμα είναι φιλικό, ρεύονται σαν βατράχια, πορδίζουν και δεν συμμαζεύεται. Ε, σκασμός! Μην σε κάνω να δεις το Μωάμεθ μπαλαρίνα.

χααχαχαχααχα0α0χα0χα0χ0αχ0αχ0αχ0α0χα0χα0χα0χ0α 0 κλαιωωω!!!!!!

VIP.SWTOS
21-06-2011, 11:04 AM
pantos oi kaluteres anef antagonismou einai autes me ta sk8s pou ftunoun averta kai kouvalane stn tsanta canes ...egw ts lew boy wannabe autes ... esies pos tha ts legate ?

koita_th_ekana
21-06-2011, 11:17 AM
kantin user abuse
mporeis na pas http://www.mymgn.com/board/forumdisplay.php?1179-Eleos-Channel-*Public* edw kai na thn postareis eimai sigouros oti o k[a]ne 8a thn kanei ban

Ali[Gi]
21-06-2011, 11:18 AM
Εγω οταν με λενε ΡΕ μου ερχεται να τις βαλω κατω και να τις μαθω την Παλαια Διαθηκη απο εξω.

KoNaMiGr
21-06-2011, 11:20 AM
χααχαχαχααχα0α0χα0χα0χ0αχ0αχ0αχ0α0χα0χα0χα0χ0α 0 κλαιωωω!!!!!!

Ηξερα πριν πατησω 2 σελιδα οτι θα εχεις κανει post και θα γελας ετσι.

DaRk_CLoW(N)
21-06-2011, 11:39 AM
Ηξερα πριν πατησω 2 σελιδα οτι θα εχεις κανει post και θα γελας ετσι.

X0AX0A0XA0A0AX0AXA00AX0X0AX0X0A0XA0X0X0AX00XA0X0A0 X ;DDD

FoNo_MaNia
21-06-2011, 11:53 AM
Όταν σε λέει μία "γκόμενα" μαλάκα κλπ μόνο ένα πράγμα σημαίνει.... ότι... ή την @#$%^& άλλος και είναι τζιτζι ή δεν σε βλέπει ανάμεσα στα πόδια της.


Υ.Γ Όλα αυτά βέβαια μπορούν να ακυρώνονται αν η κόπελα είναι έτσι natural.


Pussy Lesson Part 1# is over.

Garaknia
21-06-2011, 11:56 AM
oti xeirotero mporei na sumbei se enan antra/agori.....eisai me thn gkomena se ena usixo meros kai ekei pou paei na ginei kati........xtupaei to kinito kai arxizei ta kantilia kai meta....h katastash xefeugei agria.....:/

Insanor
21-06-2011, 12:00 PM
pantos oi kaluteres anef antagonismou einai autes me ta sk8s pou ftunoun averta kai kouvalane stn tsanta canes ...egw ts lew boy wannabe autes ... esies pos tha ts legate ?

lesvies



opios menei athina na erthei sto bnb agias paraskevis na gnwrisete tin Lydia. Se mia protasi 10 lekseon exi vrisi panagia , mana kai spiti. Kathotan dipla mas otan eixa paei lan me tn Sod.KiLleR kai pragmatika eixame lufaksi kai oute milusame, nomziame tha mas direi sto telos :O

Pro.Pappous
21-06-2011, 12:02 PM
Dld 8a s arese na erxete kai na s leei "Ep file ti leei ? ... Re malaka ema8es ti egine x8es me ton tade ? ... Ase re pousth dld epa8a plaka " e e e?


ax0xa0xa0xa e oxi ok re ! AX0XA0 apla entaksei min ine kai ypervolika evgeniki na oume! :D

O_KrAnIuM
21-06-2011, 12:30 PM
Ας βρίζει όσο θέλει. Δικό της θέμα. Αλλά βλέπω κάτι κοπέλες που επειδή ΚΑΙ ΚΑΛΑ το κλίμα είναι φιλικό, ρεύονται σαν βατράχια, πορδίζουν και δεν συμμαζεύεται. Ε, σκασμός! Μην σε κάνω να δεις το Μωάμεθ μπαλαρίνα.

ti einai ayta pou grafeiiiiis !!!!

loukoumakhs
21-06-2011, 01:32 PM
Milane 2 kopelies mesa se ena leoforio (fenode apo xiliometra oti einai pitsirikes), kai girizei h mia kai leei sthn allh:

Ma kala 14 xronwn eimai ti perimene? na me vrei parthena?


Kai h pio ilithia ataka pou exei pei adras se gomena (kai telika katafere na th riksei..) eimaste mia parea kai o enas einai sxetika wreo paidi kai sxetika "upervolika psonara!". Ton prokaloume oti de borei na riksei mia gomena pou xazeuma me mia ilithia ataka.. e telika paei kai ths leei:

Apo ti stigmh pou se gnwrisa, anevhke h timh ths fetas!


(de kserw ti allo ths eipe alla odws thn idia mera thn "kanonise")

Dragonwolf-
21-06-2011, 02:29 PM
Milane 2 kopelies mesa se ena leoforio (fenode apo xiliometra oti einai pitsirikes), kai girizei h mia kai leei sthn allh:

Ma kala 14 xronwn eimai ti perimene? na me vrei parthena?


Το έχω ακούσει και σε παραλλαγή 12χρόνου αυτό... παίζει να είναι και urban legend...

Eeeoxi
21-06-2011, 02:36 PM
Το έχω ακούσει και σε παραλλαγή 12χρόνου αυτό... παίζει να είναι και urban legend...

σιγουρα θα εχει υπαρξει τετοια συζητηση μεταξυ 14χρονων η 12 χρονων η οτιδηποτε,το σεξ προβαλλεται παντου σε καθημερινη βαση.μονο urban legend δεν ειναι

αυτο που μου ερχεται τωρα ειναι πριν κανα 2-3 εβδομαδες ειχαμε παει για κατι μπυρες με ενα φιλο,με τα πολλα κατσαμε με κατι κοπελες και ηταν μια "τροφαντη" κοπελα και χωνοταν στον αλλον παρα πολυ και ο αλλος δεν ψηνοταν οποτε σε καποια φαση τους ακουω που μιλανε και τον λεει αυτη μα γιατι?? και γυρναει και της λεει -> γιατι οταν γυρναω σπιτι μου θελω να βλεπω 4 ντουβαρια οχι 5.ξερω οτι την εκανε να αισθανθει πολυ ασχημα αλλα εκεινη τη στιγμη μου φανηκε πολυ καλη ατακα εστω και για "αποφυγη".that's it.

Iceblade21
21-06-2011, 02:45 PM
+ το οτι πρεπει να διαχωρισεις το γκομενα απο κοπελα και απο το γυναικα,το γκομενα ειναι απαξιωτικο επιθετο-οπως και το γκομενος.




Kai h pio ilithia ataka pou exei pei adras se gomena (kai telika katafere na th riksei..) eimaste mia parea kai o enas einai sxetika wreo paidi kai sxetika "upervolika psonara!". Ton prokaloume oti de borei na riksei mia gomena pou xazeuma me mia ilithia ataka.. e telika paei kai ths leei:

Apo ti stigmh pou se gnwrisa, anevhke h timh ths fetas!


(de kserw ti allo ths eipe alla odws thn idia mera thn "kanonise")


ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ,ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΕΣ ΜΟΥ,ΤΕΛΟΣ!

Aemirch
21-06-2011, 03:20 PM
ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ,ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΕΣ ΜΟΥ,ΤΕΛΟΣ!

Όχι δεν ήμουν εγώ.

Steve_the_BIG
21-06-2011, 03:31 PM
Όχι δεν ήμουν εγώ.

AXAXAXAXAXAXAXAXAX re pousth mou pou se vrikane re mlk 2 -3 thread bhka na diavasw shmera prin paw gymnastirio kai exw kanei koiliakous gia mia vdomada!!!!

Rd)Junked
21-06-2011, 03:50 PM
den 8a sxoliasw kan ...osa koritsia vrizoun i otidipote to 80-90% apo aytes einai poutan** e ti mporeis na peis mwre diladi kai na er8ei i allh kai na se pei "ela re 'makala' gama me anaskela" fantazomai 8a tin peis na paei na parei piperi apo to spiti kai na 3anagyrisei gia na to ri3ei sto stoma tis mprosta sou anti na apolaysei ena geystikotato peo e ? ela re file coolare :P

BBB.
21-06-2011, 03:59 PM
...γιατι εμεις καλυτεροι ειμαστε...; anyway...εγω το εχω συνηθησει...πολυ θα ηθελα να τους κοβοταν η συνηθεια μαχαιρι...αλλα θα με λεγανε μετα συντηρητικο...

LoA
21-06-2011, 04:10 PM
XAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXA XAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXA XAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAX AXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAX AXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXA XAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAX XAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXA XAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAX AXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAX AXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXA XAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXA XAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAX AXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXA XXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAX AXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXA XAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXA XAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXX AXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAX AXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAA XAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAX AXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXA XAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXX AXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAX AXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAX XAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAA XAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXA AXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXA XAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAX AXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAX XAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXA XAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXA XXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXA AXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAX AAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAX AXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXA XAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXA XXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAX AXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXX AXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAX AAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXA XAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXA XAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAX AXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAX AXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXA XAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAX XAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXA XAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAX AXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAX AXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXA XAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXA XAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAX AXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXA XXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAX AXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXA XAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXA XAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXX AXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAX AXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAA XAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXAXAXAX AXXAXXAXAXAXAXAA KLAIWWWW XAXA0XAX00A0X0A0 POU TA skeutesai xaxa0xa0ax0axax0axaxa0xaxax0axaxaxaxaxax0axa0axax0 axax0axaxa0xa0x0axa0x0 KLAIW!!!! TI KAKOMIRA dn apantise e? sou eipe
eeee? pas kala? ti les ? pireto? emena me eipe mia gay kai tis lew esy mwrh pou o kolos sou einai san pastroumas ta vizia sou kremontai san zeles kai sou exoun kanei ton kolo kosovo 8a me peis kai gay .......
apantisi: ....... -,-
kai vgike apo to fb auto exw na pw x0axa0x0a :D

---------- Post added at 12:03 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

p.s einai terma xenera na thn akous na se leei malaka... h na leei malak ti epa8a smra tetio style spaei mpales... ;/ dn paei se gomena na vrizei +1 ^^ oles psoles :PPpP
http://picture.funnycorner.net/funny-pictures/5564/WTF-is-this.jpg

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:05 PM ----------


Ας βρίζει όσο θέλει. Δικό της θέμα. Αλλά βλέπω κάτι κοπέλες που επειδή ΚΑΙ ΚΑΛΑ το κλίμα είναι φιλικό, ρεύονται σαν βατράχια, πορδίζουν και δεν συμμαζεύεται. Ε, σκασμός! Μην σε κάνω να δεις το Μωάμεθ μπαλαρίνα.

Είσαι καλά ρε μαλακά;
Τι είναι αυτά που λες; Είδες τέτοιο πράγμα και δεν έγινες φονιάς;

DaRk_CLoW(N)
21-06-2011, 04:13 PM
http://picture.funnycorner.net/funny-pictures/5564/WTF-is-this.jpg

EGW ftew ? otan m thn lene tous thn lew kai dn milane

KATW OI MAUROI....



dn eimai ratsistis autoi htan mono gia sapouni ^^

pR.PiRoVoLaw)
21-06-2011, 04:15 PM
Ola kala kai ola wraia kai simfwnw apolita sto na milaei etci mia gynaika kai poso malln megalh inai oso nanai arketa asximo...Otn omws eimaste (stis idiaiteres stigmes mas) mas aresei "na vrizei" [me tn kalh enoia kai oxi se olous] opote 8ema goustou kai sini8eias inai logw ts epoxhs pou zoume ...

LoA
21-06-2011, 04:18 PM
σιγουρα θα εχει υπαρξει τετοια συζητηση μεταξυ 14χρονων η 12 χρονων η οτιδηποτε,το σεξ προβαλλεται παντου σε καθημερινη βαση.μονο urban legend δεν ειναι

αυτο που μου ερχεται τωρα ειναι πριν κανα 2-3 εβδομαδες ειχαμε παει για κατι μπυρες με ενα φιλο,με τα πολλα κατσαμε με κατι κοπελες και ηταν μια "τροφαντη" κοπελα και χωνοταν στον αλλον παρα πολυ και ο αλλος δεν ψηνοταν οποτε σε καποια φαση τους ακουω που μιλανε και τον λεει αυτη μα γιατι?? και γυρναει και της λεει -> γιατι οταν γυρναω σπιτι μου θελω να βλεπω 4 ντουβαρια οχι 5.ξερω οτι την εκανε να αισθανθει πολυ ασχημα αλλα εκεινη τη στιγμη μου φανηκε πολυ καλη ατακα εστω και για "αποφυγη".that's it.
Κοίτα δεν ήταν σωστό αλλαα..ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧ

Dragonwolf-
21-06-2011, 04:31 PM
σιγουρα θα εχει υπαρξει τετοια συζητηση μεταξυ 14χρονων η 12 χρονων η οτιδηποτε,το σεξ προβαλλεται παντου σε καθημερινη βαση.μονο urban legend δεν ειναι



Ναι δεν διαφωνώ μαζί σου σε αυτό.. αναφέρομαι για το συγκεκριμένο περιστατικό στο λεωφορείο που το έχω ακούσει σε διάφορες παραλλαγές χρόνια τώρα.. οι θρύλοι aka legends δεν είναι απαραίτητα εξ ολοκλήρου φανταστικές ιστορίες.. από στόμα σε στόμα όμως και με την πάροδο του χρόνου ο καθένας κάνει τις δικές του τροποποιήσεις στην ιστορία οπότε δεν είναι κάτι που θα το πάρεις σαν ακριβές σημείο αναφοράς αλλά μάλλον σαν κατά προσέγγιση/δείκτη για ένα κοινωνικό θέμα.

PhenomenO
21-06-2011, 04:32 PM
Dn diavsa ola ta parapnw htan pola :) . GIa emena to pio spastiko einai na lei h gomena: "Sta ar**dia mou" h "Sto mo**i mou" ekei einai na ths dwseis katakefala

LedKashmir
21-06-2011, 05:09 PM
ειμασταν σκοπελο με δυο φιλους μου σε μια ταβερνα σε μια παραλια καποτε στο τεξας... Και σε καποια φαση γεμησε μελισσες λιγο το μαγαζι και να ακουμε μια να αρχιζει να λεει πουτ***α μελισσα μαμιω το σπιτι σου και αλλα πολλα... Ειλικρινα τετοιο βρισιδι απο γυναικα δεν εχω ακουσει ποτε. Εδω και αντρας να βριζει ετσι ακουγεται ασχημο, δλδ ποιος μαλακας θα κατσει να κανει σχεση με αυτην να βριζει ετσι?

Aemirch
21-06-2011, 05:11 PM
ειμασταν σκοπελο με δυο φιλους μου σε μια ταβερνα σε μια παραλια καποτε στο τεξας... Και σε καποια φαση γεμησε μελισσες λιγο το μαγαζι και να ακουμε μια να αρχιζει να λεει πουτ***α μελισσα μαμιω το σπιτι σου και αλλα πολλα... Ειλικρινα τετοιο βρισιδι απο γυναικα δεν εχω ακουσει ποτε. Εδω και αντρας να βριζει ετσι ακουγεται ασχημο, δλδ ποιος μαλακας θα κατσει να κανει σχεση με αυτην να βριζει ετσι?
Στο Τέξας ήσασταν, τι περιμένεις; εκεί βρίζουν και οι αγελάδες από την τόση βαρβατήλα που κυκλοφορεί.

FoRJeSuS
21-06-2011, 05:20 PM
ειμασταν σκοπελο με δυο φιλους μου σε μια ταβερνα σε μια παραλια καποτε στο τεξας... Και σε καποια φαση γεμησε μελισσες λιγο το μαγαζι και να ακουμε μια να αρχιζει να λεει πουτ***α μελισσα μαμιω το σπιτι σου και αλλα πολλα... Ειλικρινα τετοιο βρισιδι απο γυναικα δεν εχω ακουσει ποτε. Εδω και αντρας να βριζει ετσι ακουγεται ασχημο, δλδ ποιος μαλακας θα κατσει να κανει σχεση με αυτην να βριζει ετσι?

telika skopelo i texas?

prot0n0s
21-06-2011, 06:03 PM
telika skopelo i texas?

Προσωπικά εσύ δεν έχεις τέτοιο θέμα..
^^

Iceblade21
21-06-2011, 06:04 PM
Dn diavsa ola ta parapnw htan pola :) . GIa emena to pio spastiko einai na lei h gomena: "Sta ar**dia mou" h "Sto mo**i mou" ekei einai na ths dwseis katakefala


βασικα το "στα αρχιδια μου" ειναι το πιο ακυρο,αφου δεν εχεις μωρη!πες ξερω'γω στις ωοθηκες σου,στα κωλομερια σου!

FoRJeSuS
21-06-2011, 06:33 PM
a kai kati alo to na ri3eis gomena me akiri ataka einai pio eukolo ama pas se mia agnwsti kai tis peis gia ti kaneis kai ta klasika den 8a entiposiastei ... ama pas kai tis peis gia exeis diplo peleki? kai otan s apantisei oxi peis ali8eia? teriazoume tote .... 8a entiposiastei kai iparxoun dio endexomena i 8a se perasei gia malaka 8a se kitaei me dispisto ifos kai 8a prospa8ei na apomakrin8ei i 8a katalavei oti eisai gamato pedi kai 8a katsei na s milisei kai 8a exeis gnwrisei mia akoma kopela!

p.s. prot0n0s 3ereis oti se agapaw! olokliro xronia pola s ani3a palio mogli!

meepeises
21-06-2011, 10:19 PM
Το οτι χειροτερο σε γκομενα.
Εχω παει χαρυ σποτ να παιξω κανα επιτραπεζιο με 1 φιλο και 2 φιλες μας και ειναι ενα τραπεζι διπλα μια γκομενα με εναν φιλο της και βλεπουν αγωνα αρη.
Η γκομενα κατεβαζε συνεχεια χριστοπαναγιες μπινελικια καταρες στο διαιτητη, ωσπου σε μια φαση παει ο σηφακης και κανει τακλιν αν θυμαμαι καλα σε εναν παιχτη (με βαζελο πρεπει να ηταν) και περνει κοκκινη και πεναλτυ.
Εκει εκλαψα πραγματικα. ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΕ ΣΗΦΑΚΗ ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΠΟΡΝΗΣ ΓΙΕ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΚΑΡΚΙΝΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ. Και αφου εριξε τα παντα οτι ειχε και δεν ειχε αρχισε να κλαιει και να λεει ΜΑ Ο ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΣ ΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑΚΛΙΝ. ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟ ΜΑΛΑΚΑ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΤΑΓΕ. και εκλαιγε με λυγμους... Εκει τα ειχα δει ολα.. Ηθελα να παω να την μαχαιρωσω για να την απαλαξω απο τη μιζερια της.

Μετα απο αυτο η ποιο υστερικια που γνωρισα ηταν ο κιτζ.

Kachiyose_Jutsu
21-06-2011, 10:32 PM
:O

Eeeoxi
21-06-2011, 10:49 PM
Μετα απο αυτο η ποιο υστερικια που γνωρισα ηταν ο κιτζ.

χα0χα0χα0χ0αχ0.κλαιω που μετα απο αυτο με την γκομενα καταληγεις στον κιτζ

BBB.
21-06-2011, 10:53 PM
...tha apadisei o KiTz? ! xD



alla ti lew...aftos 23 wres paizei WoW kai 30 lepta DotA kai 30 lepta sto forum

Insanor
21-06-2011, 10:55 PM
Μετα απο αυτο η ποιο υστερικια που γνωρισα ηταν ο κιτζ.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

πάει το acc μου αλλά δεν μπορούσα να κρατηθώ :S

Sogotrunks.
21-06-2011, 11:00 PM
η γunaika prepei na einai sexy wraia ntumenh me swsto xarakthra na se koitaei k na pairneis fwtia.
otidhpote allo den einai gynaika..einai gunaika me kateu8hnsh to allo fylo :P

LedKashmir
21-06-2011, 11:01 PM
Το οτι χειροτερο σε γκομενα.
Εχω παει χαρυ σποτ να παιξω κανα επιτραπεζιο με 1 φιλο και 2 φιλες μας και ειναι ενα τραπεζι διπλα μια γκομενα με εναν φιλο της και βλεπουν αγωνα αρη.
Η γκομενα κατεβαζε συνεχεια χριστοπαναγιες μπινελικια καταρες στο διαιτητη, ωσπου σε μια φαση παει ο σηφακης και κανει τακλιν αν θυμαμαι καλα σε εναν παιχτη (με βαζελο πρεπει να ηταν) και περνει κοκκινη και πεναλτυ.
Εκει εκλαψα πραγματικα. ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΕ ΣΗΦΑΚΗ ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΠΟΡΝΗΣ ΓΙΕ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΚΑΡΚΙΝΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ. Και αφου εριξε τα παντα οτι ειχε και δεν ειχε αρχισε να κλαιει και να λεει ΜΑ Ο ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΣ ΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑΚΛΙΝ. ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟ ΜΑΛΑΚΑ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΤΑΓΕ. και εκλαιγε με λυγμους... Εκει τα ειχα δει ολα.. Ηθελα να παω να την μαχαιρωσω για να την απαλαξω απο τη μιζερια της.

Μετα απο αυτο η ποιο υστερικια που γνωρισα ηταν ο κιτζ.

Τωρα σοβαρα πως μπορουν και ανεχονται τετοιες γκομενες?

Megistos
21-06-2011, 11:02 PM
Εγώ πάντως αν γυρίσω απο ποτάκι με κανά 2μετρο ξανθό κορμάκι και μου πεί "πάμε σπίτι μου μαλάκα γιατί καίγομαι" δε θα με ξενερώσει ιδιαίτερα :rolleyes:

+1

Insanor
21-06-2011, 11:08 PM
Εγώ πάντως αν γυρίσω απο ποτάκι με κανά 2μετρο ξανθό κορμάκι και μου πεί "πάμε σπίτι μου μαλάκα γιατί καίγομαι" δε θα με ξενερώσει ιδιαίτερα :rolleyes:

Εκτός αν εννοεί ότι καίγεται από τον πυρετό και ξενερώσεις μετά

Sec.Chance
21-06-2011, 11:09 PM
kala iremiste oles vrizoun xwris xavale .. to thema einai na mn to kanei mprosta s i sinexeia...!! profanos s thewrouse filo g auto milise etC thats all ;P

Maybe_Next_Time
21-06-2011, 11:09 PM
Μεγάλη ξενέρα να βρίζει η κοπέλα, τέρμα ξενέρα.
Για μένα οι μόνες περιπτώσεις στις οποίες "επιτρέπονται" οι βρισιές είναι όταν λαδώνεις το πόμολο,εκεί δεν τις εκλαμβάνω ως βρισιές,είναι αρκετά ωραίο μάλιστα.

Insanor
21-06-2011, 11:13 PM
Θυμάμαι τρίτη λυκείου καθόμουν σε ένα διάλλειμα μέσα στην τάξη γιατί αντέγραφα μια άσκηση και καθόμουν γωνία και δεν φαινόμουν αν κάποιος έμπενε μέσα.Μπαίνουν μέσα 2 τύππισες.Ρεύονται και οι 2 και λεέι η μια στην άλλη ''Ρε μαλακα ξύρισα το μουνί μου και με τρώει'' και λεει και η άλλη ''άσε και το δικό μου''.Και μετά λέω ''συγγνώμη είμαι κ εγω εδώ'' και γελάγανε..

Sec.Chance
21-06-2011, 11:22 PM
Μεγάλη ξενέρα να βρίζει η κοπέλα, τέρμα ξενέρα.
Για μένα οι μόνες περιπτώσεις στις οποίες "επιτρέπονται" οι βρισιές είναι όταν λαδώνεις το πόμολο,εκεί δεν τις εκλαμβάνω ως βρισιές,είναι αρκετά ωραίο μάλιστα.

soz alla otan ladoneis to pomolo eisai gay dn g***s

KirChhOff
21-06-2011, 11:30 PM
soz alla otan ladoneis to pomolo eisai gay dn g***s

Εσύ που το ξέρεις? :Ο

LoA
22-06-2011, 12:22 AM
...tha apadisei o KiTz? ! xD



alla ti lew...aftos 23 wres paizei WoW kai 30 lepta DotA kai 30 lepta sto forum

Κάτω τα χέρια από τον KiTz.

Chatrix
22-06-2011, 12:25 AM
Μεγάλη ξενέρα να βρίζει η κοπέλα, τέρμα ξενέρα.
Για μένα οι μόνες περιπτώσεις στις οποίες "επιτρέπονται" οι βρισιές είναι όταν λαδώνεις το πόμολο,εκεί δεν τις εκλαμβάνω ως βρισιές,είναι αρκετά ωραίο μάλιστα.

mipws mastigwneis kai to delfini ; :rolleyes:

Maybe_Next_Time
22-06-2011, 12:37 AM
mipws mastigwneis kai to delfini ; :rolleyes:

Χμμ καλό κ αυτό,δεν το ξερα!



soz alla otan ladoneis to pomolo eisai gay dn g***s

Μπά δεν πάει έτσι.Και λογικά να το πάρεις δεν στέκει.

papaspaok
22-06-2011, 12:52 AM
Πω και γω χαλιεμαι παρα πολυ οταν ακουω γκομενες να βριζουν.... ειναι κατι σαν αντιδεοντολοτογικο :/
Egw apo thn allh pisteuw sth dunamikh twn le3ewn.
Sugnwmh kiolas alla an 8elei h kopela na brisei kapoion ti 8a tou pei?Sas parakalw kyrie mporeite na fugete giati me enoxleitai?? Xwsra kopelara mou na se xarw!!! :D

V3noM)
22-06-2011, 01:45 AM
na se leei malaka trwgete giati oloi mas malakes eimaste ,

alla otan tis akouw na lene i mia tin alli mlk mou erxete na tis xwsw strifogiristi klotsia stin koilia

DeadManWalkin
22-06-2011, 01:46 AM
na se leei malaka trwgete giati oloi mas malakes eimaste ,

alla otan tis akouw na lene i mia tin alli mlk mou erxete na tis xwsw strifogiristi klotsia stin koilia

+1 ayto me ekneurizei afantasta...

Insanor
22-06-2011, 01:50 AM
na se leei malaka trwgete giati oloi mas malakes eimaste ,

alla otan tis akouw na lene i mia tin alli mlk mou erxete na tis xwsw strifogiristi klotsia stin koilia

SHE WONT DIE . AIM THE HEAD AIM THE HEAD

V3noM)
22-06-2011, 01:53 AM
EGW ftew ? otan m thn lene tous thn lew kai dn milane

KATW OI MAUROI....



dn eimai ratsistis autoi htan mono gia sapouni ^^

kai esy mikre alazona prosexe ti les.

dn se 3erw alla opote vlepw post sou ponane ta matia mou kai exw mia kaoura sto stomaxi pou svinei mono an kopanisw to kefali mou stin gupsosanida.

akou ti tha kaneis .

tha kleiseis to pc, tha vgeis mia volta , min anoikseis to facebook gia kammia evdomada kai pane anoikse kana vivlio.

ti mauroi kai pio sapouni ? o Hitler evraious skotone !

se_ola_kalloss
22-06-2011, 01:53 AM
akousteme ligo:
KATARXIN otan mia kopela(pia me to gkomena kai gkomena)sou milaei etsi nmz pos mazi sou niothei pio aneta kai ekfrazete kai opos 8ellei h 8ellei na diksei se esena kati gia se elkisei
auta eixa na PW.

KirChhOff
22-06-2011, 01:57 AM
mou erxete na tis xwsw strifogiristi klotsia stin koilia

Chuck Norris mode : ON

Insanor
22-06-2011, 01:58 AM
akousteme ligo:
KATARXIN otan mia kopela(pia me to gkomena kai gkomena)sou milaei etsi nmz pos mazi sou niothei pio aneta kai ekfrazete kai opos 8ellei h 8ellei na diksei se esena kati gia se elkisei
auta eixa na PW.

Μαλακα με λέει και ο κολλητός μου δεν χρειάζεται να σε πει μια κοπέλα για να σε ελκύσει.. και εντάξει δικαώμα της να βρίζει απλά μερικές φορές σου έρχεται στραβά..δεν είναι και ότι πιο όμορφο. Όπως και ένας άντρας να βρίζει συνέχεια όταν είναι με μια κοπέλα.


Εγώ σήμερα έπαιζα χαρτιά με μια και επειδή με κέρδισε είπα ''ρε μουνι'' αχαχαχαχ αλλά μετά της είπα συγγνώμη και ότι μου ξέφυγε :P

Charizard
22-06-2011, 02:02 AM
Επισης, πάψτε να λέτε στα αρχίδια μου χαζογκόμενες! ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ!

Eeeoxi
22-06-2011, 02:22 AM
όταν λαδώνεις το πόμολο,

λαδωνεις το πομολο?????wtf

Insanor
22-06-2011, 02:28 AM
Επισης, πάψτε να λέτε στα αρχίδια μου χαζογκόμενες! ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ!

H να λένε ''ΘΑ τον γαμήσω!!'' ... ΔΕΝ θα τον γαμήσεις μωρή σαλαμάνδρα δεν μπορείς

G.ViruS
22-06-2011, 02:36 AM
alla otan tis akouw na lene i mia tin alli mlk mou erxete na tis xwsw strifogiristi klotsia stin koilia

Chuck ?
http://ericjmoss.com/wp-content/uploads/2011/01/ChuckNorrisFaceKick.png

ManInTheMoon
22-06-2011, 03:28 AM
H να λένε ''ΘΑ τον γαμήσω!!'' ... ΔΕΝ θα τον γαμήσεις μωρή σαλαμάνδρα δεν μπορείς
Υπάρχει το Strap on ή μπορεί να είναι shemale http://www.gifmix.net/smiley.php?image=puking-smilies/12.gif....

Chitara
22-06-2011, 06:46 AM
ema polu ksenera twra na vlepis guneka na vrizi kai na revete afta ine mono sti fusi tu andra!

KrimaToPaidi
22-06-2011, 11:40 AM
Με αφορμή μία συνομιλία που είχα πιο πριν με μία «γκόμενα», σκέφτηκα να φτιάξω αυτό το thread έτσι για να γελάσουμε λίγο.

Εκεί που λέτε menz, μιλούσα με μία, ο θεός να την κάνει, γκόμενα στο msn.
Εκεί που της λέω ότι έχουμε καιρό να τα πούμε, μου κάνει μία "nai re malaka ontws" και ένιωσα πως έπρεπε να της πω το ακόλουθο:

akou me ti 8a kaneis
8a sikw8eis opws eisai
8a pas stin kouzina
8a anikseis to panw deksia ntoulapi
8a pareis ena kafe koutaki pou ap eksw grafei piperi
8a to fereis sto dwmatio sou, 8a valeis webcam kai 8a anikseis to stomataki sou na se dw na rixneis ligo ok;
molis to kaneis, synexizoume ti sizitisi mas


Feel free to post.

Ξέρω πως ξαφνιάστηκες σίγουρα απο αυτό το γεγονός , αλλά σκέψου να γνωρίσεις μία κοπέλα σε ένα κλαμπ να σε καλέσει σπίτι της και όταν πας εκεί να αντιληφθείς πως έχεις να κάνεις με ένα τρανσέξουαλ το οποίο ένα 99% των ανδρών αν το έβλεπε έξω θα ήθελε μία βραδιά μαζί "της".

LoA
22-06-2011, 12:09 PM
Καταρχας εσείς είστε ακόμα πίσω. Εμένα μου έκανε και ντου μια μέσα στην τάξη να με δώσει ξύλο..
Για τόσο αντρίλα μιλάμε.
ΒΡε κάτσε καλαααα..
Είναι η ίδια που λέει στα @@ μας και στην παρέα της το μαλάκα το ακούς άπειρες φορές.





Ξέρω πως ξαφνιάστηκες σίγουρα απο αυτό το γεγονός , αλλά σκέψου να γνωρίσεις μία κοπέλα σε ένα κλαμπ να σε καλέσει σπίτι της και όταν πας εκεί να αντιληφθείς πως έχεις να κάνεις με ένα τρανσέξουαλ το οποίο ένα 99% των ανδρών αν το έβλεπε έξω θα ήθελε μία βραδιά μαζί "της".
Λοιπόν γνωστός του αδεφλού μου κοντα στα 22 , είναι έξω σε κλαμπ με χορεύτριες. .
Και την έπεφτε σε μια . Ε με τα πολλά κάνει κίνηση να της πιάσει το μ**νι και τι βρίσκει στην θέση του;

http://thebigredapple.net/wp-content/uploads/2009/07/scott_reeder_american_dick.jpg

Insanor
22-06-2011, 12:23 PM
Καταρχας εσείς είστε ακόμα πίσω. Εμένα μου έκανε και ντου μια μέσα στην τάξη να με δώσει ξύλο..
Για τόσο αντρίλα μιλάμε.
ΒΡε κάτσε καλαααα..
Είναι η ίδια που λέει στα @@ μας και στην παρέα της το μαλάκα το ακούς άπειρες φορές.

][/spoiler]


Αμα γυρίσεις και της ρίξεις ένα κλωτσίδι στην μάπα όμως θα σου πούνε δεν βαράνε γυναίκες όμως κατάλαβες

Dragonwolf-
22-06-2011, 12:24 PM
Λοιπόν γνωστός του αδεφλού μου κοντα στα 22 , είναι έξω σε κλαμπ με χορεύτριες. .
Και την έπεφτε σε μια . Ε με τα πολλά κάνει κίνηση να της πιάσει το μ**νι και τι βρίσκει στην θέση του;

http://thebigredapple.net/wp-content/uploads/2009/07/scott_reeder_american_dick.jpg

Ε για αυτό κάνουμε αναγνώριση πρώτα... ποτέ δεν ξέρεις.. :Ρ το τραγικό θα είναι να στον πετάξει έξω και να τον έχει και μεγαλύτερο από εσένα.

FoRJeSuS
22-06-2011, 12:29 PM
Ε για αυτό κάνουμε αναγνώριση πρώτα... ποτέ δεν ξέρεις.. :Ρ το τραγικό θα είναι να στον πετάξει έξω και να τον έχει και μεγαλύτερο από εσένα.

ekei iparxei mia lisi! autoktonia!

Insanor
22-06-2011, 12:31 PM
Tην ρωτάς τι είναι το offside άμα ξέρει 90% είναι τραβέλι

KrimaToPaidi
22-06-2011, 12:33 PM
Tην ρωτάς τι είναι το offside άμα ξέρει 90% είναι τραβέλι

Διαφωνώ :)

Insanor
22-06-2011, 12:34 PM
Διαφωνώ :)

Οκ τότε της λες να μασουλήσει τσίχλα και συγχρόνως να δέσει τα κορδόνια της και ξαφνικά της λες δείξε δεξιά , δείξε αριστερά. Καμία γυναίκα δεν περνάει αυτη τη άσκηση

KrimaToPaidi
22-06-2011, 12:40 PM
Οκ τότε της λες να μασουλήσει τσίχλα και συγχρόνως να δέσει τα κορδόνια της και ξαφνικά της λες δείξε δεξιά , δείξε αριστερά. Καμία γυναίκα δεν περνάει αυτη τη άσκηση

Κάτι κάνουμε έτσι :>

Aemirch
22-06-2011, 01:32 PM
Έχει αρχίσει να παίρνει αηδιαστική τροπή αυτό το thread.

Wiz.Jiz
22-06-2011, 05:05 PM
Έχει αρχίσει να παίρνει αηδιαστική τροπή αυτό το thread.

xaxaxa gt to les auto ? :P

Charizard
22-06-2011, 05:13 PM
H να λένε ''ΘΑ τον γαμήσω!!'' ... ΔΕΝ θα τον γαμήσεις μωρή σαλαμάνδρα δεν μπορείς
+1

Wiz.Jiz
22-06-2011, 05:17 PM
H να λένε ''ΘΑ τον γαμήσω!!'' ... ΔΕΝ θα τον γαμήσεις μωρή σαλαμάνδρα δεν μπορείς

Mipws ennooun 8a ton gamhsw me to k**o? (Kanontas plaka panta)

Tsalka_man
22-06-2011, 05:40 PM
T les re de mporw,den antexw na vrizoun asxhma kopeles eidika an den thn 3erw de 8elw kai na tis gnwrisw.

Mia fora konta sto 16 m me eipe mia Gay,kai egw tis apantaw:Koimase me tis file s sto domatio s kamia fora (3es gia parea kai tci) kai m leei nai,kai tis lew mia 8a eniw8es vraidatika etci mazi m sto idio krevati.
Ta eide ola!!!Xaxaax egw na deis t geloio eri3a otan eida th fatsa ths!

AECHFIEN
22-06-2011, 09:35 PM
Υπάρχει το Strap on ή μπορεί να είναι shemale http://www.gifmix.net/smiley.php?image=puking-smilies/12.gif....

Η μπορει να ειναι τραβελλι

Insanor
22-06-2011, 09:40 PM
Η μπορει να ειναι τραβελλι

Shemale = traveli

Eptwxeusame
22-06-2011, 10:07 PM
to kako exei paraginei...ola ta eidh p proanaferate kukloforoun ane3elekta stous dromous...8eloun ena xeri 3ulo na strwsoun...

Iceblade21
23-06-2011, 03:35 AM
+1


οχι,το αλλο: ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ!

Megistos
23-06-2011, 12:35 PM
Θυμάμαι τρίτη λυκείου καθόμουν σε ένα διάλλειμα μέσα στην τάξη γιατί αντέγραφα μια άσκηση και καθόμουν γωνία και δεν φαινόμουν αν κάποιος έμπενε μέσα.Μπαίνουν μέσα 2 τύππισες.Ρεύονται και οι 2 και λεέι η μια στην άλλη ''Ρε μαλακα ξύρισα το μουνί μου και με τρώει'' και λεει και η άλλη ''άσε και το δικό μου''.Και μετά λέω ''συγγνώμη είμαι κ εγω εδώ'' και γελάγανε..

ax0ax00ax00ax0a0a0xa0xa0ax0ax0x0ax0ax00ax0axa0x0ax 0ax0ax0ax0ax0a0x0ax0a0ax0a :D

BBB.
28-06-2011, 11:17 AM
Κάτω τα χέρια από τον KiTz.

nai swsta ! to ksexasa afto

Prasino_Provato
28-06-2011, 11:52 AM
x0a00x0a0x0a0x0a00x0a ego tha tis elega bale piperi kai foudare apo to mpalkoni ...alla stis meres mas oi pio polles tin <kali koubenta>edo tin exoun

G.ViruS
28-06-2011, 07:06 PM
Θυμάμαι τρίτη λυκείου καθόμουν σε ένα διάλλειμα μέσα στην τάξη γιατί αντέγραφα μια άσκηση και καθόμουν γωνία και δεν φαινόμουν αν κάποιος έμπενε μέσα.Μπαίνουν μέσα 2 τύππισες.Ρεύονται και οι 2 και λεέι η μια στην άλλη ''Ρε μαλακα ξύρισα το μουνί μου και με τρώει'' και λεει και η άλλη ''άσε και το δικό μου''.Και μετά λέω ''συγγνώμη είμαι κ εγω εδώ'' και γελάγανε..

Ετσι Βγαζεις 3ο Λυκειου ^^ Αντιγραφεις Ασκησεις απο τους καλους μαθητες? ¨αχαχαχαχ
Και τι Ακριβος εκανες γωνια γωνια .. :P Ελα τωρα!

T2]eNiaC_
28-06-2011, 07:07 PM
Ετσι Βγαζεις 3ο Λυκειου ^^ Αντιγραφεις Ασκησεις απο τους καλους μαθητες? ¨αχαχαχαχ
Και τι Ακριβος εκανες γωνια γωνια .. :P Ελα τωρα!

Σε τσακωσαν Jason :/

Anwteros
29-06-2011, 11:53 PM
Fail... Οτι νάνε.. χαχαχαχααχαχα Σαλούφες και λινάτσεσ αυτές που συμπεριφέρονται κ μιλάνε έτσι :D

TaxititaGiaZwi
30-06-2011, 12:06 AM
otan se leei "vlaka","malaka","file" einai na kaneis log out k tha milaei monh ths

p na s katevasei kai panagies..!

DaRkShInEsS
30-06-2011, 12:10 AM
PERVERTED THREAD +18