PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : PIMP_LUSSO



Rebels
22-06-2011, 04:18 AM
Accused Battle.Net account

pimp_lusso

Your Battle.Net account

Rembrandt.

Offence of Admin

Enw epanilmena zitousame na kanei kick ton tiny gia game ruin(ebrise k mana opws 8a dite st prwta lepta)p fenete k apo to teliko apotelesma tou emena apolitos apragos xwris na kanei oute ena mute toulaxistn mute.Epishs sto telos t game enw zitousa pause gia na pw kati k gt m etuxe mia doulitsa enas player patouse epanilimena resume k mantepse..o admin pali dn ekane tpt.

Time of event

se olo to game,epikentrw8ite st prwta k ta last min

Further details:

shade_
22-06-2011, 11:21 AM
demote tou armozei afou apoduknuei oti den mporei na diaxeiristei ena game ws admin

Me[G]a
22-06-2011, 11:38 AM
demote tou armozei afou apoduknuei oti den mporei na diaxeiristei ena game ws admin

kai egw den mpwrw na dw to replay!!!pantos shade_ oso les gia demote einai polu travigmwno to thema dld 1-2 lvl warn tha itan ok!!an einai etc opws ta les!

Nevermindz
22-06-2011, 08:49 PM
Έχω ξαναδώσει το support στον Pimp έχω παίξει αρκετά games μαζί του και από θέμα gameplay και από manners το παλικάρι είναι μια χαρά. Προσωπικά δέχομαι ότι στο game έχασε τον έλεγχο αλλά και το demote πάει πολύ γιατί είναι υπερβολικό στη συγκεκριμένη περίπτωση. Ίσως με ένα lvl warn να λύνεται πιο εύκολα το θέμα γι αυτό υπάρχουν και τα warns άλλωστε. Από τα λάθη μας μαθαίνουμε κι όλας, κανείς δεν γεννήθηκε admin.

pimp_lusso
22-06-2011, 09:21 PM
Λοιπον επιδει δεν καταλαβενετε τι σας λεω και δεν καθεστε να ακουσετε την εκδοχη μου ! το παιδιπου λετε οτι εκανε gameruin εχω παιξει παρα πολλα παιχνιδια μαζι του !!! το οτι σε ενα παιχνιδι μπορει απλα να ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΕΙ δεν συμενει οτι το κανεις σκοπημα ! αλλα φυσικα δεν θα κατσετε να με ακουσετε οσο δημοκρατικος και αν ειμαι !!! την εχω χαριση σε πολλους παιχτες μεχρη στιγμις αλλα απο οτι βλεπω θελετε αυτα που κανουν ολοι οι Admin ενα στεγνο ban και αντε στο καλο ! ειστε πραγματικα για λυπιση γιατι δεν καταλαβενετε τιποτα . Απλα λυπαμαι για ολο αυτο , σας χαρισω αλλα εσεις συνεχιζετε !!! πραγματικα δεν μπορω να σας καταλαβω παιδια . . .

---------- Post added at 10:21 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------

shade_ φιλε απλα δεν θα σου απαντισω . . . απλα θα σου πω σκεψου λιγο τι λες , και προσωπηκα δεν με ξερεις οπως επισεις δεν ειναι δουλεια σου η αποφαση

Armstrong
22-06-2011, 10:26 PM
Λοιπον επιδει δεν καταλαβενετε τι σας λεω και δεν καθεστε να ακουσετε την εκδοχη μου ! το παιδιπου λετε οτι εκανε gameruin εχω παιξει παρα πολλα παιχνιδια μαζι του !!! το οτι σε ενα παιχνιδι μπορει απλα να ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΕΙ δεν συμενει οτι το κανεις σκοπημα ! αλλα φυσικα δεν θα κατσετε να με ακουσετε οσο δημοκρατικος και αν ειμαι !!! την εχω χαριση σε πολλους παιχτες μεχρη στιγμις αλλα απο οτι βλεπω θελετε αυτα που κανουν ολοι οι Admin ενα στεγνο ban και αντε στο καλο ! ειστε πραγματικα για λυπιση γιατι δεν καταλαβενετε τιποτα . Απλα λυπαμαι για ολο αυτο , σας χαρισω αλλα εσεις συνεχιζετε !!! πραγματικα δεν μπορω να σας καταλαβω παιδια . . .

---------- Post added at 10:21 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------

shade_ φιλε απλα δεν θα σου απαντισω . . . απλα θα σου πω σκεψου λιγο τι λες , και προσωπηκα δεν με ξερεις οπως επισεις δεν ειναι δουλεια σου η αποφαση

re file mathe orthografia eleos den mporo na to vlepo
epi tou thematos ego tha po epeidh oute ego mporo na do to replay den xero gia pio logo alla simfona me afta pou leei to paidi pou ekane to thread sigoura eine warn logo oti den mporouse na diaxeiristei to game mallon tha prepei na xanadiavasei ta rules
Απαγορεύεται να γίνει resume το παιχνίδι από άλλο παίκτη εκτός από αυτόν που έκανε το pause (ή τον admin σε περίπτωση που περάσουν τα 3 λεπτά)
------>χρησιμοποίηση της εντολής !kick επιτρέπεται μόνο σε περιπτώσεις gameruin (βλ. κανόνα 1.3) και εφαρμόζεται μόνο απο τον δημιουργό/admin του παιχνιδιού. Μετά την εφαρμογή της εντολής !kick ακολουθεί ο αποκλεισμός (BAN) του παίχτη που έγινε kick.

-------->Η χρησιμοποίηση της εντολής !votekick επιτρέπεται από οποιοδήποτε παίκτη μόνο στις παραπάνω περιπτώσεις του !kick καθώς επίσης και σε περιπτώσεις υπέρμετρου noobplaying κατά τη κρίση όλων των παικτών στο παιχνίδι.
Οποιαδήποτε άλλη περίπτωση χρήσης της εντολής ή συμμετοχής στο vote (με !yes) απαγορεύεται. O admin (εφ'όσον υπάρχει στο game) οφείλει να μην επιτρέψει άλλη χρήση της εντολής, αποτρέποντας το vote me !votecancel. Επίσης, οφείλει να εξηγήσει στους παίχτες ότι το !votekick είναι παράνομο και σε περίπτωση που επαναληφθεί η χρήση του να τιμωρήσει αυτόν που το έκανε.

Aν τελικά γίνει votekicked ένας παίχτης ΔΕΝ τιμωρείται με ban.

pimp_lusso
22-06-2011, 10:49 PM
και εφοσος δεν βλεπετε το replay μην σχολειαζετε ! sorry κι'ολας αλλα γινετε ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ KAI λετε α δεν μπορουσε και δεν μπουσε , πρεπει να απαντισω σε 300 ατομα το οτι ειναι καλος παιχτεις και οτι απλα ετυχε , να εχω τους αλλους απο τα pause να τελειωνει και το game , και να συνεχιζουν τα παιδια να γραφουν ανεξελενκτα . . . δειτε απλα το replay

pimp_lusso
23-06-2011, 05:52 PM
λοιπον rebel για να τελειωνουμε , κανεις δεν ειδε το replay σου και δεν πρεπει να εκφερει την γνωμη του ! ειπα και θα το ξαναπω , οσοι δουν το replay μπορουν να πουν την γνωμη τους στο θεμα , ο QQ δεν ειπε γνωμη , απλα δες καλυτερα τι εγραψε . . .

Rebels
23-06-2011, 06:09 PM
pimp man m fenete k esy oti eise se alo thread.ektos apo to 2o post k m ton mega oi upoloipoi to blepoun to replay k blepoun p esfales k ti eprepe na kaneis.as stamatisoume to spam k as perimenoume tin apofash.as klisei edw to thema auto me to last post na eine diko m.

AfricaNOS
23-06-2011, 08:51 PM
Edw koita to laiko dikastirio....!!!
Irema tigrides me ta demote kai ta warn! Afiste kanenan pou kseri pio kala na krini kai na apofasisi!

Armstorng esu eisai full ektos kouventas den to sizitame exeis kopi apo arxi mias kai krinis tin orthografia tou allou eno kai esu grafis me greeklish (san kai emena diladi mono pou egw den tin lew se kanenan)

Pa_PioS
23-06-2011, 11:24 PM
+1 sto post gt o admin den diaxiristike kala to game opos 8a dite kai sto replay.. Apla o admin einai aksio8rinitos den ekane apolitos tpt esto kanean mute.... Oute auto borese...!!!

s0t0s
24-06-2011, 12:56 PM
Kλεινει λογω σπαμ μεχρι να εξεταστει.

Spook_Show
12-07-2011, 06:53 PM
9:39 [Allies] Den_eimai_o_sSs: gamw tin mana s

O user Den_eimai_o_sSs ban για manners.


40:43 [Allies] Rembrandt.: GAMW TO XRISTO SAS

o user Rembrandt. ban για manners.


Δεν υπάρχει abuse από τον admin μιας και δεν έβλεπε τι λέγανε οι αντίπαλοι. O Tiny είναι unskilled player και δεν κάνει gameruin καθώς είναι σε όλα τα fight απλά το παιδί έλουσε ένα παιχνίδι.


Admin abuse Denied / Closed.