Log in

View Full Version : 20 things I hate about posts



Aemirch
22-06-2011, 09:16 PM
Μην προσβληθεί κανείς από αυτά που γράφω, ας είναι rant. Σας αγαπάω όλους.






Η διαφορετική-ίδια άποψη


Ναι ναι ξέρεις συμφωνώ απόλυτα με ότι λες και έχω παρόμοιο σκεπτικό αλλά κατσε να σου πω και εγώ τη γνώμη μου
Τι μας λες. Όχι Γιάννης Γιαννάκης. Παρ' το χαμπάρι επιτέλους ότι το καρπούζι έχει κιτρουλίνη και ότι λες ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ!
Απλά εσύ το γράφεις με άλλη γραμματοσειρά και έβαλες και το battle.net nickname σου από δίπλα.

---
Η γνωριμία με τις πάνες


Το παιδί το ξέρω από το νηπιαγωγείο και δεν έχει δώσει αφορμή, δεν έχει πειράξει ούτε τσόφλι
Τσόφλι είσαι και φαίνεσαι. Επειδή δηλαδή εσύ ξέρεις κάποιον real life, δεν μπορεί να παρεκτραπεί γιατί θα πας να τον μαλώσεις;
Κι εγώ τον (πρώην) θείο μου τον ξέρω από τα 3 μου και του αξίζει ισόβια.
Τι νομίζεις ότι θα καταφέρεις δηλαδή, θα πιάσει τόπο το κοννέ; κον-δεν!

---
Συν πλην ένα


+1 Στο abuse δεν είναι πράγματα αυτά/-1 στο unban σου πιστεύω δεν αξίζεις άλλη ευκαιρία
Αχα, αχα. Τι είναι αυτό τώρα; προσθέτεις (ή) αφαιρείς πόντους από το ψηφιακό αγγούρι του thread starter;
Γιατί όσους λόγους έχεις εσύ να γράψεις τέτοιο ποστ, άλλες τόσες έχει ο moderator να το ρίξει στον κάδο και να κλείσει και το καπάκι με φόρα.
Γι' αυτό και τσάμπα προσπαθείς να ανεβάσεις έτσι posts.

---
Αντ-αούτς!-αμπλς


Άκου να σου πω, εμένα θα μου φέρεσαι όπως μου αρμόζει γιατί είμαι πολύ καλύτερος από εσένα ανύπαρκτε, και μίλα καλύτερα
Κι εσύ δεν είσαι η πριγκήπισσα που περιμένει τον Μάριο, ξεκαβάλα λίγο από το σωλήνα παιδάκι μου. Ειδικά όταν το αξίζεις, αν δε φας λίγο μπινελίκι να κρατηθεί ο εγωϊσμός σου σε νορμάλ επίπεδα, θα αρχίσεις να αστράφτεις από την μαλακία που σε δέρνει.
Καλύτερος δεν είσαι από κανέναν σε ένα dota forum, να το ξέρεις αυτό.

---
Νότιος άνεμος, βόρεια προάστια


Γεια παιδιά, είχα 2 ώρες να μπω στο forum και είπα να γράψω κάτι να έχουμε να λέμε. Τι λέτε για την αποχέτευση στο Βυζάντιο;
Γεια. Βρομάει σαν εσένα. Thread closed.

---
Το γέλιο κονσέρβα


αχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχααχαχααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχ αχχαχαχχαχαχαχχαχαχ
Οκ καταλάβαμε το βρήκες αστείο αλλά μην κάνεις quote 500 σειρές από κείμενο.
Και μην το γράφεις με caps για να νομίζουμε ότι φωνάζεις.
Και μην το βάζεις σε spoiler για να φαίνεσαι "τακτικός".

---
Φέιλ αμπιούζ


Έλεος τι reason είναι αυτά ρε καραγκιόζη πας καλά; FAIL ABUSE NO FORM CLOSE GRAVE -11111
Τώρα μόλις έγινες ο εξυπνότερος όλων. ΝΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΑΠΟ DENIABLE PHRASES.
Το thread του άλλου, για όσο έχει περιεχόμενο σεβαστό θα το σέβεσαι κι εσύ και δεν θα γράφεις τέτοια από κάτω.
Και αυτό που κάνεις λέγεται mini-modding, οι managers/mods όταν βλέπουν κάτι τέτοια τρελαίνονται γιατί είναι σαν να παριστάνεις έναν από αυτούς σε parody.

---
Staff of Wizardry


Ρε κοίτα κάτι ανάξιους staff
Ανάξιο είναι το μάτι σου. Πρώτα απ' όλα να θυμάσαι, τα περισσότερα από αυτά που κάνει ένας staff member ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ.
Δεύτερον, αν δεν μπορείς να καταλάβεις τις ευθύνες που έχουν αυτοί, ραφ' το το πληκτρολόγιο. Άμα πάλι μπορείς, οπ, γιατί δεν δεν το ράβεις;
Τρίτον και τελευταίον, άμα δεις να παραφέρεται κάποιος από αυτούς (δεν είναι cyborgs-τουλάχιστον εκτός από τον k[a]ne), το δείχνεις με λάθος τρόπο.

---
Ανω-ποταμών-ρθόγραφος


keita ty pehtikai torra...dn thlw na Ce 8ikso0 alla ayt0 p knC dn ep1traite sta botC..ayt0 p ako0s...
Τι τάξη πας; α, ωραία.
Τι τάξη πήγαινες πριν από δυο χρόνια; α, ωραία.
-Αν είναι η ίδια τάξη, τότε έχουμε νικητή. Αν πάλι δεν είναι η ίδια, ξαναμπές σε 3 χρόνια.

---
Σε έχω στο forum


Μιλάει και το μηδενικό που failarei mid κάθε φορά...
Ναι. Το skill ενός ατόμου στη DotA έχει ΤΟΣΗ σχέση με το forum που οι staff members είναι όλοι αναπληρωματικοί των MyM και οι banned users παίζουν μόνο tetris.
ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΙΕΡΑΡΧΙΑ ΕΧΟΥΜΕ;

---
Κοπή πάστας


[κατεβατό από c+p ingame chat με τονισμούς στο ουράνιο τόξο]
...και σύμφωνα με αυτό σου αξίζει 1 level warn. Αυτά. Κουράστηκα.
Τα συλλυπητήρια μου για τον εγκέφαλο όσων το διάβασαν, πέθανε προχτές.
Και τώρα αυτό το ποστ αξίζει τόσο πολύ όσο και το Twilight. Όχι κάτσε, μην το χέσουμε κιόλας. Ας πούμε όσο το Suckerpunch.

---
YouNoob



http://www.youtube.com/watch?v=1rAqO7hc6To
Ναι, ωραία, το ξέρουμε ότι κάτι θες να πεις με το video, αλλά ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟ ΣΑΝ ΠΟΣΤ! αντί να γράψεις μια τεκμηριωμένη απάντηση μας βάζεις να δούμε αυτό;
Να σου καεί το flash player, να σου σπάσει το δεξί κλικ και να σου ξεκολλήσουν τα κουμπιά Ctrl, C και V.

---
Αιώνιες απορίες


Να ήθελα να κάνω αυτήν την ερώτηση που αν και πρέπει να έχει απαντηθεί πολλές φορές, έπρεπε να την ρωτήσω...
Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι το search είναι κάποιο είδος υπερδύναμης, γι' αυτό και το κατέχουν πολύ λίγοι.

---
Τσακ(ίσου να έρθεις) νωρίς


Ο chuck norris είδε το abuse σου και γέλασε, γι΄αυτό έγινε closed.
Αυτήν την διεθνή καραμέλα πραγματικά την έχω σκυλοβαρεθεί.
Άμα δω ποτέ τον chuck norris σε αυτό το φόρουμ θα τον κάνω ban shitlist και ας μπει μετά από δυο δεύτερα ξανά με το ίδιο account.

---
Κόμπλεξ


Άντε ρε κομπλεξικέ
Shut up! SHUT! UP! ΒΟΥΛΩΣΕ ΤΟ.
Το έχεις κάνει ψωμοτύρι λες και όλοι έχουν κομπλεξ. ΟΧΙ ΚΥΡΙΕ. Μάθε τι σημαίνει η λέξη πρώτα και μετά έλα να απόκαλέσεις τον καθένα που γράφει κάτι λάθος ή εριστικό, "κομπλεξικό".
Στην πραγματικότητα, υπάρχει μπόλικος φθόνος, μπόλικο βρισίδι, μπόλικη ζήλια, μπόλικο μίσος, μπόλικη αδιαφορία, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΟΜΠΛΕΞ. ΟΧΙ.
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΜΠΛΕΞ ΣΕ ΕΝΑ DOTA LEAGUE FORUM. ΤΕΡΜΑ.

---
Σλουρπ!


Βρήκες πάλι ευκαιρία γλείφτη
nonono hell no. Όταν κάποιος συμφωνεί/επικτροτεί/ΚΑΝΕΙ QUOTE έναν staff member δεν σημαίνει ότι είναι γλύψιμο. Έλεος πια.
Πάρ' το χαμπάρι επιτέλους, το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ γλύψιμο πέφτει private. Οι γλύφτες δεν δείχνουν τέτοια συμπεριφορά δημοσίως.

Και που το ξέρεις εσύ Truality;
Με έχουν "γλέιψει" κι εμένα αρκετές φορές, πάντα private όμως.

---
Κουτσό-μπολιό


Ε τα έμαθες; ο Pro2you έφαγε demote κλαίω nakaitolink.com
HELLOOOOOO. ΣΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΟΛΟ ΤΟ FORUM. Kαι τι σας νοιάζει εσάς Κατ-e-νές; Είστε τόσο κομπλ...εεε χαιρέκακοι και κάνετε ακόμα και thread;
Αυτά τα κάναμε στο δημοτικό όταν ο άλλος έπαιζε με το gameboy ενώ ήταν τερματοφύλακας, όχι εδώ.

---
Σφήνα τον ελέγανε, infraction δεν έφαγε


Σόρυ παιδιά που το λέω εδώ και δεν κάνω άλλο thread αλλά πως φτιάχνουμε φραπέ; επείγον thnx
Επείγον περιστατικό θέλουν οι moderators που τους τρέλανες με τα ποστς σου.
Άν έχεις κάτι άσχετο να ρωτήσεις, ρώτα το αλλού. Α όχι ρε, άμα το κάνεις αλλού μπορεί να πετύχεις section που δεν μετράει το post count.

---
Μονολεξία


ναι
Βαριέσαι τόσο πολύ η το pc σου κλείνει στα 3 δεύτερα και πρέπει να γράψεις όσο πιο πολλά μπορείς;
Α, περίμενε, παρεξήγησα. Η απάντηση σου είναι ΤΟΣΟ ΓΑΜΑΤΗ που αποστομώνει με μια λέξη.

---
Αυτονομία, κακοφωνία


Έχω το δικαίωμα να μιλάω όπως θέλω και να κάνω ότι θέλω μέσα στο πλαίσιο των κανόνων
Αυτό δεν είναι δικαίωμα, ειναι προν...συμβιβασμός. Οπότε σταμάτα να υποκρίνεσαι ότι έχεις ελευθερία λόγου γιατί δεν έχεις. Και ο Παπανδρέου ελέγχει το off-topic καθημερινά.

---
Να σου κάνω μια ερώτηση;


με ακούς; είσαι εδώ;
Όχι, και όταν αυτό συμβαίνει, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ εδώ, όχι ότι σε αγνοώ. Μην μπερδεύεις την απουσία από το forum/irc με την αδιαφορία και μετά κλαίγεσαι στους άλλους ότι είμαι άνιωθος.
Άντε πάνε αγόρασε καινούργιο εγκέφαλο.




Αν αναρωτιέστε γιατί είναι 21, είναι επειδή ένα από αυτά ΔΕΝ το μισώ. Βρείτε ποιο.

X-ELIXIS
22-06-2011, 09:22 PM
Έχεις πραγματικά πάρα πολύ ελεύθερο χρόνο!

Dragonwolf-
22-06-2011, 09:33 PM
Αν αναρωτιέστε γιατί είναι 21, είναι επειδή ένα από αυτά ΔΕΝ το μισώ. Βρείτε ποιο.



YouNoob


http://www.youtube.com/watch?v=1rAqO7hc6To
Ναι, ωραία, το ξέρουμε ότι κάτι θες να πεις με το video, αλλά ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟ ΣΑΝ ΠΟΣΤ! αντί να γράψεις μια τεκμηριωμένη απάντηση μας βάζεις να δούμε αυτό;
Να σου καεί το flash player, να σου σπάσει το δεξί κλικ και να σου ξεκολλήσουν τα κουμπιά Ctrl, C και V.


~ ~


Έχεις πραγματικά πάρα πολύ ελεύθερο χρόνο!

Του ξύνεις πληγές τώρα.. *γκουχ*

Truality αντί να πάρεις παράδειγμα εμένα και να κάτσεις να διαβάσεις κάνα μάθημα.. ακαμάτη.. στο irc και στο forum συνέχεια

ELEOS.PIA
22-06-2011, 09:39 PM
to glypsimo ? ^^

Insanor
22-06-2011, 09:52 PM
Eχεις 1 ώρα καιρό να φτιάξεις τα ορθογραφικά αλλιώς θα σε βάλω στην κατηγορία 9.

Kyuubi)NineTail
22-06-2011, 09:54 PM
Για να είμαι ειλικρινής:
Εχεις πολύ περίεργα γούστα!

trojanos
22-06-2011, 10:03 PM
egw pali xwris kakia epidh se 3erw oti eisai kalo pedi lew na pas na ga@@seis kana m###i kai ase ta post...GJ by the way ...

AntonyIsCool
22-06-2011, 10:04 PM
diortothose ligo to .3 leei πιστευώ αντι για πιστεύω :Ρ

OtiNanaiBans
22-06-2011, 10:54 PM
egw pali xwris kakia epidh se 3erw oti eisai kalo pedi lew na pas na ga@@seis kana m###i kai ase ta post...GJ by the way ...

really?



Έχεις πραγματικά πάρα πολύ ελεύθερο χρόνο!

A....





Αν αναρωτιέστε γιατί είναι 21, είναι επειδή ένα από αυτά ΔΕΝ το μισώ. Βρείτε ποιο.


Το ανορθόγραφος?

G.ViruS
22-06-2011, 10:54 PM
Tο Video Μου Εφερε πονοκεφαλο.

Aemirch
22-06-2011, 10:56 PM
@Dragonwolf- δεν είναι αυτό.

to glypsimo ? ^^
Δεν είναι αυτό.

egw pali xwris kakia epidh se 3erw oti eisai kalo pedi lew na pas na ga@@seis kana m###i kai ase ta post...GJ by the way ...
Πόσο καλά με ξέρεις.

Το ανορθόγραφος?
Ούτε αυτό.

OtiNanaiBans
22-06-2011, 10:58 PM
Ούτε αυτό.


Dunno =)

G.ViruS
22-06-2011, 11:04 PM
To 16. ?

meepeises
22-06-2011, 11:04 PM
fail thread qq omg u suck graveyard closed locked ffs!
ty

Charizard
22-06-2011, 11:07 PM

PhenomenO
22-06-2011, 11:37 PM
1) antousio post .
2) kaneis dn einai teleios
.3)poso eleu9ero xrono exeis.
4)eisai global moderator&spammer ara kati tha 3ereis apo spam.
5) to oti anikoun sto Staff dn shmainei oti einai telioi kai oti dn tous exei laskarei kamia vida apo to mualo.
6) se arketa exeis dikio alla kai se kapia alla oxi.

Telos thelw na pw oti auth einai h gnwmh mou gia to sugekrimeno thread !! :)

G.ViruS
22-06-2011, 11:45 PM
Το 12 ειναι Και το ξερεις Gay Potter!
Im The Winner! <----- IInvisible Teh The Win!

MonaLisa
22-06-2011, 11:49 PM
οκ

Sec.Chance
22-06-2011, 11:52 PM
to 12 dn miseis :)

edited : 12 akiro to 19 vsk ? :P

alexic
23-06-2011, 12:03 AM
That was weird.

DaRkShInEsS
23-06-2011, 12:06 AM
hm...

Pefoy
23-06-2011, 12:06 AM
Ξες μπορούσες να πεις...''Δεν γουστάρω το forum'' γιατί δεν νομίζω να υπάρχει άνθρωπος στο forum που να κάνει post,και το post να μην συμπεριλαμβάνει κάτι από τα παραπάνω..-_-

OtiNanaiBans
23-06-2011, 12:07 AM
That was weird.

wow :O

Xai,msn?

Aemirch
23-06-2011, 12:24 AM
Ξες μπορούσες να πεις...''Δεν γουστάρω το forum'' γιατί δεν νομίζω να υπάρχει άνθρωπος στο forum που να κάνει post,και το post να μην συμπεριλαμβάνει κάτι από τα παραπάνω..-_-
Αυτό θα ήταν πολύ βαρετό. Γιατί να μην αναλύσω το θέμα εις βάθος. Και όχι δεν κατάλαβες, οι ποστερς είναι το θέμα, όχι το forum.

SaRDaNaPaLoS_QQ
23-06-2011, 12:43 AM
το 6!
XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX AXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXX AXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXA XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX AXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXX AXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXA XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX AXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXX AXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXA XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX AXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXX AXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXA XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX AXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXX AXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXA XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX AXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXX AXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXA XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX AXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXX AXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXA XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX AXAXXAXAXA

Zoiberg..
23-06-2011, 02:05 AM
telio post apla telio leei tosa swsta pramata

V3noM)
23-06-2011, 02:14 AM
emena ola ta pramata pou mou ti spane einai mazemena sta post tou dark clown

nai autos pou to mono pou kserei na leei einai "ax0xa0ax0xa0 klaiw"

paw stoixima otan to dei tha kanei quote kai tha grapsei 0axx0ax0xa0 klaiw

ManInTheMoon
23-06-2011, 11:02 AM
emena ola ta pramata pou mou ti spane einai mazemena sta post tou dark clown

nai autos pou to mono pou kserei na leei einai "ax0xa0ax0xa0 klaiw"

paw stoixima otan to dei tha kanei quote kai tha grapsei 0axx0ax0xa0 klaiw
Έχει "φάει" ban ^^ ,κρίμα.

Kyuubi)NineTail
23-06-2011, 11:05 AM
A....
AXE ΚΑΙ ΞΕΡΟΣ!!!!!!!!!!
Μπάς και είναι το slourp?? :rolleyes:

trojanos
23-06-2011, 11:15 AM
@Dragonwolf- δεν είναι αυτό.

Δεν είναι αυτό.

Πόσο καλά με ξέρεις.

Ούτε αυτό.

oxi prosopika apla 3erw oti eisai aggeloudi vre pos to lene :)

OtiNanaiBans
23-06-2011, 11:44 AM
>Blade<;570511'] AXE ΚΑΙ ΞΕΡΟΣ!!!!!!!!!!
Μπάς και είναι το slourp?? :rolleyes:


thanx ^^

KrimaToPaidi
23-06-2011, 02:56 PM
το 6!
XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX AXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXX AXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXA XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX AXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXX AXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXA XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX AXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXX AXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXA XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX AXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXX AXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXA XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX AXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXX AXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXA XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX AXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXX AXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXA XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX AXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXX AXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXA XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX AXAXXAXAXA

THEOS :D

Aemirch
27-06-2011, 08:30 AM
Ψιτ, κανένα από αυτά που είπατε δεν είναι το σωστό.

G.ViruS
27-06-2011, 02:32 PM
Δεν ξερουμε πες μας ^^.

Zouzoulinospuck
27-06-2011, 03:08 PM
Παει o chuck norris τωρα εχουμε τον.......ΜΠΕΟ!


Ο Μπέος έστειλε τον Εφιάλτη στις Θερμοπύλες. Μετά είδαν ότι είχε παίξει 2πλο τους Πέρσες…

O Mπέος έστησε το Γολιάθ στο ματς με το Δαυίδ.

Ο καλύτερος παίκτης Jenga παγκοσμίως είναι ο Μπέος γιατί ξέρει να στήνει!

και αλλα πολλα xD

G.ViruS
27-06-2011, 03:10 PM
Παει o chuck norris τωρα εχουμε τον.......ΜΠΕΟ!


Ο Μπέος έστειλε τον Εφιάλτη στις Θερμοπύλες. Μετά είδαν ότι είχε παίξει 2πλο τους Πέρσες…

O Mπέος έστησε το Γολιάθ στο ματς με το Δαυίδ.

Ο καλύτερος παίκτης Jenga παγκοσμίως είναι ο Μπέος γιατί ξέρει να στήνει!

και αλλα πολλα xD

Pou kolane auta?.
Kai san ton Chuck norris tipota...den pan na skefteite mpeous kai peous.

FrOzen_GhOst
27-06-2011, 03:16 PM
Έλα πες την αλήθεια το 15 σου αρέσει.

Luck]sto[NoLag
27-06-2011, 03:19 PM
Το 1 γιατί βαριέσαι να κάνεις συνέχεια delete ποστ και να στέλνεις infaction και αμά λάχει ban

O_Aga8opswlhs
27-06-2011, 03:27 PM
To Seαrch γιατί ειναι το λιγότερο επιβαρυντικό σε σχέση με τα άλλα Imo...

Αν όχι.............







http://www.youtube.com/watch?v=hIsszsKAVSQ

TRUEBL0OD-_-AlithiNOAImA
27-06-2011, 06:36 PM
w00t
w00000000000000000t

PokopikosGR
27-06-2011, 07:30 PM
Ήδη νιώθω spammer...

axioupoli
29-06-2011, 10:13 PM
Gia mena oso veltionetai i katastasi sta games tis nol kai sto eleos xaris tin douleia tou K[a]ne toso xeirotereuei i katastasi sto forum me ta new staff. Mia xara eisastan ligoi kai kaloi.Min vazete allous re paidia.Den mporesa pote mou na katalavo gia poion logo dinete infraction aera patera ton teleutaio kairo.To na pei kapoios tin apopsi tou se ena thread to theoreitai spam kai deinete infractions kathimerina. Kratiste to forum oso ginetai psila se epipedo. leonida kitz K[a]ne care. Apokorifoma auton pou leo: auto to apla geloio post.

Anwteros
30-06-2011, 12:07 AM
Βαρέθηκα να τα διαβάζω.... αλλά είχαν φάση :p Το ΒΑΣΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ... !!!! Έχεις πολύ ελεύθερο χρόνο μπράβο σου!!

SchiFFeR)
30-06-2011, 12:09 AM
Βαρέθηκα να τα διαβάζω.... αλλά είχαν φάση :p Το ΒΑΣΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ... !!!! Έχεις πολύ ελεύθερο χρόνο μπράβο σου!!

Τι Avatar είναι αυτό?Σε gay καλλιστεία νομίζεις πως είσαι?

Anwteros
30-06-2011, 12:13 AM
Τι Avatar είναι αυτό?Σε gay καλλιστεία νομίζεις πως είσαι?

Απο πότε το bodybuilding πηγαίνει στην κατηγορία "gay καλλιστεία" ?

FoRJeSuS
30-06-2011, 01:54 AM
Απο πότε το bodybuilding πηγαίνει στην κατηγορία "gay καλλιστεία" ?

auto to toubani eisai esi?

komborimon
30-06-2011, 02:37 AM
Καλο thread..............................ΔΕΝ !

Wiz.Jiz
30-06-2011, 10:20 AM
Απο πότε το bodybuilding πηγαίνει στην κατηγορία "gay καλλιστεία" ?

Se zhleuoun :P:P

Sexy_mo_mo
30-06-2011, 10:58 AM
Έιστε τραγικοί.
Closed.
Διέγραψα ίσα με 20 Posts.