PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : digitaldream



digitaldream
26-06-2011, 09:46 PM
Όνομα του κατηγορούμενου admin: digitaldream
Το όνομα σας : digitaldream
Game Name: ar12438
Παράπτωμα του Admin: παράνομο kick στο lobby
Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: μετά από επανηλειμένα abort, αφού δεν leaverame εγώ ή ο mate μου λέει επ' ακριβώς την έκφραση: "το παίρνω πάνω μου" και με kickarei.

http://img38.imageshack.us/img38/5039/adminabusem.jpg

εδω το abuse link (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?80296-SOLVED-Admin-Abuse-digitaldream)

ζητησα στο ατομο που μου εβαλε τη ποινη (1lvl warn) να με κανει demote αλλα δν πηρα απαντηση ουτε καποιο νεο. μιας κ το εστω το 1lvl warn το θεωρω τραγικο (για να μην πω ηλιθιο,μιας κ αλλα ατομα με χειροτερες παραβασεις ουτε καν τιμωρουνται) θα ηθελα πλεον να σταματησω να κοροϊδεω τον εαυτο μου ( οπως και τους αλλους χρηστες-απλους admin που δεν εχουν το κλασσικο ελληνικο βυσμα στο φορουμ) και θα ηθελα ενα demote να τελειωνουμε.

τους πρωτους μηνες που ημουν στην ομαδα των admin ηταν καλα,ξαφνικα απο Μαρτιο αρκετα αλλαξαν
οταν ειναι να κρινετε καποιον να τα βαζετε ολα σε μια ζυγαρια,κ οχι οπου σας συμφερει να κανετε τα στραβα ματια. αυτα απο μενα,τελος το adminiliki.

p.s. κριμα που πλεον (πρωην staff) ατομα σαν τον ksaplostras,v3nom),eisai_kwmwdia,pokopikosgr κτλ δεν ειναι εδω.πολλα πραγματα θα ηταν διαφορετικα,προς το καλυτερο.

εδω το abuse link (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?80296-SOLVED-Admin-Abuse-digitaldream)

nauagio
26-06-2011, 09:50 PM
Request Accepted.

Ο Admin digitaldream έγινε demote.

Admin Abuse Accepted

Case Solved

Topic Closed

Emman
27-06-2011, 08:32 AM
''8a h8ela na ginw demote mias k kat eme h apofash gia estw 1 lvl warn einai tragiki.thanks hf''

Αυτό ήταν το μήνυμα του admin στο τοίχο μου.

Ούτε κατάλαβα ποιός είναι ούτε για πιο thread αναφέρεται..
Λείπουν 2 βασικά στοιχεία, το όνομα του στο bnet και το link στο abuse που αναφέρεται.Οπως κατάλαβες δε σου απάντησα γιατί δεν εχω μαντικές ικανότητες.Η νομίζεις οτι ο κόσμος γυρίζει γύρω σου και οφείλουμε να ξέρουμε τα παρατσούκλια σου η τα forum names όταν είναι άσχετα με το bnet account σου...Η οτι τις τελευταίες μέρες απαντήσαμε μόνο στο δικό σου abuse και είχαμε μόνο το δικό σου μήνυμα για να καταλαβω α ναι αυτός θάναι.
(Επι την ευκαιρία όταν τα μηνύματά σας είναι αυτού του styl και τόσο γενικά μην απορείτε που δεν έχετε λάβει κάποια απάντηση.)
---------------------------------------------------------------------------
Σε χειρότερες περιπτώσεις χαρίζομαι?εχεις κάποιο παράδειγμα σε αντίστιχη περίπτωση όπως τη δικιά σου να μην εχει τιμωρηθεί με τουλάχιστον lvl 1 warn??
---------------------------------------------------------------------------
Η ποινή θα μπορούσε να ήταν και 2 lvl warn για το συγκεκριμένο kick.Γιατί να βγει η δυάδα και όχι η μια τετράδα???Ας το άφηνες να ξεκινήσει.Μπορει να μην είχαν πρόβλημα να παίζανε χώρια..
---------------------------------------------------------------------------

Με απλή λογική σκέφτομαι ότι περισσότερο είχες βαρεθεί να είσαι admin παρά οτι σε πείραξε κάτι τόσο..

Topic CLOSED-